Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

VipKokata

Таблет Allview Speed City SuperSlim c процесор Cortex A9 Dual-Core 1.50GHz, 7",

Препоръчан отговор

Здравейте :) Поръчах този таблет, но все още не съм приел поръчката. Искам да попитам добър ли е за цената си ? Четох коментарите и никой не се оплаква от таблета. 

Таблет Allview Speed City SuperSlim c процесор Cortex A9 Dual-Core 1.50GHz, 7", 1GB DDR3, 8GB, Wi-Fi, Android 4.1 Jelly Bean, Черен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не съм особено впечатлен от характеристиката му...

и нямам много вяра на китайските таблети... (не че другите не са правени в китай...)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тук провери ли за оплаквания? :)

Това е съвсем друг модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай го и да не ти пука! За тия пари колкото изкара, все ще е кяр!Едно приятелче си взе директно от някакъв китайски сайт смартфон "Too Fun" за 100$ с Андроид и всякакви глезотийки и вече една година му работи без проблем, така че си е избил парата! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не съм особено впечатлен от характеристиката му...

и нямам много вяра на китайските таблети... (не че другите не са правени в китай...)

Това е Румънско доколкото разбрах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си взех такъв и сега е върнат за ремонт :) ,не искаше да зарежда батерията.Захапваше когато му скимне да я "пълни",голяма мъка.Да не говорим за звука от говорителя,толкова е тих,че трябва да е си на тихо за да го чуваш.Виж 3D игрите,но не всички ги кара без забележки.Сърфирането в нета е задоволително,гладко и бързо.Дисплеят-ами не е IPS a TN прави си изводите,зрителния ъгъл е много малък.Като цяло си е та*ак този,а и всички таблети от този ценови клас.Ако искаш нещо да се накефиш взимай марково с добра матрица и параметри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай, като мен един Asus MeMO Pad HD 7 и си джъткай. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кока, и аз се чудя дали да не взема Асус като на войника за сина да чука игрички,чух добри думи за него,с изключение цветовете на екрана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кока, и аз се чудя дали да не взема Асус като на войника за сина да чука игрички,чух добри думи за него,с изключение цветовете на екрана.

Вчера ходих до технотата, разгледах таблета хареса ми, отваря бързо страниците натрупани с Flash , всичко е точно и работи много добре за парите си. Нямам търпение на дойде 26-ти да го поръчам, с 1/2 години застраховка поне, ако му стане нещо да знам, че ще ми платят. Успех с покупката :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера ходих до технотата, разгледах таблета хареса ми, отваря бързо страниците натрупани с Flash , всичко е точно и работи много добре за парите си. Нямам търпение на дойде 26-ти да го поръчам, с 1/2 години застраховка поне, ако му стане нещо да знам, че ще ми платят. Успех с покупката :)

Откъде ще го поръчваш,ако е на далавера да взема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откъде ще го поръчваш,ако е на далавера да взема

Посъветвах се с колегата @quickJO , ще го поръчам от сайта "tablet.bg" цената там е 299 лв. и ще направя една година застраховка за още 11 лв. От там до сега не съм пазарил, но се доверявам на колегата. Общо таблета ще ми излезе 310 лв. От един друг сайт за 5 лв. ще му взема и протектор да не се драска, и като събера пари за калъф. Най-хубавото е , че от сайта които ти казах не взимат поставката която е включена в цената. Например технотата вчера като ходих, я продават отделно за 13 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.