Премини към съдържанието
ji4ko

Ubuntu на Toshiba sattelite a200-1gh - как да стане ?

Препоръчан отговор

Хора бих искъл да си сложа Ubuntu на Toshiba sattelite a200-1gh и въпросът ми е когато го слагам ще имам ли някъкъви ядове и ако ми се наложи да го махам ще имам ли проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени си заглавието на темата, защото ще я изтрият. Виж правилата на форума. Убунту е доста добра дистрибуция на линукс. Няма да имаш проблеми с нея, но в началото ще ти е малко странна, тъй като се различава доста от Windows.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора бих искъл да си сложа Ubuntu на Toshiba sattelite a200-1gh и въпросът ми е когато го слагам ще имам ли някъкъви ядове и ако ми се наложи да го махам ще имам ли проблеми

И дано Убунто те ограмоти малко,ама надали!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярно е:

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.