Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Имам проблем с програмата Paint :(

Когато натисна Print в някоя игра като съм,после като изляза от играта отварям Paint цъкам на постави,и когато поставя снимката не ми показва нищо :(:no-no: А когато снимам примерно Desctop-a,снимката си е супер,поставям я в Paint и си излиза точно това което съм Print-nal с копчето ;)

Какво да правя :( как може да се поправи този проблем :brick wall:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

--.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с програмата Paint :(

Когато натисна Print в някоя игра като съм,после като изляза от играта отварям Paint цъкам на постави,и когато поставя снимката не ми показва нищо :(:no-no: А когато снимам примерно Desctop-a,снимката си е супер,поставям я в Paint и си излиза точно това което съм Print-nal с копчето ;)

Какво да правя :( как може да се поправи този проблем Публикувано изображение

Странна логика имаш. Защо пък набеди Paint? Проблемът ти, нищо общо с нея няма. Игрите показват изображенията по друг начин от графичния интерфейс на Уиндоус и Print Screen не се държи по същия начин.

За сметка на това (почти) всяка игра си има клавишна комбинация за снимка на екрана. Иди в настройките на клвавишите и виж кое е за съответната игра. Даже ги и записват във файл и няма нужда от копи/пейст в Paint

Пробвай с Fraps 3.5.6

За скрийншот? Т'ва е егати овъркила

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрих си поста защото е платена.Какво и има на фрапса ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странна логика имаш. Защо пък набеди Paint? Проблемът ти, нищо общо с нея няма. Игрите показват изображенията по друг начин от графичния интерфейс на Уиндоус и Print Screen не се държи по същия начин. За сметка на това (почти) всяка игра си има клавишна комбинация за снимка на екрана. Иди в настройките на клвавишите и виж кое е за съответната игра. Даже ги и записват във файл и няма нужда от копи/пейст в Paint За скрийншот? Т'ва е егати овъркила

В момента ползвам Fraps 2.6 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрих си поста защото е платена.Какво и има на фрапса ?

Ами да инсталираш цяла програма като Fraps, за да свалиш един скрийншот от игра е все едно да си купиш комплект хирургически инструменти, за да отвориш плика със сметката за тока - вкарваш се в работа за да получиш функционалност, която не ти трябва, а така или иначе вкъщи си имаш друг инструмент да ти свърши същата работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да оспорвам ,защото си прав.За мен е по-лесно да си пусна фрапс-а,снимката я правя да излиза на работния плот и бутона за снимане си го правиш какъвто ти е удобен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да оспорвам ,защото си прав.За мен е по-лесно да си пусна фрапс-а,снимката я правя да излиза на работния плот и бутона за снимане си го правиш какъвто ти е удобен.

Ако имаш фрап, и си свикнал - ок. Обаче да го инсталираш специално за снапшоти - безсмислено. Бутоните във всяка смислена игра се настройват - вкл и този за снапшота. Отделно функцията за снапшот на играта може да е (и сигурно е) по-оптимизирана и да има някакви благинки за снапшота, като например да не показва интерфейса и т.н. докато фрапс просто показва какво има на екрана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това е ,че съм и свикнал -правя снимки,клипове,гледам фпс-то(знам ,че фпс при някои се показва от настройките) и за това я предложих,защото до сега проблем с нея съм нямал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това е ,че съм и свикнал -правя снимки,клипове,гледам фпс-то(знам ,че фпс при някои се показва от настройките) и за това я предложих,защото до сега проблем с нея съм нямал.

Да, Fraps е подходяща в случая ...и съвета ти е точен, особено ако няма опция/настройка в самата игра, с която стартиращия темата да направи момента снимка на екрана.

Може да пробва и със Screenshot Pilot

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване