Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. От доста време съм със слушалки, но на скоро това ми направи впчеталение. Когато си пусна музика, човекът с когото разговарям по скайп,примерно, я чува също.  Това не се ли получаваше само, когато са включени тонколоните ?  Та ако знаете как се оправя този проблем със слушалките ще ви бъда изключително благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не са виновни слушалките... не знам как ви е хрумнало такова нещо?! Проблемът може да е от Скайп, (може би) от драйвери или просто да сте "бутнали" нещо, което не трябва. Но не са слушалките! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от JayBird
      Здравейте! Преди година брат ми ми подари едни слушалки Jaybird freedom sprint, които са безжични bluetooth. Работеха много добре, нямах никакви оплаквания, но нещо спряха да се включват. Тогава ги бях разглобил, за да видя що е то вътре. Осъзнах, че едното кабелче се беше разкачило. Закарах ги на един сервиз където ги помолих да го запоят това кабелче, направиха го но само тази слушалка работеше и реших сега да намеря някой който се занимава дори малко повече от онези момчета в сервиза(все пак бяха сервиз за компютри и не се занимаваха със слушалки) да ми помогне поне да каже къде мога да се допитам за помощ, а пък ако има някой тук който се занимава със слушалки пак ще ми е от помощ. Също така някой ползвал ли е такива слушалки Jaybird?
    • от Пламен Р
      Нямам звук от слушалките! пробвах от жака на компютърът където е за слушалки не става , а на външни тонколонки звук си има!!!
    • от 8bit
      Здравейте, накратко аз съм студент и пътувам доста (летя), до сега винаги съм ползвал тапи, за жалост евтини. Казаха ми, че на apple били доста добри, взех си ги но за жалост не са моят размер и пластмасата кара ушите ми да болят повече от търпимото (прекалено големи). Средно нося слушалки за не по-малко от 3 часа, понякога стигайки се до 6+. Може ли да ми препоръчате слушалки или тапи (не съм сигурен дали със слушалки ще ми е удобно да пътувам или евентуално да не ги прецакам без да искам въпреки, че си пазя техниката доста) до едно 100 лева (максимум 25 отгоре), като просто искам да са удобни за продължителна употреба (досега единствените, които са ми били неудобни са тези на apple, предполагам всички други са ми наред) и да имат бас (обичам си го, не мога без него) и качество на звука до колкото позволява този ценови клас. 
    • от Daniel Jordanov
      Търся слушалки до 50-60 тапи ако може с микрофон.Не съм bass-head и предпочитам да са балансирани.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.