Премини към съдържанието
NVU

Проблем с фпс-то в играта World of Warcaft the Lich King.

Препоръчан отговор

Така пц-то ми е мощно ново е проблеми нямам подкарвам доста силни игри , но когато настроя играта написана в заглавието и я пусна на резолюция 1680x1050 (Wide) колкото ми е монитора , почва при повече хора от 60 фпс-то пада на 30. Когато я сложа на 800 x 600 върви перфектно. Да добавя и , че на 1680х1050 ефектите са на low.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами въпроса ми е , защо ми пада така фпс- то като компютъра ми е по мощен и от твоя , а играта не иска силни спецификаций , не искам да я играя на боза ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази тема за чий е? Обърни внимание и в коя секция е постната тя!

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение.

2.4 Форумът е снабден с търсачка, намираща се над прозорците с темите. Употребата й е задължителна с цел избягване на дублиращи се теми. Коментарите към такива теми ще бъдат премествани към вече съществуващите или изтривани

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.