Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Vankatabe

FIFA 13 проблем с инсталиране на пач..

Препоръчан отговор

Здравейте, преди малко инсталирах един пач на бфл на фифа 13 обаче искам да сложа и турската лига. Инсталирам единия пач успешно, слагам и втория с турската лига и какво да видя, няма българската лига която инсталирах точно преди да сложа и турската лига, обяснете къде е проблема за да исчезват така безследно нещата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си с пиратска версия по-добре не пиши за да не те накажат администраторите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си с пиратска версия по-добре не пиши за да не те накажат администраторите.

А ти по-добре вземи да не се правиш на модератор и да оставиш органите на сайта да се оправят.

Колкото до автора: не ми стана ясно точно, искаш да инсталираш българската и турската лига, но след като слагаш втората, първата изчезва, така ли? Защо не пробваш в обратен ред?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти по-добре вземи да не се правиш на модератор и да оставиш органите на сайта да се оправят.

Колкото до автора: не ми стана ясно точно, искаш да инсталираш българската и турската лига, но след като слагаш втората, първата изчезва, така ли? Защо не пробваш в обратен ред?

Еми опитах, същата работа братле...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам проблем със Fifa 12 с windows 7 съм, проблема е такъв че като я пусна зарежда замалко и ме хвърля без ерор какво да напpавя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.