Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,не съм баш спец по софта.

Надписите ми по иконките получиха някакъв фон,който от "Облик" може да му се сменя цвета.Искам да махна тоз фон,с връщане времето назад с няколко дни.

Моля,нека ми пообясни някой как става,реда по който се прави,благодаря.(На БГ ми е версията)

Редактирано от Крумов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

десен клик на екрана Arrange icons by > Lock web items on desktop - трябва да не е отбелязано отпред ако е кликваш там и се оправя иначе > десен клик на My computer > properties там минаваш на Advanced където пише performance натискаш бутона settings и турсиш най долу кадето е use drop shadows for icon labels on the desktop трябва да ти е отбелязано

опитай със следното: Display Properties (щракване с десния бутон на десктопа) - Properties - Desktop tab,избираш някои от унидоските уолпейпъри, щракваш Apply; след това: Customize Desktop button - Web tab (Desktop Items dialog box); ако има отметнати неща в списъка Web pages, махни ги; отчекваш също и Lock desktop items - OK, и отново OK.

тва от Web - таба е същото както и с десен клик на десктопа и от arrange ...> lock desktop items

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Връщането на настройките отпреди няколко дена не е много добра идея.

Мога да ти обясня от къде да го изключиш, но на английската версия - не знам при българската какво пише.

десен бутон на мишката върху My Computer -> Properties -> Advanced -> Performance -> Settings -> Visual Effects го даваш на Custom и избираш да се включи -> Use drop shadows for icon labels on the desctop

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помъчих се,но нещо не се получава.С"XP" съм,на БГ версия е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разрешен е проблема с "Помощ от приятел".Благодаря на всички които взеха отношение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.