Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам проблем :) Сега инсталирах убунту, защото на новият компютър бях с уин, и като инсталирах "вине" и инсталирах една програма, ми излиза това как да го махна :)

Благодаря много :)

post-308390-0-50976100-1375133351_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че знам отговора на въпроса, но на хората които го знаят със сигурност ще им е по-лесно ако споделиш версията на убунтуто, версията на Wine, както и каква програма си инсталирал...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси да вее... Много ми се спи и се извинявам :Д И аз много мразя такива теми накратко, просто не издържам а ме мъчи въпроса.

Убунту 13.04, Wine - "wine1.4 1.4.1-0ubuntu5" , програмата е тестова, намерих из старите флашки Havij 1.17 Pro :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И коя е програмата която пускаш през виното ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Написах, ако питаш за това :)  - Havij 1.17 Pro

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Написах, ако питаш за това :)  - Havij 1.17 Pro

Явно програмата има защити от дебъг и пускането през wine не й харесва. Помислете си за виртуална машина

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Oracle ли да ползвам през убунту :)

??? какво на Оракъл?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами VirtualBox не знам, не съм толкова напред още :) Всеки е започнал от някъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами VirtualBox не знам, не съм толкова напред още :) Всеки е започнал от някъде.

А, да, става. Но също е хубаво да имате предвид и алтернативите като VMware Player, KVM

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами в Software Center видях само Virtual Machine Manager :) Но сега като се вгледах има и другите, ще пробвам с бокса, че поне ми е позната ако не другите :) Благодаря много, поздрави и чао

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами в Software Center видях само Virtual Machine Manager :) Но сега като се вгледах има и другите, ще пробвам с бокса, че поне ми е позната ако не другите :) Благодаря много, поздрави и чао

Защо не я изтеглите от http://otn.oracle.com и си я инсталирате, съмнява ме да я има в хранилищата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.