Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Телевизора ми е SONI BRAVIA 40"-плазма.Незнам достатъчни ли са тези данни.Та проблема е следния-снощи телевизора си работеше нормално,а днес има някакви пулсации на цветовете-тоест на всяка секунда пулсира някакъв цвят в зависимост от цвета на картината в момента.Има ли някой,който може да ме насочи какъв е проблема? Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш възможност, направи едно клипче и го метни някъде (Vbox, YouTube) с линк, за да се добие визуална представа за проблема, но едва ли ще се размине без сервиз.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте с изваждане и вкарване на ново на кабела към телевизията, понеже може да се е размърдал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сони плазма няма , имаш в предвид LCD :) Пробвай от друг източник и ако се държи по същия начин - направо си е за майстор :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е jonov едва ли автора не знае какъв му е ТВ -не е вярно,че SONY нямат плазми ;) Да -стари модели са ,но имат и плазми ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм чул за сони плазма :( възможно е пък и да има :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е jonov едва ли автора не знае какъв му е ТВ -не е вярно,че SONY нямат плазми ;) Да -стари модели са ,но имат и плазми ;)

Автора се съмнявам да знае дали е плазма или LCD особено след като го е написал телевизора - SONI

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де , дай един да видя и то чак пък SONY BRAVIA :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм чул за сони плазма :( възможно е пък и да има :D

Оказва се (признавам си, че не знаех това), че има плазми на Sony, в противен случай едва ли щяха да съществуват специализирани сервизи за тях - Сервиз за LCD и Plazma телевизори Sony

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То само като видиш как са написали Plazma :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли съвета на rado99 ?

Как си включил телевизора-с кабел или с СА модул ?

Редактирано от dimd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да Сони имат стари телевизори с плазмени дисплеи, ама под името Sony WEGA не и като Sony Bravia 

Навремето е имало три линии SONY WEGA - с CRT , плазмени и LCD екрани. След 2005 спират първите две,

а LCD-та почват да ги продават под името SONY BRAVIA.

Редактирано от ined (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Да Сони имат стари телевизори с плазмени дисплеи, ама под името Sony WEGA не и като Sony Bravia 

Навремето е имало три линии SONY WEGA - с CRT , плазмени и LCD екрани. След 2005 спират първите две,

а LCD-та почват да ги продават под името SONY BRAVIA.

За питащият - има сервиз, а за "ined един +

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори Sony да са правили телевизори с плазмени дисплеи, то такива (плазмени) дисплеи няма- имам предвид 40"- най малките са 42".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде стига флуд, вече е казано - в сервиз.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не си почиствал скоро около телевизора? Имам предвид да не е разбутан някой кабел. Лично при мен често има подобни проблеми след чистене около телевизора. А и то винаги е така - чисти ли се каква да е машинария, в 80 % от случаите се появяват и проблеми. Друго, което ми хрумва, е прегряването в тия жеги. Точно оня ден почистих обстойно вътрешността на моя телевизор, понеже 14 години не бе отварян и почистван, а в жегите почна да изключва сам през 10-20-30 минути. За целта най-напред много внимателно с прахосмукачка изсмуках повечето прах, а след това с флакон чист въздух от магазина, продухах всички части внимателно и о чудо. Вчера работи цял ден без да изключи, а температурите в стаята бяха дори по-високи. Та да не би и при теб тия проблеми да се дължат на прах или недобре включен кабел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе , то всеки му се иска така - бушончето е изгоряло , копчето не включва , кабелче се е разлепило или спойка :)

Аман от такива теми подхвърлени от нищото , а автора едва дали е и прочел един пост или предложение , да напише поне модел или направи някой от предложенията на колегите - напише нещо тука и ни гледа сеира .

Козата си иска пръч -

Хайде стига флуд, вече е казано - в сервиз.

Редактирано от jonov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да де, то според клиентите в телевизорите има само копче, жички и лампичка, която не свети. И евентуално бушонче. Това там полупроводници, които са станали цели проводници е нещо от социализЪма и видния правешки герой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.