Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
trial version

Търся си цветен лазерен принтер

Препоръчан отговор

Здравейте.

Трябва ми цветен лазерен принтер.

За нов пари нямам, търся нещо втора употреба по възможност от фирма обслужен и с гаранция.

Ще се ползва:

за етикети с размер на визитна картичка.

от време навреме ще се печата и върху само залепящо pvc фолио.

Етикетите са цветни букви+лого

върху фолиото ще се печата черно бяла графика.

През лятото ще го товаря доста (около 500-600 листа) през зимата почти няма да се ползва.

бюджет???  като се има предвид че ще е втора ръка да кажем около 200лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лазерен и PVC фолио според мене са две несъвместими неща - изпичане на PVC при 200+ градуса би разтопило фолиото в печката.

Виж, ако самозалепващото фолио е 'хартиено' - тогава ще имаш проблеми само при поемането - които се изразяват в разлепване на началото на фолиото при поемане и оттам засядане. Решава се с допълнително подлепване отпред с малки парченца от същото фолио.

Търси си принтер, който да може да печата върху хартия до 300г. и с максимално ниска температура на печката (ниска скорост на печат - копия в мин.).

Дано съм бил полезен - модел няма да предложа, защото знам недостатъците на такъв печат и ще останеш разочарован.

Замисли се за мастилно-струен принтер... Там недостатъка с изпичането го няма, а пътя на листа може да е почти прав... А и резолюциите на печат са по-високи от на евтините лазерни цветни принтери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
krassleto

Обикновено в началото на сезона (лятото) купувам мастилено струен и зимата като не се ползва главите запичат.

Хвърлил съм око на  Eposn L800 но на този етап не мога да си го позволя.

Приятелка работи в рекламна агенция, една неделя в месеца е дежурна сама,  в този ден ходя да ми печата каквото ми е необходимо. Техния лазерен принтер печата върху прозрачно PVC фолио без проблем но е професионален и струва доста пъти по 200лв.

За 300лв намерих HP Color LaserJet 2600n ако е вярно описанието с едно зареждане с не оригинални консумативи печата 2000 копия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Обади ми се по телефона и го имаш. Цената е 230 лева! Поддръжката от "Булранг"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обади ми се по телефона и го имаш. Цената е 230 лева! Поддръжката от "Булранг"

Благодаря :)

Спирам да търся и ще чакам новини от теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарени е на LZ4JW си имам принтер.

Ще го получа утре по някое време. 

Минавам ли през Търново задължително ще се обадя да почерпя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарени е на LZ4JW си имам принтер.

Ще го получа утре по някое време. 

Минавам ли през Търново задължително ще се обадя да почерпя.

Принтера дойде вчера в късния след обяд.

Принтера е OKI C530DN днес до обяд го разучавах.

Върху най-евтината фото хартия 8лв за 50 листа формат A4 печата с почти перфектно качество.

Ламинирам (Фолиото го взех на промоция от Карфур, три пръснати пакета за 9-10лв) и етикетите ми излизат жълти стотинки.

Доволен съм и много благодарен на LZ4JW.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Принтера дойде вчера в късния след обяд.

Принтера е OKI C530DN днес до обяд го разучавах.

Върху най-евтината фото хартия 8лв за 50 листа формат A4 печата с почти перфектно качество.

Ламинирам (Фолиото го взех на промоция от Карфур, три пръснати пакета за 9-10лв) и етикетите ми излизат жълти стотинки.

Доволен съм и много благодарен на LZ4JW.

За консумативи на занижени цени пак ще ти помогна, понеже си  точен и добър човек! Такива като теб в този форум - бол и затова си ги уважавам и помагам, с каквото мога и зависи от мен! Да знаеш! Не съм представител на "Булранг". Само с търновсият шеф сме бивши колеги и...приятели!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.