Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

antonio_522

PHP Форма за контакт

Препоръчан отговор

Значи формата си работи направил съм си я обаче като някой изпрати нещо и съм го направил да му връща определен текст  като submit-не формата обаче текста който му връща излиза най горе в сайта, въпроса ми е как да го направя така че да излезе точно там където аз искам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

въпроса ми е как да го направя така че да излезе точно там където аз искам

Като преместиш съобщението. :)

За повече подробности ще трябва да постнеш кода. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като преместиш съобщението. :)

За повече подробности ще трябва да постнеш кода. :P

Чакай сега да ти кажа кво е положението :Д формата е простичка не ми се занимава да правя по сложна и хубава... примерно някой попълва формата, и action на тая форма е submitform.php (примерно) в файла submitform.php нали първо пиша пхп кода и след това е html Кода на сайта, то текста че съобщението е изпратено успешно се предава с "echo" още горе в php кода и излиза най горе над хедъра на сайта, и искам да излиза долу в body : D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай дали така ще се получи примерно: echo '<div id="message">Form Submitted!</div>'; 

И си позиционираш div-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай дали така ще се получи примерно: echo '<div id="message">Form Submitted!</div>'; 

И си позиционираш div-а.

не става!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

if ($_POST['submit']) { if (mail ($to, $subject, $body, $from)) { echo '<p>Message Sent Successfully!</p>'; } else { echo '<p>Ah! Try again, please?</p>'; }

Примерно текста във параграфа предаден от echo го позиционирай по начина даден по горе!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

if ($_POST['submit']) { if (mail ($to, $subject, $body, $from)) { echo '<p>Message Sent Successfully!</p>'; } else { echo '<p>Ah! Try again, please?</p>'; }

Примерно текста във параграфа предаден от echo го позиционирай по начина даден по горе!

Мерси, аз го направих вече, иначе и така става :) сега ще направя нова тема защото имам още един въпрос който много ме мъчи ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.