Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте! Вече повече от месец съм с Windows 8. Операционната система се държи много добре и нямам почти  никакви проблеми с използването ѝ, но искам да попитам някой знае ли как мога да добавя акаунта си в abv в приложението "поща". Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами на сайтът на abv.bg в раздел Помощ има подробна инструкция.Как да конфигурирам Windows Live Mail за работа с POP3 протокол?

Това не върши ли работа?

Също така в добавка за повече ясното може да използвате и Приложение "Поща" за Windows: от Microsoft. Ако имате по-конкретен въпрос свързан с проблем по самото конфигуриране, то пишете по-конкретно, ще се опитаме да отговорим. Особенно внимание обърнете на портовете SMTP - 465, а не 25 и POP3 - 995, а не 110 и отметките към тях..

Редактирано от DoGa (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows live mail =/= windows 8 mail app или иначе казано двете нямат много общо (освен че са "пощи") и за съжаление не можете да използвате абв акаунт, просто защото мс хал хабер си нямат че такова нещо съществува

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows live mail =/= windows 8 mail app или иначе казано двете нямат много общо (освен че са "пощи") и за съжаление не можете да използвате абв акаунт, просто защото мс хал хабер си нямат че такова нещо съществува

Прав си че са различни. Поглднах. За използването на "Поща" се изисква IMAP (Internet Message Access Protocol; протокол за достъп до имейл чрез интернет) или EAS (Exchange ActiveSync), а с  АБВ Поща можете да използвате само POP3 протокол за изтегляне на писмата си. Така, че решението е Windows Live Mail.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от IvankaPetrova
      Здравейте,
      бих искала да помоля за съвет някой който се е сблъсквал с моя проблем. Имам телевизор Samsung UE55JU6400 който закупих с вече инсталирано приложение на HBO GO. От както HBO GO си обновиха приложението филмите постоянно прекъсват или блокират. Казаха ми че трябва да изтрия приложението и да го сваля наново, но когато тръгна да го трия, на екрана се изписва съобщение,   че приложения от основния набор на приложения на устройството не могат да бъдат изтрити. Моля някой ако има идеи как да се справя с проблема да пише!
    • от Диляна Койчева
      Здравейте! Имам сравнително малък, но досаден проблем, и не мога да разбера дали е в резултат от приложението месенджър или телефона ми. От известно време има опция за игри в приложението, за които се изискват ъпдейтнати версии на фейсбук и месенджър, както и актуализиран андроид версия 5.1 нагоре (познавам хора с 4.2, които имат опцията за игра). Притежавам Huawei G8, Андроид 5.1, приложенията ми са актуализирани, доколкото успях да проверя не съм забранявала неща из приложенията. Въпросната иконка с контролер я няма, при опит а отговаряне на покана за игра излиза надпис "Error. Sorry, this game can't be played right now." с два бутона Exit. Предварително благодаря ако някой знае нещо по въпроса, в интернет не намерих нищо полезно, М-тел също не помогнаха 

• от crashgold
      Здраейте..Трябава ми приложение което да може по време на снимане(видео)да сменя камерите .. Тоест докато снимам с предна камера да мога да сменя на задна камера без да спирам видеото. Някакви идей    ... P9 Lite..  Пс :: Поздрави
    • от Костадин Данов
      Здравейте!
      Работя върху създаването на един уебсайт, собствен проект с програма "УебпейджМейкър" .
      Пълен аматьор съм и за това съм избрал тази програма и към момента ми харесват възможностите и начина по който се получават нещата. Главната цел на сайта е проучване дали услугата , която ще предлагам ще бъде търсена
      За тази цел обаче искам да направя бланка/пренасочване към поща, не знам как се нарича точно. 
      Идеята е следната: потребителя харесва това което вижда и иска да изпрати запитване , като в страницата искам да сложа полета за дата , име, имейл на потребителя и бутон "изпрати" , който аз да получа на имейла на страницата и съответно да му отговоря. Възможно ли е това да се направи с тази програма? Ако да- как? Ако не- здраве да е!
      Весели Празници!

• от Gangosa
      Весела коледа и щастлива нова година на всеки българин в тоя форум.
      Днес забелязох ,че в yahoo пощата ми ми излиза телефонен номер , както моя така и на другите тел. номера . Някой да знае нещо по въпроса. Или да си махам номера от пощата.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.