Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, може ли да се разрешат канали 12 и 13 в USB TL-WN721N

Да, като смените държавата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, това значи ли, че не може да стане??

Не, при настройките се указва държава. Ако я смените на САЩ би трябвало да ви отключи тези канали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай за досаждането, но не мога да намеря никакви настройки, моля за помощ !!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай за досаждането, но не мога да намеря никакви настройки, моля за помощ !!

При маршрутизаторите има настройка, при безжичните адаптери може би се ползва настройката на ОС. А за какво са ви тези канали, не можете ли да изберете някой между 1 и 11?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мрежата към която искам да се свържа е на канал 13

Това е адаптер и би трябвало да поддържа канала. Ако ли не от софта за управление се разрови за опция за смяна на държавата, както бе споменато вече. Кажи какъв е точно проблема? Опита ли да се вържеш, независимо от това, че мрежата към която се опитваш да се вържеш е на 13 канал.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли да се разрешат канали 12 и 13 в USB TL-WN721N

Влизаш в свойствата на мрежовата карта, от там на разширени, после Country Region  и избираш от дясно стойност #1- от 1 до 13

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление няма опция Country Region

Това е адаптер и би трябвало да поддържа канала. Ако ли не от софта за управление се разрови за опция за смяна на държавата, както бе споменато вече. Кажи какъв е точно проблема? Опита ли да се вържеш, независимо от това, че мрежата към която се опитваш да се вържеш е на 13 канал.

Имам къщичка в едно село.Дадоха ми парола за WIFI мрежа там.USB флашката която ползвам тук в града вижда много мрежи, но ми прави впечатление че са в диапазон до 11 канал. Страхувам се, че като отида там няма да виждам тази мрежа, която е на канал 13. За това се опитвам да намеря начин да разреша този канал на флашката

Влизаш в свойствата на мрежовата карта, от там на разширени, после Country Region  и избираш от дясно стойност #1- от 1 до 13

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам къщичка в едно село.Дадоха ми парола за WIFI мрежа там.USB флашката която ползвам тук в града вижда много мрежи, но ми прави впечатление че са в диапазон до 11 канал. Страхувам се, че като отида там няма да виждам тази мрежа, която е на канал 13. За това се опитвам да намеря начин да разреша този канал на флашката

Както отбелязаха положението е точно обратното на това, което писах т.е. трябва да сте на европейски регион, не на САЩ. Проверете компютъра ви какви регионални настройки има

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.tp-link.com/Resources/document/TL-WN721NC_V1_User_Guide.pdf

В това упътване има снимки с мрежи на 13 канал, затова предполагам, че няма настройки, защото ги хваща всичките канали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.tp-link.com/Resources/document/TL-WN721NC_V1_User_Guide.pdf

В това упътване има снимки с мрежи на 13 канал, затова предполагам, че няма настройки, защото ги хваща всичките канали.

Благодаря, ще опитам да сменя канала на рутера си и ще пробвам дали се вижда!

Както отбелязаха положението е точно обратното на това, което писах т.е. трябва да сте на европейски регион, не на САЩ. Проверете компютъра ви какви регионални настройки има

Много благодаря!!! Оказа се, че региона на рутера ми беше настроен за USA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.