Премини към съдържанието
ohdaohne

Въпрос за работа с IndigoRose Autoplay Media Studio

Препоръчан отговор

IndigoRose.Autoplay.Media.Studio Кой е работил със тази програма,ако има такива да казват че имам питане!?PLS

Предварително се извинявам за некоректния въпрос Значи ме интересува секцията ACTIONS

За бутона QUICK ACTIONS ми е ясно за какво служи,интересуваме по долните опции за какво са след като има бутон QUICKACTIONS и какво значи SCRIPT

Add Action

Adds a new action to the current event through the action wizard.

Add Code

Displays a variety of code templates you can add to the code window.

Edit

Edit the action's properties after it has been added to the code window. When the cursor is on an action in the code window, the Edit button will display it's properties dialog where you can modify it's settings.

Bookmarks

Create and manage bookmarks in the code window so you can easily jump to specific spots in your code.

Macros

Allows you to record and play macros so you can replicate frequent code scripts in the script editor.

Advanced

Advanced options that are available in the script editor

On Click

The actions that will be performed when the user clicks on this object

On Right-Click

The actions that will be performed when the user right-clicks this object

On Enter

The actions that will be performed when the mouse moves onto this object ("enters" the object's territory).

On Leave

The actions that will be performed when the mouse moves off of this object ("leaves" the object's territory).

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

IndigoRose.Autoplay.Media.Studio Кой е работил със тази програма,ако има такива да казват че имам питане!?PLS

<{POST_SNAPBACK}>

Нещо ми се струва, че на така поставения ти въпрос никой няма да отговори.

Защо просто не си поставиш питането относно проблема ти с програмата вместо да питаш кой е работил с програмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.