Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Имам проблем с програмата Paint :(

Когато натисна Print в някоя игра като съм,после като изляза от играта отварям Paint цъкам на постави,и когато поставя снимката не ми показва нищо :(:no-no: А когато снимам примерно Desctop-a,снимката си е супер,поставям я в Paint и си излиза точно това което съм Print-nal с копчето ;)

Какво да правя :( как може да се поправи този проблем :brick wall:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

--.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с програмата Paint :(

Когато натисна Print в някоя игра като съм,после като изляза от играта отварям Paint цъкам на постави,и когато поставя снимката не ми показва нищо :(:no-no: А когато снимам примерно Desctop-a,снимката си е супер,поставям я в Paint и си излиза точно това което съм Print-nal с копчето ;)

Какво да правя :( как може да се поправи този проблем Публикувано изображение

Странна логика имаш. Защо пък набеди Paint? Проблемът ти, нищо общо с нея няма. Игрите показват изображенията по друг начин от графичния интерфейс на Уиндоус и Print Screen не се държи по същия начин.

За сметка на това (почти) всяка игра си има клавишна комбинация за снимка на екрана. Иди в настройките на клвавишите и виж кое е за съответната игра. Даже ги и записват във файл и няма нужда от копи/пейст в Paint

Пробвай с Fraps 3.5.6

За скрийншот? Т'ва е егати овъркила

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрих си поста защото е платена.Какво и има на фрапса ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странна логика имаш. Защо пък набеди Paint? Проблемът ти, нищо общо с нея няма. Игрите показват изображенията по друг начин от графичния интерфейс на Уиндоус и Print Screen не се държи по същия начин. За сметка на това (почти) всяка игра си има клавишна комбинация за снимка на екрана. Иди в настройките на клвавишите и виж кое е за съответната игра. Даже ги и записват във файл и няма нужда от копи/пейст в Paint За скрийншот? Т'ва е егати овъркила

В момента ползвам Fraps 2.6 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрих си поста защото е платена.Какво и има на фрапса ?

Ами да инсталираш цяла програма като Fraps, за да свалиш един скрийншот от игра е все едно да си купиш комплект хирургически инструменти, за да отвориш плика със сметката за тока - вкарваш се в работа за да получиш функционалност, която не ти трябва, а така или иначе вкъщи си имаш друг инструмент да ти свърши същата работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да оспорвам ,защото си прав.За мен е по-лесно да си пусна фрапс-а,снимката я правя да излиза на работния плот и бутона за снимане си го правиш какъвто ти е удобен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да оспорвам ,защото си прав.За мен е по-лесно да си пусна фрапс-а,снимката я правя да излиза на работния плот и бутона за снимане си го правиш какъвто ти е удобен.

Ако имаш фрап, и си свикнал - ок. Обаче да го инсталираш специално за снапшоти - безсмислено. Бутоните във всяка смислена игра се настройват - вкл и този за снапшота. Отделно функцията за снапшот на играта може да е (и сигурно е) по-оптимизирана и да има някакви благинки за снапшота, като например да не показва интерфейса и т.н. докато фрапс просто показва какво има на екрана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това е ,че съм и свикнал -правя снимки,клипове,гледам фпс-то(знам ,че фпс при някои се показва от настройките) и за това я предложих,защото до сега проблем с нея съм нямал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това е ,че съм и свикнал -правя снимки,клипове,гледам фпс-то(знам ,че фпс при някои се показва от настройките) и за това я предложих,защото до сега проблем с нея съм нямал.

Да, Fraps е подходяща в случая ...и съвета ти е точен, особено ако няма опция/настройка в самата игра, с която стартиращия темата да направи момента снимка на екрана.

Може да пробва и със Screenshot Pilot

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Soviet Soldier
      Здравейте! 

Като цяло съм доволен от живота на батерията след последната актуализация на ОС, но силно ми се набива на очи приложението "Услуги за Google Play", защото се явява най-голям потребител на енергия, без дори да съм го ползвал. Та искам да попитам, за какво точно отговаря то и може ли да възникне проблем, примерно ако му изчистя кеша? При вас (потребителите с Андроид 9) по същия начин ли се явява сред основните консуматори на енергия, или просто при мен не работи правилно?
      Устройството е Nokia 5 TA-1053.

П.С. А възможно ли е това приложение да има общо с потреблението на интернет, защото при мен мобилните данни са денонощно включени? Ако има общо, това обяснява този разход на батерия. 
    • от koko2010
      Здравейте 
      Аз съм с iPhone XS MAX. Вчера Face ID отказа. Animoji работи. Моля кажете как може да се поправи. И дали може да е софтуерно.  Приказвам снимка в която излиза грешката когато се опитам да създам Face ID 

• от А.Х.Т.sekirata cekupama
      Аз имам и син - музика текст аранжимент вокал пиано  А.Х.Т.sekirata cekupama
    • от Тошко2001
      Здравейте!  Гледам напоследък се вихрят страшни спекули  със зеолита. Трябват ми едно 10-15 кг зеолит за земеделски цели, ама няма брате всичко живо е надуло цените. Чувам , че из кърджали бил 30-40 лв чувала ама аз съм на бая километри от там . Разполагате ли с контакти с хора/фирми, които продават на приемливи цени и пращат по куриер? Благодаря  ви. ..........
    • от А.Х.Т.sekirata cekupama
      Аз имам син - музика текст аранжимент изпълнение   А.Х.Т.sekiarta cekupama споделено
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване