lester

Програма за смяна на IP

20 мнения в тази тема

Търся програма за сменяне на IP - предпочитано канадско или американско.. Има един сайт, в който американците и другите подобни имат повече екстри.. Пробвах с VPNium, но засича, че съм с него, а когато пробвам с прокси от сайт, засича, че съм от прокси.. Трябва ми спешно, моля!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всичко програми за смяна на IP използват прокси.След като са те засекли - направи си извода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има един сайт, в който американците и другите подобни имат повече екстри...

Пробвай без да лъжеш, защото фантазии няма смисъл да пишеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

vikitoto, момченце, сайта се казва tremorgames, в който печелиш точки и с тях взимаш Steam игри.. американците имат повече фрий оферти и дават повече точки.. Като не знаеш, моля млъкни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

lester, момиченце, да повторя още веднъж, че с лъжи няма да получиш помощ.

Как разбра, че американците имат повече оферти, а дали мозъка ти успя да схване, че има причина да е така.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защото, може би, имам приятели от Америка, а причината е, че България е една малка държава с малко спонсори и подобни? :) SafeIP не работи, някой друг, който разбира, моля да пише, а не някакви неподготвени лапета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ами щом си сминил ип то си и са те засекли явно са прибавени списъците с проксита

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защото, може би, имам приятели от Америка, а причината е, че България е една малка държава с малко спонсори и подобни? :) SafeIP не работи, някой друг, който разбира, моля да пише, а не някакви неподготвени лапета.

Купи Hide IP и ше можеш да си го нагласиш какво да е ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не разбра ли, че иска да мине метър без да харчи. То всеки иска така, ама накрая все  на "свиреца у...задния двор"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имаш много богата фантазия и малко чувство за реалност.

Такива градски легенди пробвай да пробутваш на приятелите си от америка, защото измислените същества лесно се манипулират.

Продължаваш да лъжеш и не смятам да ти помагам.

Ще може да избира проксита, което няма нищо общо с каквото и да е.

Пак няма да му върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре, ето намерих си каквото трябва - CyberGhost. Undetected е от всякъде. Ключ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тази сменя ИП и е добра а ключ може да си намери ако потърси в гугъл на фрии версията мисля,че е достатъчна . http://www.steganos.com/us/products/secure-surfing/online-shield/free-version/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

CyberGhost мисля, че трябва да си я купиш за да ти върши работа в този случай. Тоест ползвал съм безплатната версия и освен, че имаш ограничен брой гигабайти, те свързва с произволни страни а не с която ти си избереш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И се хилиш на кое ?

С Tor малко трудно ще играеш игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

AdvOR

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И се хилиш на кое ? С Tor малко трудно ще играеш игри.

И кой ти каза, че игри ще игри? Усещаш ли, че от 10 мнения в темата нито едно не е полезно? Не си в теена да гониш мнения, в другите теми пак на всезнайко се правиш а май никакъв те няма ;) Момчето ти е писало, че ползва САЙТ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И кой ти каза, че игри ще игри? Усещаш ли, че от 10 мнения в темата нито едно не е полезно? Не си в теена да гониш мнения, в другите теми пак на всезнайко се правиш а май никакъв те няма ;) Момчето ти е писало, че ползва САЙТ!!!

Имам чувството че просто си трупа коментари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Програма - Elite proxy switcher

анонимните прокситата си ги теглиш от някъде,записваш в документ,който после отваряш с нея,тя ги сканира и ти показва кое работи в момента и ги подрежда,по-бързи най-отгоре..В proxy-listen.de има американски проксита,които работят седмици наред(поне при мен).Има още мнооого сайтове за проксита.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение