Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ester77

Защо не ми се актуализира Андроид Jelly Bean - 4.3.

Препоръчан отговор

Здравейте,имам вьпрос,имам таблет Асус Нексус 7, в момента сьм с  Андроид Jelly Bean - 4.2. , снощи обявиха ъпдейт  за Андроид Jelly Bean - 4.3. - защо нямам ъпдейт

Благодаря предварително за отговорите!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще имате ъпдейт,когато и ако производителят на таблета реши да има ъпдейт.

Не става ясно и дали новата версия на Андроид ще се поддържа от таблета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще имате ъпдейт,когато и ако производителят на таблета реши да има ъпдейт.

Не става ясно и дали новата версия на Андроид ще се поддържа от таблета.

На таблета ми пише- You can update to 4.3  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На таблета ми пише- You can update to 4.3  

Да, но производителят още не го е пуснал официално. Той просто е посочил, че на по-късен етап ЩЕ ПУСНЕ новата версия и тогава ще може да се ъпдейтне до 4.3. Обикновено минава месец-два след пусканета на версията от Гугъл това да направят и производителите за техните устройства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но производителят още не го е пуснал официално. Той просто е посочил, че на по-късен етап ЩЕ ПУСНЕ новата версия и тогава ще може да се ъпдейтне до 4.3. Обикновено минава месец-два след пусканета на версията от Гугъл това да направят и производителите за техните устройства.

Дано пуснат скоро този ьпдейт!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъпдейтите се пускат по региони, изчакайте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам за какво толкова бързах. Промените не са толкова съществени... Аз бих се заредил с търпение, поне месец си мисля, че е нормално, преди да се пусне ъпдейта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.