Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте! Какво мислите за този лаптоп, добри ли са характеристиките за тези пари?

Ще го ползвам главно за програми, браузване, филми и музика.

http://www.technomarket.bg/products/09129098/asus-x55vd-sx164

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напъни се още малко за HP ProBook 4540s H5J57EA 4GB За 800лв. Core i3 процесор и HD7650, матов дисплей, доста прилична батерия и най-важното в тоя клас няма конкуренция на изработката на шасито.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Какво мислите за този лаптоп, добри ли са характеристиките за тези пари?

Ще го ползвам главно за програми, браузване, филми и музика.

http://www.technomarket.bg/products/09129098/asus-x55vd-sx164

Тоя асус не си заслужава парите.

Колко ти е бюджета? 720?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го и моето предложение като съм се опитал да се доближа максималко до тези 720лв., ако това е бюджета. Samsung NP300E5X 759лв. Получаваш по-добър процесор с по-добра видео карта. Имай предвид, че е вградена и е по-мощна от GT610М плюса освен това е че лаптопа, ще грее по-малко. Още получаваш и матов дисплей.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не можеш да си позволиш Probook-a, Самсунг-а предложен от колегата е чудесен избор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спрях се на самсунг-а.Мисля да го поръчам от техномаркет - как мислите добра идея ли е или е по добре да се вземе на място?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти майтап си направи с човека... G6 са едни от най-големите боклуци правени някога....

Спрях се на самсунг-а.Мисля да го поръчам от техномаркет - как мислите добра идея ли е или е по добре да се вземе на място?

По-добре го вземи от специализиран магазин за компютри със собствен сервиз. Технобакалиите не са за покупка на компютри...

Или направо го поръчай от сайта, от който ти го е предложил колегата. Лоша дума не съм чул за лаптоп.бг до момента...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако го купиш online спестяваш 40лв. Преди това може да отидеш до техното и да го видиш на място и да ги попиташ за online покупките как стоят нещата с гаранцията и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано и аз сам слушал лоши отзиви от техномаркет, пък и все пак ако несъм доволен от продукта мога да го върна до 7 дни.Така че и от лаптоп.бг може да го поръчам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко пъти съм пазарил онлайн от технобакалиите, проблеми не е имало за 10лв ти го доставят до вратата.

Гаранцията обикновено е към някои сервиз и при нужда се обръщаш директно към сервиза или официалния вносител.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да техно-магазините нямат собствен сервиз а laptop.bg и останалите online магазини в България си имат собствени оторизирани сервизи за всяка марка - айде малко по сериозно :D Нямам нищо против online магазините де :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В краина сметка от толкова лутане ми отпуснаха още малко кредит и реших да е този http://www.technomarket.bg/products/09115375/acer-aspire-as7750g-2434g75mnkk

давай. набутай се. Купи си лаптоп от техномаркет със стар процесор и стара видео карта... Те хората ти казаха какво да вземеш за 800лв... ама нищо... те не разбират...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислех да не пиша, но ще попитам. След като видях, че си избрал този кютук (3.55кг.) сигурен ли си че ти трябва непременно лаптоп ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам ако съм обидил някого! За това и побликувах намерението си за да ми дадете съвет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

при толкова скромен бюджет, вариантите са ограничени - или самсунга или HP-то.

Повечето от останалите лаптопи, които можеш да намериш в тоя ценови диапазон или са с по стари чаркове, демек са се застояли по рафтовете на съответните магазини или са с по-лошо качество. Не че може да се говори за кой-знае-какво качество при ниския ценови клас, но все пак, някои модели са няколко идеи по-добре. 

Аз определено бих предпочел HP-то, поради простата причина че има външна видеокарта, която може да не е много мощна, но поне ще подкарва повечето игрички на средни настройки. Освен това има USB 3.0, което добива доста популярност поради по-добрите достижими скорости и ако в някакъв момент решиш да си вземеш преносим харддиск ще ти е от полза. Водоустойчивата клавиатура също е голям плюс... не те съветвам да я тестваш и дано никога не ти се случи, ама знае ли човек...

Редакция: говоря за Пробука,

а не за онова жалко подобие на лаптоп - Павилион Г6....

Редактирано от ScD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Накрая реших, че ще взема самсунга понеже заедно с качване на windows, купуване на рутер се събирам в 800-те лева.

Благодаря на всички отзовали се със съвети!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.