Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Малкия стар войник

Мнения за creen protector , за HTC Sensation

Препоръчан отговор

Здравейте, преди две минути по някаква причина ми падна фолиото което предпазва дисплея ми, намерих в продавалник едни протектори, но ме съмнява да не са някакви фалшиви.? Тъй като цената е много евтина 2/3 лв. за бройка. Въпроса ми е от къде другаде мога да намеря протектор за сензацията.? (тези за които говоря, ги гледах в "продавалник"). Благодаря предварително на отзовалите се. Благодарение на колегата @nologo , утре ми идва бутона за звука на сензацията. Чакам предложения

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, преди две минути по някаква причина ми падна фолиото което предпазва дисплея ми, намерих в продавалник едни протектори, но ме съмнява да не са някакви фалшиви.? Тъй като цената е много евтина 2/3 лв. за бройка. Въпроса ми е от къде другаде мога да намеря протектор за сензацията.? (тези за които говоря, ги гледах в "продавалник"). Благодаря предварително на отзовалите се. Благодарение на колегата @nologo , утре ми идва бутона за звука на сензацията. Чакам предложения

Протектори можеш да намериш във всеки сервиз за телефони и аксесоари. Иначе не се притеснявай, по принцип протекторите за телефони вървят по 2-3лв. така че, ако няма в твоя град протектори за телефона ти, взимай от продавалника не се бой. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Протектори можеш да намериш във всеки сервиз за телефони и аксесоари. Иначе не се притеснявай, по принцип протекторите за телефони вървят по 2-3лв. така че, ако няма в твоя град протектори за телефона ти, взимай от продавалника не се бой. ;)

Имат почти за всички модели на HTC, освен за моя модел са им свършили. Значи мога да взема един без проблем.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имат почти за всички модели на HTC, освен за моя модел са им свършили. Значи мога да взема един без проблем.?

Можеш не се бой. ;) Аз на моя телефон съм с протектор за 3лв. и съм много доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, за бързите отговори. Утре ще го поръчам тогава. Лека вечер и приятни сънища. Ще пиша когато го получа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.