Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

blackwhite1926

Creative SB Live 5.1 (SB0060)

Препоръчан отговор

Здравейте момчета и момичета.

От доста време насам имам тази звукова карта, която си работеше и на Windows 7, но след преинстала на PC-то не мога да открия драйвъри, които да използвам.

Картата също така ми е нужна, за да използвам и волан с педали, които се включват в нея.

Ще се радвам, ако успеете да ми помогнете. Благодаря предварително!  :shy11:

ps. http://www.kaldata.com/forums/topic/179108-%D1%82%D1%8A%D1%80%D1%81%D1%8F-driver-%D0%B7%D0%B0-sb-live-51-sb0060-win-xp-64-bit/ Преглeдал съм и тази тема, защото мислех, че ще се получи с драйвъри за XP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вградения звук на дъното ти е в пъти по качествен от тоя на картата ти... ползвай си само гейм порта на картата, за него май не трябва драйвер...

http://us.creative.com/support/downloads/download.asp?DriverLang=1033&searchString=SB0060

друг вариант е windows update... да си изтегли драйвер от сайта на M$ - но ако ще караш с него по добре на вграденото HDAudio

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питал съм човек, който се занимава с компютри от повече от 25 години и ми каза, че са нужни и драйвъри за самата звукова карта. 

Друг е въпроса, че за волана също няма драйвъри никъде... 

Публикувано изображение

ps. От линка, който си ми дал като цъкна на Download на някой от драйвърите и ме редиректва към support.creative.com и ми пише 

Service Unavailable

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.