Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

bumblebee

Samsung ATIV Tab

Препоръчан отговор

Привет,

днеска ми подариха този таблет, но ми е малко странен, все още.

С windows rt е и можете ли да ми кажете какъв плеър трябва да си сваля, примерно, за да мога да си гледам безпроблемно филмите и да си ми вървят със субс и всичко.

Пробвах да си сваля utorrent, но го нямаше в стора и свалих това, което има.... Пуснах един филм - формата беше mkv и не го отвори.

Исках да си сваля kmplayer, но не мога.... не става за таблета. Има ли версия за него или?

Трябва ли да търся заместители за програмите, които не мога да сложа и къде мога да ги намеря?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш маркет с програми - Simple Player пише че поддържа mkv но не пише нищо за субтитрите. Безплатен е от маркета, сваляш и пробваш.

Програмите които ползваш на настолен компютър или лаптоп не са съвместими с Windows 8 RT. Ако искаш потърси в маркета версии за RT на програмите които ползваш, но може да са платени. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това е, че програмите в маркета са малко..... и срещам голямо затруднение.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това е, че програмите в маркета са малко..... и срещам голямо затруднение.....

Колкото - толкова. И защо не поискахте съвет преди да го купите. Или да бяхте отворили сайтовете с приложения и да проверите дали има това, което ви трябва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ужас ........ набутка пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ужас ........ набутка пак

Хм, не знам. Този таблет ползва пълната версия на Windows така че програми като VLC Player би трябвало да работят (ако говорим за ATIV TAB P8510)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти,

точно това четох и аз за VLC ще го пробвам.....

Да 8510 е

Благодарско :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А по принцип за маркет за да ти показва всички проложения трябва да изключиш предлагането по езикови предпочитания или нещо такова.

Влизаш в маркета -> options -> preferences -> и на двете отметки там им даваш off.

Аз преди да направя това в маркета виждах 50-60 приложения :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от leonsanchesss
      Здравейте колеги след 4-5 годишна употреба на samsung galaxy s5 дойде време да се сбогувам със него . Въпросът ми е кой от двата посочени бихте избрали и какви са вашите мотиви.Главните цели за които ще се използват са заснемане на снимки и социални мрежи. Други въпроси които ме вълнуват са дали ще ми е достатъчна памет от 64gb и лесно ли ще се адаптирам към iOS ако съответно избера iphone 8.
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам въпрос относно samsung iconx 2018.
      Някой ползвал ли ги е, пробвал ли го е и какво мнение бихте сподели за тях според цената която имат.
      Интересуваме според вас дали си заслужават според парите които струват и цената оправдава ли качество на звука и издръжливостта която трябва да имат.
      Много ви благодаря предварително за мнения и помощта която бихте дали специално за този модел.
      Благодаря предварително лек и успешен ден на всички.
    • от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички! От около месец се чудя дали да си взема някой премиум телефон на изплащане от Теленор. Проблемът е че - 
      1. Загледал съм се на Huawei P20, Samsung Galaxy S8 или S8+, LG G7 ThinQ или по-бюджетния Galaxy A6+. Изглежда че не просто мога да избера измежду тях.
      2. Никога не съм си взимал телефон на изплащане от Теленор, въпреки че имам доста скъп план.
      По принцип камерата (възможно и да е двойна), бързият процесор и големината (поне 5.5 инча) са ми най-важни...
      Ще бъда изключително благодарен, ако някой може да помогне с този труден избор.
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам един по странен въпрос.
      Дали някой има информация за s8 lite кога ще излиза в България,цена и такива неща.
      Питам защото следя телефона от преди да излезе официално и от 2 месеца на сам не мога да намеря нова информация за него. Моля ако някой нещо разбера или види в интернет да сподели. Благодаря предварително , лек и успешен ден на всички !
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.