Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет,

днеска ми подариха този таблет, но ми е малко странен, все още.

С windows rt е и можете ли да ми кажете какъв плеър трябва да си сваля, примерно, за да мога да си гледам безпроблемно филмите и да си ми вървят със субс и всичко.

Пробвах да си сваля utorrent, но го нямаше в стора и свалих това, което има.... Пуснах един филм - формата беше mkv и не го отвори.

Исках да си сваля kmplayer, но не мога.... не става за таблета. Има ли версия за него или?

Трябва ли да търся заместители за програмите, които не мога да сложа и къде мога да ги намеря?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш маркет с програми - Simple Player пише че поддържа mkv но не пише нищо за субтитрите. Безплатен е от маркета, сваляш и пробваш.

Програмите които ползваш на настолен компютър или лаптоп не са съвместими с Windows 8 RT. Ако искаш потърси в маркета версии за RT на програмите които ползваш, но може да са платени. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това е, че програмите в маркета са малко..... и срещам голямо затруднение.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това е, че програмите в маркета са малко..... и срещам голямо затруднение.....

Колкото - толкова. И защо не поискахте съвет преди да го купите. Или да бяхте отворили сайтовете с приложения и да проверите дали има това, което ви трябва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ужас ........ набутка пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ужас ........ набутка пак

Хм, не знам. Този таблет ползва пълната версия на Windows така че програми като VLC Player би трябвало да работят (ако говорим за ATIV TAB P8510)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А по принцип за маркет за да ти показва всички проложения трябва да изключиш предлагането по езикови предпочитания или нещо такова.

Влизаш в маркета -> options -> preferences -> и на двете отметки там им даваш off.

Аз преди да направя това в маркета виждах 50-60 приложения :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички! От около месец се чудя дали да си взема някой премиум телефон на изплащане от Теленор. Проблемът е че - 
      1. Загледал съм се на Huawei P20, Samsung Galaxy S8 или S8+, LG G7 ThinQ или по-бюджетния Galaxy A6+. Изглежда че не просто мога да избера измежду тях.
      2. Никога не съм си взимал телефон на изплащане от Теленор, въпреки че имам доста скъп план.
      По принцип камерата (възможно и да е двойна), бързият процесор и големината (поне 5.5 инча) са ми най-важни...
      Ще бъда изключително благодарен, ако някой може да помогне с този труден избор.
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам един по странен въпрос.
      Дали някой има информация за s8 lite кога ще излиза в България,цена и такива неща.
      Питам защото следя телефона от преди да излезе официално и от 2 месеца на сам не мога да намеря нова информация за него. Моля ако някой нещо разбера или види в интернет да сподели. Благодаря предварително , лек и успешен ден на всички !
    • от andrei2250
      Здравейте, днес ми преинсталираха лаптопа слагайки ми windows 10 Pro N, всичко върви супер с изключение на това, че не мога да прехвърлям файлове чрез usb в телефона и от телефона, абе въобще нищо, само се зарежда,  някакви драйвери иска. Надявам се някой да може да ми помогне.
      Поздрави!

забравих да спомена - телефона ми е galaxy a3 2017 
    • от Nicole V.
      Здравейте, от скоро имам един проблем..Вече ползвам телефона (samsung j7 2017) от половин година и наскоро изведнъж се появи следния проблем. Като си пусна например песен, първите секунди си се чува както трябва, но после изведнъж рязко се намалява сам без да го пипам, а е усилен до край и няма как да го усилиш още..така е със всичко звънене, аларми..И нямам дори идея защо е така, не съм теглила приложения и не съм си пипала настройките, някой да знае как да се справя, че нещо май не му се свири? 
    • от Ghost_Rider
      Здравейте от два дни телефона ми дава различни проблеми и за това не мога да го хвана какъв е. Предната вечер бях го включила да се зарежда и късно през нощта започна да святка екрана и да издава звука който като включиш зарядно и веднага да го изключиш и това е постоянно. Снощи едвам го заредих какво ли опитвах и днес сутринта като го изключих от зарядното нямаше и кабел влючен в него започна го прави и пише включено usb и изключено usb опитах и както беше на 100 процента батерията стана на 85 и започна да пада със всяка секунда. В един момент спря на 60 процента и изведнъж спря да го прави и стана пак на 100 процента (пак казвам не е включен в зарядно или usb). Стоя около 2 часа и половина на 100 процента при положение че го използвах. Вече от няма накъде трябваше да опитам нещо за да не вземе да гръмне в ръцете ми и направих калибровка на батерията и не знам от това или не започна да спада батерията. Моля ако някой е имал подобно нещо да сподели какъв вид проблем може да е или какво е трябва да се направи.(Преинсталирах телефона преди месец, но не ми е давал проблеми до сега. До сега не съм го рутвала (на две години е)).  Благодаря  
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.