Премини към съдържанието
trial version

Търся си цветен лазерен принтер

Препоръчан отговор

Здравейте.

Трябва ми цветен лазерен принтер.

За нов пари нямам, търся нещо втора употреба по възможност от фирма обслужен и с гаранция.

Ще се ползва:

за етикети с размер на визитна картичка.

от време навреме ще се печата и върху само залепящо pvc фолио.

Етикетите са цветни букви+лого

върху фолиото ще се печата черно бяла графика.

През лятото ще го товаря доста (около 500-600 листа) през зимата почти няма да се ползва.

бюджет???  като се има предвид че ще е втора ръка да кажем около 200лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лазерен и PVC фолио според мене са две несъвместими неща - изпичане на PVC при 200+ градуса би разтопило фолиото в печката.

Виж, ако самозалепващото фолио е 'хартиено' - тогава ще имаш проблеми само при поемането - които се изразяват в разлепване на началото на фолиото при поемане и оттам засядане. Решава се с допълнително подлепване отпред с малки парченца от същото фолио.

Търси си принтер, който да може да печата върху хартия до 300г. и с максимално ниска температура на печката (ниска скорост на печат - копия в мин.).

Дано съм бил полезен - модел няма да предложа, защото знам недостатъците на такъв печат и ще останеш разочарован.

Замисли се за мастилно-струен принтер... Там недостатъка с изпичането го няма, а пътя на листа може да е почти прав... А и резолюциите на печат са по-високи от на евтините лазерни цветни принтери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
krassleto

Обикновено в началото на сезона (лятото) купувам мастилено струен и зимата като не се ползва главите запичат.

Хвърлил съм око на  Eposn L800 но на този етап не мога да си го позволя.

Приятелка работи в рекламна агенция, една неделя в месеца е дежурна сама,  в този ден ходя да ми печата каквото ми е необходимо. Техния лазерен принтер печата върху прозрачно PVC фолио без проблем но е професионален и струва доста пъти по 200лв.

За 300лв намерих HP Color LaserJet 2600n ако е вярно описанието с едно зареждане с не оригинални консумативи печата 2000 копия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Обади ми се по телефона и го имаш. Цената е 230 лева! Поддръжката от "Булранг"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обади ми се по телефона и го имаш. Цената е 230 лева! Поддръжката от "Булранг"

Благодаря :)

Спирам да търся и ще чакам новини от теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарени е на LZ4JW си имам принтер.

Ще го получа утре по някое време. 

Минавам ли през Търново задължително ще се обадя да почерпя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарени е на LZ4JW си имам принтер.

Ще го получа утре по някое време. 

Минавам ли през Търново задължително ще се обадя да почерпя.

Принтера дойде вчера в късния след обяд.

Принтера е OKI C530DN днес до обяд го разучавах.

Върху най-евтината фото хартия 8лв за 50 листа формат A4 печата с почти перфектно качество.

Ламинирам (Фолиото го взех на промоция от Карфур, три пръснати пакета за 9-10лв) и етикетите ми излизат жълти стотинки.

Доволен съм и много благодарен на LZ4JW.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Принтера дойде вчера в късния след обяд.

Принтера е OKI C530DN днес до обяд го разучавах.

Върху най-евтината фото хартия 8лв за 50 листа формат A4 печата с почти перфектно качество.

Ламинирам (Фолиото го взех на промоция от Карфур, три пръснати пакета за 9-10лв) и етикетите ми излизат жълти стотинки.

Доволен съм и много благодарен на LZ4JW.

За консумативи на занижени цени пак ще ти помогна, понеже си  точен и добър човек! Такива като теб в този форум - бол и затова си ги уважавам и помагам, с каквото мога и зависи от мен! Да знаеш! Не съм представител на "Булранг". Само с търновсият шеф сме бивши колеги и...приятели!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.