Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Въпроса ми е меко казано тъп, но на мен все пак ми е любопитно :D.

Какви са разликите между Reloaded и BlackBox версиите на игрите? Дочух, че Reloaded е най-добре, защото всички бъгове били фиксирани и играта нямала проблеми? Какво ще кажете?

Редактирано от baner4ooo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нарушаваш правилата на форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви са разликите между Reloaded и BlackBox версиите на игрите? Дочух, че Reloaded е най-добре, защото всички бъгове били фиксирани и играта нямала проблеми? Какво ще кажете?

Според мен пък BlackBox са по добри, или поне по-бързо качват игрите. Иначе нямам оплаквания нито от едните нито от другите. А и не би следвало да имаш оплаквания от нещо което е безплатно. Винаги търся техните торенти. Но ако имам избор между двата избирам BlackBox-a

Иначе форума е против пиратството, както вече си прочел в правилата предполагам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам. Ако екипът прецени нека изтрие темата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нарушаваш правилата на форума.

Не ги е нарушил все още. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах. Питам, защото един приятел ми сподели, че в  Reloaded всичко е фикснато и няма проблеми, a Blackbox е RIP и е възможно да бъгва и да създава други проблеми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен пък BlackBox са по добри, или поне по-бързо качват игрите. Иначе нямам оплаквания нито от едните нито от другите. А и не би следвало да имаш оплаквания от нещо което е безплатно. Винаги търся техните торенти. Но ако имам избор между двата избирам BlackBox-a

Иначе форума е против пиратството, както вече си прочел в правилата предполагам. 

Това не е ли кой е излекувал програмата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах. Питам, защото един приятел ми сподели, че в  Reloaded всичко е фикснато и няма проблеми, a Blackbox е RIP и е възможно да бъгва и да създава други проблеми. 

Няма никакви гаранции за това нещо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е ли кой е излекувал програмата?

Няма линкове и не пита от къде да свали пиратски софтуер. Пита просто за мнение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма никакви гаранции за това нещо.

Мдааа, гаранция като си купи играта :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Reloaded is a scene group who crack the games..

Reloaded version have full retail version..

Blackbox is a repack team..

they wont make cracks..

they'll compress the game into less size without ripping out the necessary stuffs!!

As for MW3..

they ripped out multiplayer content..

If u wan the full game as retail dvd download scene releases like reloaded, skidrow, etc..

If u like to save ur bandwidth go for Blackbox always.. 

Общо написано.

http://www.techstation.org/forum/topic/26395-whats-the-difference-between-reloaded-and-black-box/#entry38655

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.07.2013 г. в 19:03, capnemo написа:

Мдааа, гаранция като си купи играта :)

Гаранция друг път! Бях си купил Just Cause 3 и на по-хубия анти алайзинг яко ми мажеше лицата на героите (не са ми падали кадрите просто ставаше мазало , не се занимавам с гейминг от вчера така , че ако някой случайно прочете поста моля без глупави предположения защо става така , ЗНАМ КАКВО ПРАВЯ!) Досега винаги съм теглил игрите от един сайт , който няма да споменаваме и винаги са вървяли супер , а ако не вървят и да закупите играта ще е същата работа понеже хакерите не пренаписват играта , а просто разбиват защитата срещу копиране!

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Neext написа:

Гаранция друг път! Бях си купил Just Cause 3 и на по-хубия анти алайзинг яко ми мажеше лицата на героите (не са ми падали кадрите просто ставаше мазало , не се занимавам с гейминг от вчера така , че ако някой случайно прочете поста моля без глупави предположения защо става така , ЗНАМ КАКВО ПРАВЯ!) Досега винаги съм теглил игрите от един сайт , който няма да споменаваме и винаги са вървяли супер , а ако не вървят и да закупите играта ще е същата работа понеже хакерите не пренаписват играта , а просто разбиват защитата срещу копиране!

Ти пък намери коя игра да си купиш. Още ме е яд, че дадох 12 лв. за нея (егати боклука е), но пустата му страст...

За другото не искам да коментирам, само ще кажа, че имам закупени около 450 игри и от опит ще ти кажа, че оригинала (лицензната) върви, почти винаги, по-добре от пиратката. Имал съм и един единствен обратен случай - пиратската GTA IV вървеше с идеално стабилни 60 фрейма на макс, а вървежа на лицензната беше, меко казано, кофти - това при една и съща конфигурация. Значи, за тествани над 1000 сериозни 3D игри, това е един единствен случай при мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Agentpat™ написа:

Ти пък намери коя игра да си купиш. Още ме е яд, че дадох 12 лв. за нея (егати боклука е), но пустата му страст...

За другото не искам да коментирам, само ще кажа, че имам закупени около 450 игри и от опит ще ти кажа, че оригинала (лицензната) върви, почти винаги, по-добре от пиратката. Имал съм и един единствен обратен случай - пиратската GTA IV вървеше с идеално стабилни 60 фрейма на макс, а вървежа на лицензната беше, меко казано, кофти - това при една и съща конфигурация. Значи, за тествани над 1000 сериозни 3D игри, това е един единствен случай при мен.

Щом казваш ... само да попитам при положение , че в годината я има я не 10 читави заглавия кои са тия 1000 игри?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Neext написа:

Щом казваш ... само да попитам при положение , че в годината я има я не 10 читави заглавия кои са тия 1000 игри?

Геймър съм от близо 20 години. Конзолни, РС... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Agentpat™ написа:

Геймър съм от близо 20 години. Конзолни, РС... ;)

По мои сметки трябва да си Дънкан Маклауд :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Neext написа:

По мои сметки трябва да си Дънкан Маклауд :D

Грешни са ти сметките. Прочети пак какво съм написал по-горе и дано този път ти излязат верни сметките.

Айде, със здраве.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Agentpat™ написа:

Грешни са ти сметките. Прочети пак какво съм написал по-горе и дано този път ти излязат верни сметките.

Айде, със здраве.

Не ми се спори ... не ми се занимава нито с ирония нито със сарказъм знам ви и всички отговори на всички въпроси по форумчетата знам и че за вас rpg е 'жанр' в гейминга , но вие не знаете , че за мен това е жива гавра със всеки здравомислещ играч тъй , че да сте живи и здрави всички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.