Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

bojoviki

Възстановяване на здравни осигуровки

Препоръчан отговор

Здравейте,наложи ми се да ходя на зъболекар.Но се оказа,че имам 4 месеца неплатени от миналата година.Четох из форуми,че таксата за месец била 16,80лв.Можело единствено да се плати чрез СиБанк.Питането ми е:

1.Колко е таксата за месец?

2.Как мога да платя и къде?

3.И ако платя само за 2 месеца,ще ми бъдат ли възстановени здравните?

Мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,наложи ми се да ходя на зъболекар.Но се оказа,че имам 4 месеца неплатени от миналата година.Четох из форуми,че таксата за месец била 16,80лв.Можело единствено да се плати чрез СиБанк.Питането ми е:

1.Колко е таксата за месец?

2.Как мога да платя и къде?

3.И ако платя само за 2 месеца,ще ми бъдат ли възстановени здравните?

Мерси предварително.

1.Таксата е 16,80

2.Само в Сибанк се плаща

3.Трябва да се платят и четирите вноски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Таксата е 16,80

2.Само в Сибанк се плаща

Мерси,аз си мислех,че  се прекъсват на третата не платена вноска.И оттам реших,че платени две от четири вноски ще са достатъчни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,прекъсват се при три неплатени вноски за текущия период.А в твоя случай те са от миналата година,т.е. има дупка в здравноосигурителния ти период от миналата година и затова трябва да се платят всичките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,прекъсват се при три неплатени вноски за текущия период.А в твоя случай те са от миналата година,т.е. има дупка в здравноосигурителния ти период от миналата година и затова трябва да се платят всичките.

Това не е вярно, прекъсват се при повече от три неплатени вноски  за последните 3 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Таксата е 16,80

2.Само в Сибанк се плаща

Днес се разбра друго.

1.Такса е 16,80

2.В НАП се подава декларация номер 7

3.Плаща се в Инвест Банк.

4.Плащат всички вноски за последните три години + натрупани лихви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес се разбра друго.

1.Такса е 16,80

2.В НАП се подава декларация номер 7

3.Плаща се в Инвест Банк.

4.Плащат всички вноски за последните три години + натрупани лихви.

А, глобата  за ненавременно подадена декларация №7 (500-1000 лв.), дали е отпаднала?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, глобата  за ненавременно подадена декларация №7 (500-1000 лв.), дали е отпаднала?

Днес си ги възстанових,нямаше подобна глоба.Днес пуснахме декларацията и платихме за 4-те месеца + някакви останали дни(които през интернет не се виждат,но при тях.....) + лихва = 98лв и нещо си беше. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.