Премини към съдържанието
С. Кондуров

Изчезнал звук на компютър след почистване.

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги! Отново съм аз и проблемът ми е следния. Преди 2 дни почистих компютъра на брат ми. Днес, когато той го включи нямаше звук. Пуснах няколко песни и видях, че индикатора за звука на уиндоус 7 работи т.е. еквалайзера му. Смених колонките с други, но пак нямаше звук. Опитах и с преинсталиране на драйвъра, но ми даде грешка от сорта на "всичко беше инсталирано успешно, но някои компоненти не работят правилино или неможаха да бъдат инсталирани" Характеристики: Дъно - Асрок - G41M-VS3 , Процесор Интел Дуал 2.6, Видео: Ати ХД 3870х2, Аудио Виа ХД - чип 1705. Немога да разбера след едно почистване, как така ще се изгуби звука. Гледах за извадени букси/кабели по дъното, но уви всичко си е на място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

трябваше да погледнете внимателно,кои са били неработещите правилно компоненти?

А преди днешното включване,имаше ли звук? Все пак,не е задължително да има връзка между чистенето и загубата на звука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

трябваше да погледнете внимателно,кои са били неработещите правилно компоненти?

А преди днешното включване,имаше ли звук? Все пак,не е задължително да има връзка между чистенето и загубата на звука.

Имаше нямаше никакъв проблем. Трябваше да, но се прибрах от работа преди час и  съм толкова изморен, че не обърнах внимание на грешката.

Уиндоуса сега откри проблем... " Високоговорител или слушалка не е включена" , а са си включени...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Буксата за предния панел включена ли е , ако няма , на нейно място да не е имало джъмпер? който си изсмукал със прахосмукачката ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Буксата за предния панел включена ли е , ако няма , на нейно място да не е имало джъмпер? който си изсмукал със прахосмукачката ?

Всичко си е на место, колега. Не съм го чистил с прахосмукачка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възстанови системата към по предна дата, ако не стане тогава извади батерията от дъното и след 20 секунди я сложи пак и пробвай като виж в БИОС дали е разрешено аудиото на дъното.

Нещо от рода на Motherboard Audio : Enable,Disable 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възстанови системата към по предна дата, ако не стане тогава извади батерията от дъното и след 20 секунди я сложи пак и пробвай като виж в БИОС дали е разрешено аудиото на дъното.

Нещо от рода на Motherboard Audio : Enable,Disable 

Направих го, колега. Същото е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.