Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте на всички имам проблем с Deamon Tools със виртуалните устройства. Бях пуснал тема и ми отговориха да изтегля CloneDVD2,но това не помогна отново ще дам снимка какъв ми е проблемът и ако може да се реши смятам,че трябва да се инсталират нови драйвери,но не съм сигурен моля ви се помагайте с каквото можете!!!!

Проблемът ми е доста гаден,защото нито мога да маунтвам устройствата нито да инсталирам от оригинални дискове,защото като сложа оригинален диск не го чете.Просто не го отваря!!!

Линк : http://prikachi.com/images/454/6371454Q.jpg

Редактирано от SpyLegion (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирай Daemon . В Диспечера на Устройствата записвачката ти не е с правилния драйвер . Дай десен бутон върху нейния драйвер и деинсталирай .  Рестартирай и виж дали ще се инсталира правилно . Няма как да ти отваря дискове ,при положение че не е инсталирано правилно устройството ( записвачката )  Може да  имаш някакъв проблем  и в самия Windows ,щом не не може да опознае правилно записвачката ти .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не стана моля помогнете с каквото можете :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.