Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

VMVBG.

GSM Samsung S4 - реплика с Андроид 4.2 ?

Препоръчан отговор

Здравейте.Видях в Sim.bg Samsung S4 реплика с Андроид 4.2, четериядрен процесор,WiFI, GPS чип и куп други страхотни характеристики на цена 358 лв.Има ли някой впечатление дали тези характеристики са истински или са само за залъгване,

дали фирмата е коректна.Дали си заслужава цената.Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези реплики, ги забравете. Преди 1 год. си взех "Iphone 4" , за 150 лв. изкара точно 3 месеца, и даде бого дух. По-добре съберете още толкоз пари и си купете S3 , които е брат на S4.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не ти трябва телефон с 4 ядрен процесор... от aliexpress за 150 лв вземаш lenovo a660 - водоустойчиво, горила глаз + двуядрен процесор... 4 ядрения процесор е само 1 от условията за две активни сим карти - другото е 2 радиомодула и трето софтуера да го поддържа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Аз разбрах, че предлаганите в сайтовете за 80 до 200лв нямат характеристиките които им приписват търговците и не може да се очаква да

работят добре.Разбрах, че в Китай предлагат реплики на по висока цена с андроид, четериядрен процесор и т.н./ и двуядрен става за 2 сим карти/.

Интересно ми е дали някой си е взел такъв за да каже дали одговарят на истина обявените данни в сайта.При оригиналния самсунг при мен се оказа, че горила глаз си е майтап.Несъмнено репликата не може да се сравнява с оригинала, но  за по-непритенциозна работа може би ще стане макар, че цената

от 360лв ми се вижда малко по-висока.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.