Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

byly

Преинсталация на windows 8

Препоръчан отговор

здравейте взех си от виваком асус х501А  с инсталиран уиндоус 8 казаха ми че има скрит дял с уиндоус за преинсталация някой дали знае къде се намира и как се преинсталира 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами виж в опътването. Ако си го загубил - сайта на производителя по марка и модел и има в .pdf Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами виж в опътването. Ако си го загубил - сайта на производителя по марка и модел и има в .pdf Поздрави!

ако ми дадете линк ще съм много благодарен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако ми дадете линк ще съм много благодарен

http://support.asus.com/Repair.aspx?no=605&SLanguage=en

[*]How do I recover my system to factory state in Windows 8?

Solution

• Place your mouse in the top or lower-right corner of your display, or press Windows+C shortcut. The Charms will appear. Click Settings Charm.
  • Click "Change PC settins" at the bottom of your display.
  • On the left side menu, click "General."
  • Scroll down on the right side, and click "Get started" button underneath "Remove everything and reinstall Windows."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.