Премини към съдържанието
Vegetto

Siemens C75 vs. SonyEricsson K300?

Препоръчан отговор

Искам в скоро време да си купя някакъв GSM за максимум 200 лв. и засега избора се сведе до тези два: Siemens CX65 (към официалния сайт) и Siemens C75 (към официалния сайт).

Кой според вас е за предпочитане?

Редактирано от Vegetto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз се колебах между тези 2 телефона

да ти кажа май и двата са единтични

виж ако цената на СХ75 не е много голяма си вземи него

от двата избрах С75 и сега съм с него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имах ЦХ 70 голям боклук се оказа за нищо не става и затова вече нямам доверие на Сименс но според мен по добре си вземи Ц75 мисла че ще е по издръжлив

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

buldog:

Както казах искам да се вместя в 200 лв., а CX75 е 350...

И сега какво - само по дизайна ли да избирам (между тези два)?

Crazy_Alf:

имам приятел, който също не е доволен от CX70 - появи му се проблем с дисплея и други работи. Но пък имам приятел с CX65, който си го ползва вече доста време и е доволен от него...

П.П. ако имате други предложения освен тези двата - казвайте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Както казах искам да се вместя в 200 лв., а CX75 е 350...

<{POST_SNAPBACK}>

Ми ти ако искаш да си взимаш ЦХ 75 по добре си спести още 50-60 лева и си вземи Нокиа ве

Ако не си взимай Ц 75

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз на Nokia има какво да си харесам, ама по никакъв начин няма да се вместя в 250-260 лв. Аз по принцип най-много Nokia харесвам като марка, но пък са си истински кожодери. Siemens-а си е народна марка и затова съм се ориентирал към него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Nokia харесвам като марка, но пък са си истински кожодери.

<{POST_SNAPBACK}>

Но пък като си вземеш телефон поне знаеш че ще караш мноооогооооо време с него

Аз е така се излъгах да си взема Сименс ЦХ 70 за 220 лв. и какво се оказа че искара месец и половина и платката му изгоря :yanim::angry::angry:

Но ти си решаваш взимай си един от тези 2-та но ги сравни (ако вече не си го направил) преди да решиш кой да си вземеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Но пък като си вземеш телефон поне знаеш че ще караш мноооогооооо време с него

Аз е така се излъгах да си взема Сименс ЦХ 70 за 220 лв. и какво се оказа че искара месец и половина и платката му изгоря :yanim:  :angry:  :angry:

Но ти си решаваш взимай си един от тези 2-та но ги сравни (ако вече не си го направил) преди да решиш кой да си вземеш

<{POST_SNAPBACK}>

А какво си го правил тоя сименс че му е изгоряла платката? а? Така от самосебе си неможе да изгори...

послепис: 3-ти GSM сименс имам и няма никакъв проблем с тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо: искам да се вместя в 200 лв.

За сега клоня към С75 - разликите са минимални, но са в негова полза, по-изчистен е и му е цялостен панела (че ме уплашихте с тези clip-it панели).

Както казах по-горе, ако имате други предложения, които са под тази ценова граница - споделяйте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А какво си го правил тоя сименс че му е изгоряла платката? а? Така от самосебе си неможе да изгори...

послепис: 3-ти GSM сименс имам и няма никакъв проблем с тях.

<{POST_SNAPBACK}>

От каде да знам ве е верно беше изпускан ама супер малко пък и падаше все на меко на килим...

Но поедно време започна да ми гасне и така..........

Първо: искам да се вместя в 200 лв.

Както казах по-горе, ако имате други предложения, които са под тази ценова граница - споделяйте.

<{POST_SNAPBACK}>

Ама ти кажи де садължително ли трябва да е с камера и да има инфра ред и т.н. сега ще потърся и ще сравня

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То нищо не е задължително, но е желателно. Все пак търся най-доброто налично за тези пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
То нищо не е задължително, но е желателно. Все пак търся най-доброто налично за тези пари.

<{POST_SNAPBACK}>

добре ето сега ще потърся и ще ти кажа ако излезна нещо cool.gifcool.gifcool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по-добре си вземи sony ericsson k500,чувам че е доста сполучлив,а и мисля че е по-добър от сименса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей Vegetto лично аз ти препоръчвам да си вземеш CX 65 от двата модела на С 75 имат дефектни панели и задният капак се движи при всички е така лично го проверих. СХ 65 е по качественото изпълнение.Поздрав. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
по-добре си вземи sony ericsson k500,чувам че е доста сполучлив,а и мисля че е по-добър от сименса

<{POST_SNAPBACK}>

Е хубаво де ама той иска теледон до 200 лева.А Сонито определено е повече от 200

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И сега какво излезе - че дори да няма CLIPit панели, пак ще пада лесно?

Относно к500 - имам доста приятели с него. Наистина е сполучлив, но на мен ми е скъпичък...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sonny Ericson

Ето виж тука малко по скъп ама ако си го вземеш с карта е супер ефтин а пък и е хубав телефона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цената - айде може да се преглътне.

Телефона: предимство - чете мр3. Недостатък - дисплея не е TFT и камерата има 4х вместо 5х увеличение. Относно марката - може би siemens се брои за по-малко устойчив и стабилен, но май е въпрос на вкус.

За сега оставам на един от двата модела Siemens, на които е посветена темата.

Въпреки това благодаря за усилието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона: предимство - чете мр3. Недостатък - дисплея не е TFT и камерата има 4х вместо 5х увеличение. Относно марката - може би siemens се брои за по-малко устойчив и стабилен, но май е въпрос на вкус.

За сега оставам на един от двата модела Siemens, на които е посветена темата.

Въпреки това благодаря за усилието.

<{POST_SNAPBACK}>

Няма проблем бе пак заповядай но щом си оставаш на въпроса по темата не се чуди а взимай Ц75 и готово

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона: предимство - чете мр3. Недостатък - дисплея не е TFT и камерата има 4х вместо 5х увеличение.

<{POST_SNAPBACK}>

грешиш дисплея на SE k500i си е 100% TFT,а колкото до увеличението,не разчитай на него,тъй като колкото по голямо е увеличението,снимката толкова повече се размазва.а,също мога да ти препоръчам siemens m65,по скъп е с около 50-60 лв.,но е по-добър от тези които ти си посочил :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
грешиш дисплея на SE k500i си  е 100% TFT,а колкото до увеличението,не разчитай на него,тъй като колкото по голямо е увеличението,снимката толкова повече се размазва.а,също мога да ти препоръчам siemens m65,по скъп е с около 50-60 лв.,но е по-добър от тези които ти си посочил :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Първо виж какво съм поставил бе той не говори за К500 а за К300 ще се караме :P:P:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След известен размисъл (и ровене в интернет) започнах да се питам друг въпрос: Siemens C75 vs. SonyEricsson K300 ? :wors:

Отзивите за с75 го изкараха много крехък, с гадна полифония, хлопащ панел... На K300 дисплея му е лош само... бил доста издръжлив...

Май и заглавието на темата се променя... :)

П.П.

само да вметна, ако ви е интересно можете да прочетете review (на английски) за Siemens C75 и SonyEricsson K300

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи на К300 е хубаво че е по издръжлив поне така аз мисля а пък има и мп3 :):wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи на К300 е хубаво че е по издръжлив поне така аз мисля а пък има и мп3 :):yanim:

то пък с тая памет колко mp3-ки ще съхрани само...

иначе аз на моя sony ericsson k700 си ги преубразувам в mp4-ки и така спестявам много място,пък и на него вече имам 30-тина песни :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.