Премини към съдържанието
joro.ivanov.8

Имам проблем с шрифта на windows 7

Препоръчан отговор

Преинсталирах си компютъра.Него бях преинсталирал от доста време.Тектовите файлове ми ги дава с въпросителни.Как си го оправия?

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи си регионалните настройки. Явно за non-Unicode програмите не си настроил локализацията на България. И субтитрите ще ти излизат на маймуница, като ги пуснеш...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи си регионалните настройки. Явно за non-Unicode програмите не си настроил локализацията на България. И субтитрите ще ти излизат на маймуница, като ги пуснеш...

Проблема с текстовите файлове се оправи но някой програми менютата са на маимуница още.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щях да кажа, че имаш флекс тъп....влез в контролния панел, после в Region and language и слагай тикчета къде що пише Bulgarian.. потвърждаваш с Apply и праскаш един рестарт.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема с текстовите файлове се оправи но някой програми менютата са на маимуница още.

Освен за non-Unicode, останалите локализации направени ли са правилно? Дай всичко в регионалните настройки на България...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички локализации са направени.Всичко съм настроил.И рестарт съм баоравил.

На WinRAR като цъкна с десен бутон на zip файл ми дава менюто на шльокавица.Преинсталирах го и пак така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички локализации са направени.Всичко съм настроил.И рестарт съм баоравил.

На WinRAR като цъкна с десен бутон на zip файл ми дава менюто на шльокавица.Преинсталирах го и пак така.

Погледнете тук.

След това ако пак имате проблем, инсталирате си някое читаво копие на ОС, а не "пипнато" такова.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих си го много благодария на всички за отговорите.Една от локацийте ми беше сменена та я направих България.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.