Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

С. Кондуров

Изчезнал звук на компютър след почистване.

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги! Отново съм аз и проблемът ми е следния. Преди 2 дни почистих компютъра на брат ми. Днес, когато той го включи нямаше звук. Пуснах няколко песни и видях, че индикатора за звука на уиндоус 7 работи т.е. еквалайзера му. Смених колонките с други, но пак нямаше звук. Опитах и с преинсталиране на драйвъра, но ми даде грешка от сорта на "всичко беше инсталирано успешно, но някои компоненти не работят правилино или неможаха да бъдат инсталирани" Характеристики: Дъно - Асрок - G41M-VS3 , Процесор Интел Дуал 2.6, Видео: Ати ХД 3870х2, Аудио Виа ХД - чип 1705. Немога да разбера след едно почистване, как така ще се изгуби звука. Гледах за извадени букси/кабели по дъното, но уви всичко си е на място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

трябваше да погледнете внимателно,кои са били неработещите правилно компоненти?

А преди днешното включване,имаше ли звук? Все пак,не е задължително да има връзка между чистенето и загубата на звука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

трябваше да погледнете внимателно,кои са били неработещите правилно компоненти?

А преди днешното включване,имаше ли звук? Все пак,не е задължително да има връзка между чистенето и загубата на звука.

Имаше нямаше никакъв проблем. Трябваше да, но се прибрах от работа преди час и  съм толкова изморен, че не обърнах внимание на грешката.

Уиндоуса сега откри проблем... " Високоговорител или слушалка не е включена" , а са си включени...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Буксата за предния панел включена ли е , ако няма , на нейно място да не е имало джъмпер? който си изсмукал със прахосмукачката ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Буксата за предния панел включена ли е , ако няма , на нейно място да не е имало джъмпер? който си изсмукал със прахосмукачката ?

Всичко си е на место, колега. Не съм го чистил с прахосмукачка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възстанови системата към по предна дата, ако не стане тогава извади батерията от дъното и след 20 секунди я сложи пак и пробвай като виж в БИОС дали е разрешено аудиото на дъното.

Нещо от рода на Motherboard Audio : Enable,Disable 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възстанови системата към по предна дата, ако не стане тогава извади батерията от дъното и след 20 секунди я сложи пак и пробвай като виж в БИОС дали е разрешено аудиото на дъното.

Нещо от рода на Motherboard Audio : Enable,Disable 

Направих го, колега. Същото е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.