Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

angel891

Съвет за покупка на ASUS

Препоръчан отговор

Здравейте! Какво мислите за този лаптоп, добри ли са характеристиките за тези пари?

Ще го ползвам главно за програми, браузване, филми и музика.

http://www.technomarket.bg/products/09129098/asus-x55vd-sx164

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напъни се още малко за HP ProBook 4540s H5J57EA 4GB За 800лв. Core i3 процесор и HD7650, матов дисплей, доста прилична батерия и най-важното в тоя клас няма конкуренция на изработката на шасито.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Какво мислите за този лаптоп, добри ли са характеристиките за тези пари?

Ще го ползвам главно за програми, браузване, филми и музика.

http://www.technomarket.bg/products/09129098/asus-x55vd-sx164

Тоя асус не си заслужава парите.

Колко ти е бюджета? 720?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя асус не си заслужава парите.

Колко ти е бюджета? 720?

До 750 мога да дам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го и моето предложение като съм се опитал да се доближа максималко до тези 720лв., ако това е бюджета. Samsung NP300E5X 759лв. Получаваш по-добър процесор с по-добра видео карта. Имай предвид, че е вградена и е по-мощна от GT610М плюса освен това е че лаптопа, ще грее по-малко. Още получаваш и матов дисплей.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не можеш да си позволиш Probook-a, Самсунг-а предложен от колегата е чудесен избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спрях се на самсунг-а.Мисля да го поръчам от техномаркет - как мислите добра идея ли е или е по добре да се вземе на място?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти майтап си направи с човека... G6 са едни от най-големите боклуци правени някога....

Спрях се на самсунг-а.Мисля да го поръчам от техномаркет - как мислите добра идея ли е или е по добре да се вземе на място?

По-добре го вземи от специализиран магазин за компютри със собствен сервиз. Технобакалиите не са за покупка на компютри...

Или направо го поръчай от сайта, от който ти го е предложил колегата. Лоша дума не съм чул за лаптоп.бг до момента...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако го купиш online спестяваш 40лв. Преди това може да отидеш до техното и да го видиш на място и да ги попиташ за online покупките как стоят нещата с гаранцията и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано и аз сам слушал лоши отзиви от техномаркет, пък и все пак ако несъм доволен от продукта мога да го върна до 7 дни.Така че и от лаптоп.бг може да го поръчам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко пъти съм пазарил онлайн от технобакалиите, проблеми не е имало за 10лв ти го доставят до вратата.

Гаранцията обикновено е към някои сервиз и при нужда се обръщаш директно към сервиза или официалния вносител.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да техно-магазините нямат собствен сервиз а laptop.bg и останалите online магазини в България си имат собствени оторизирани сервизи за всяка марка - айде малко по сериозно :D Нямам нищо против online магазините де :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В краина сметка от толкова лутане ми отпуснаха още малко кредит и реших да е този http://www.technomarket.bg/products/09115375/acer-aspire-as7750g-2434g75mnkk

давай. набутай се. Купи си лаптоп от техномаркет със стар процесор и стара видео карта... Те хората ти казаха какво да вземеш за 800лв... ама нищо... те не разбират...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислех да не пиша, но ще попитам. След като видях, че си избрал този кютук (3.55кг.) сигурен ли си че ти трябва непременно лаптоп ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам ако съм обидил някого! За това и побликувах намерението си за да ми дадете съвет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

при толкова скромен бюджет, вариантите са ограничени - или самсунга или HP-то.

Повечето от останалите лаптопи, които можеш да намериш в тоя ценови диапазон или са с по стари чаркове, демек са се застояли по рафтовете на съответните магазини или са с по-лошо качество. Не че може да се говори за кой-знае-какво качество при ниския ценови клас, но все пак, някои модели са няколко идеи по-добре. 

Аз определено бих предпочел HP-то, поради простата причина че има външна видеокарта, която може да не е много мощна, но поне ще подкарва повечето игрички на средни настройки. Освен това има USB 3.0, което добива доста популярност поради по-добрите достижими скорости и ако в някакъв момент решиш да си вземеш преносим харддиск ще ти е от полза. Водоустойчивата клавиатура също е голям плюс... не те съветвам да я тестваш и дано никога не ти се случи, ама знае ли човек...

Редакция: говоря за Пробука,

а не за онова жалко подобие на лаптоп - Павилион Г6....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Накрая реших, че ще взема самсунга понеже заедно с качване на windows, купуване на рутер се събирам в 800-те лева.

Благодаря на всички отзовали се със съвети!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.