Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги! Реших да сменя процесора на моята "щайга" с "уж" по-добър. (Конфигурация:  Дъно: Гигабайт - 8I945PL-G (Socket 775), Рам: 2x PQI 1024mb ДДР2, Видео карта: Ати Радеон ХД 5450 1024 Гддр3, Процесор Интел Селерон 3.0 гхз* - Новият - Intel Pentium D 915 Presler 2.8 гхз 4мб кеш, Хард: временен 40 гб неизвестна марка ИДЕ, Захранване: 500в made in china) Когато смених процесора сложих термопаста Artic mx-4. В момента температурата на процесора е около 43 градуса с 1-2 надоло, но максимумът е 43 по целзий. Според Вас, колеги температурата на процесора е нормална нали? Както смятам и аз,че е. Бих искал да кажете няколко думи за термопастата, ако е възможно. Благодаря, Ви.  

Редактирано от С. Кондуров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даже е ниска за тая печка. И какво искаш да чуеш за пастата? Паста като паста, върши си работата, тва е. Дали от пет лева или от левче, все тая, за некви си 1-2 градуса.. не изглеждаш ентусиаст, тъй че не задавай такива въпроси, смисъл няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даже е ниска за тая печка. И какво искаш да чуеш за пастата? Паста като паста, върши си работата, тва е. Дали от пет лева или от левче, все тая, за некви си 1-2 градуса.. не изглеждаш ентусиаст, тъй че не задавай такива въпроси, смисъл няма.

Не съм запален геймър, затова и не съм сменил цялата конфигурация. Просто исках мнение. Благодаря все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам МХ-4-добра е,температурата също.Виж му волтажа и напиши колко е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Температурата му е идеална, не се притеснявай. ;) Аз само има да си мечтая за такава темп. на 1вия комп. от подписа ми... :D

Редактирано от ComerciaL (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.