Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

търся да закупя mp3 плеър, който да използвам докато съм в колата (мога да го свържа) и когато тичам в парка. Търся нещо компактно, държа на компактен размер и семпъл дизайн, по дълъг живот на батерията е плюс. Бюджета, с който разполагам е 50 лева. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой ти купува такиа работи в днешно време.Iphon-a/Smartphon-a върши чудна работа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че това примерно ще е идеално, но ако разполагаш с телефон/смартфон се губи смисъла от подобна джаджа както е казал колегата преди мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой ти купува такиа работи в днешно време.Iphon-a/Smartphon-a върши чудна работа!

ябълката и повечето от днешните телефони са с "изключително компактни" размерси със своите 4-5 инчови екрани... 

нов - едва ли ще намериш нещо качествено и с достатъчно памет за тия пари... по скоро се ориентирай към нещо втора употреба.

Редактирано от ScD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо по-добре не потърсиш нещо втора ръка.? Можеш да си вземеш по-добре една mp4-ка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че това примерно ще е идеално, но ако разполагаш с телефон/смартфон се губи смисъла от подобна джаджа както е казал колегата преди мен.

Не се губи, ни най-малко. Аз имам няколко флагмански смартфона и няколко плейъра. Батерията на смартфоните никога не стига, докато на плейъра го прави. Това е главната причина. Малката причина е размерите на двете устройства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смятам, че 2 GB ще са ми достатъчни и търся компактност, защото на днешните тухли не ми се мъкнат в шортите, докато тичам... обичам да тичам на спокойствие и да не ме безпокоят докато го правя. Телефон не ми трябва, поради простота причина, че ползвам старата си Нокия, която държа основно заради алуминиевата конструкция и добрата батерия, без излишен софт. :)

@techmaniac - Благодаря за предложението, ще ми свърши работа. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди 2-3 месеца си взех този плеър:

http://www.technomarket.bg/products/09122975/philips-sa4rga04kf-12-mp3-player

Когато го взимах, го намерих в Метро на промоция за 60лв с ДДС, така че можеш да потърсиш дали няма промоция из магазините.

Знам, че е над твоя бюджет, но единствено този мога да препоръчам, тъй като единствено от този имам впечатления. Батерията му държи поне 5 часа (по-рано не се е случвало да свърши), качеството на звука (в комплект със среден клас слушалки) е добро, прост е за употреба, компактен е и има много полезна функция за бързо зареждане на батерията.

Редактирано от darkyto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен за батерията ми е основно за това, че като го ползвам в колата (свързан с кабел) ще се ползва, за това не ми трябват глезотии като дисплей и други глупости. 

Редактирано от maz0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.