Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте вчера един приятел ми рови в msconfig и е разбутал доста неща на кой неща да сложа отметка в services ако искате и снимка ще кача :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте вчера един приятел ми рови в msconfig и е разбутал доста неща на кой неща да сложа отметка в services ако искате и снимка ще кача :(

Пишеш msconfig в полето изпълнение и даваш отметка на Normal startup,след което рестарт и си готов!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишеш msconfig в полето изпълнение и даваш отметка на Normal startup,след което рестарт и си готов!

да направих го но има отметки на доста ненужни неща

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да направих го но има отметки на доста ненужни неща

Питането по темата ти е по един въпрос,желанието по друг ,значи от нормално стартиране до оптимизиране има доста разлика!?!!В такъв случай просто напиши в Гугъл "оптимизиране на Уиндоус"!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Операционната ми система е XP. Имам един проблем и не знам дали е за тук тази тема, но ще пробвам да обясня.

Значи тотално от около месец ми се забраняват функции от системата - не мога да цъкна на часовникът, пише ми ,,Тази опция е отменена от действащите ограничения на този компютър. Обърнете се към вашия системен администратор.'' . Проблем е, че и на десктопа, като цъкна с десен бутон ми излиза същото предупреждение, не ми излиза и ,,Control Panel''-а , не мога да използвам и неговите функции. Скоро забелязах, че и флашката не иска да открие ...

Преди около месец четох някъде точно за оптимизацията на системата и махнах отметки чрез run>msconfig, както пишеше в статията.  Мисля че там се корени и проблемът със тези ограничения, които ми излизат сега. Лошото е, че сега като отида на run и напиша msconfig ми се появява прозорецът с отметките точно за някакви милисекунди и изчезва веднага и нямам физическата възможност да възстановя настройките по подразбиране.

Ако може някой да помогне - ще съм му много благодарен. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

nikinikolofff,влез като администратор под safe mode(рестарт и помпаш F8) и опитай съвета на raptOr.а пък може да е някакъв вирус.

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди около месец четох някъде точно за оптимизацията на системата и махнах отметки чрез run>msconfig, както пишеше в статията.  

Ами сам си отговори на въпроса.Само с диска на Windows.Никога не премахвайте нещо,ако незнаете какво е.

ПП:Темата не е за този раздел.

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото. Пробвах със Safe mode и върнах настройките по подразбиране. Проблемът обаче остана, все още ме мъчи с тези ограничения. Както и да е - май преинсталацията го зове.

Редактирано от nikinikolofff (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото. Пробвах със Safe mode и върнах настройките по подразбиране. Проблемът обаче остана, все още ме мъчи с тези ограничения. Както и да е - май преинсталацията го зове.

Две възможности...Компютъра е домашен и бащичкото е наложил рестрикциите..Преинсталация =  бой...Служебен същото действие = уволнение...:D ако е някаква трета възможност...Дали е вирус, или машината е крадена и рестрикциите са от предишният собственик...а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти съм сигурен, че е вирус, понеже вече и диспечера на задачите не ми отваря... Май леко се плъзга по цялата система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изтегли си тази програма http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=49362 направи ъпдейт и я стартирай,но под safe mode,или пиши в антивирусния форум.

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за съвета. Вече бях пуснал програмата, но в нормалният режим на Уиндоус - не се получи това, което исках. Ще пробвам и в сейф мод-а. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.