Премини към съдържанието
  • Известия

• Калин Карабойчев

15 години Kaldata.com – време е да почерпим!   31.03.2018

Здравейте приятели, На 14.04.2018г. Kaldata.com става на 15 години! Точно преди 15 години започнахме нашата „Мисия“, която в много моменти през тези години ни се е струвала „невъзможна“, но благодарение на Вас винаги сме намирали сили и начини да продължим напред. Вие направихте Kaldata.com най-големия и посещаван технологичен портал в България. През тези години Вие, нашите 250 082 потребители създадохте 158 652 теми в нашите форуми с 3 083 989 отговора в тях. Благодарение на вас, толкова много хора намериха решение на компютърните си проблеми. За тези години ние пък успяхме да публикуваме 126 121 новини и статии и да ви информираме за всичко, което се случва в необятния технологичен свят. Благодарим ви, че сте с нас през всичките тези години!  Вземете вашия подарък тук

Препоръчан отговор

Здравейте.Видях в Sim.bg Samsung S4 реплика с Андроид 4.2, четериядрен процесор,WiFI, GPS чип и куп други страхотни характеристики на цена 358 лв.Има ли някой впечатление дали тези характеристики са истински или са само за залъгване,

дали фирмата е коректна.Дали си заслужава цената.Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези реплики, ги забравете. Преди 1 год. си взех "Iphone 4" , за 150 лв. изкара точно 3 месеца, и даде бого дух. По-добре съберете още толкоз пари и си купете S3 , които е брат на S4.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не ти трябва телефон с 4 ядрен процесор... от aliexpress за 150 лв вземаш lenovo a660 - водоустойчиво, горила глаз + двуядрен процесор... 4 ядрения процесор е само 1 от условията за две активни сим карти - другото е 2 радиомодула и трето софтуера да го поддържа...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Аз разбрах, че предлаганите в сайтовете за 80 до 200лв нямат характеристиките които им приписват търговците и не може да се очаква да

работят добре.Разбрах, че в Китай предлагат реплики на по висока цена с андроид, четериядрен процесор и т.н./ и двуядрен става за 2 сим карти/.

Интересно ми е дали някой си е взел такъв за да каже дали одговарят на истина обявените данни в сайта.При оригиналния самсунг при мен се оказа, че горила глаз си е майтап.Несъмнено репликата не може да се сравнява с оригинала, но  за по-непритенциозна работа може би ще стане макар, че цената

от 360лв ми се вижда малко по-висока.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.