Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

stonit

Избор на видио карта до 200лв

Препоръчан отговор

Препоръчайте ми  видеокарта до 200 лв .Захранването е PS FORTRON ATX-4OOW 400PNF/pPFC  с което в момента трябва да се съобразите.  Монитора е 1280 x 1024,засега.

Публикувано изображение
photo sharing software

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! 

Първо ще кажа, че видеокарта за 200 лева. не му върви с процесор като I5-xxxx. Така, че бих събрал по-солидна сума пари, за по-добра видеокарта, евентуално HD 7850/70 поне. 

Иначе ето едно, две предложения:
Sapphire ATI Radeon HD7770, 1024MB, GDDR5, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E - 207 лева.
Gigabyte nVidia GeForce GTX650, 1GB, GDDR5, DVI, HDMI, PCI-E - 211 лева.

Видеокартите са с безплатна доставка, затова си позволих да прехвърля тези 200 лева. Като за мен бих взел видеокартата на Sapphire. Само, че в бъдеще, сменете този захранващ блок, че може да има проблеми по-нататък.

Поздрави и успех! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! 

Първо ще кажа, че видеокарта за 200 лева. не му върви с процесор като I5-xxxx. Така, че бих събрал по-солидна сума пари, за по-добра видеокарта, евентуално HD 7850/70 поне. 

Иначе ето едно, две предложения:

Sapphire ATI Radeon HD7770, 1024MB, GDDR5, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E - 207 лева.

Gigabyte nVidia GeForce GTX650, 1GB, GDDR5, DVI, HDMI, PCI-E - 211 лева.

Видеокартите са с безплатна доставка, затова си позволих да прехвърля тези 200 лева. Като за мен бих взел видеокартата на Sapphire. Само, че в бъдеще, сменете този захранващ блок, че може да има проблеми по-нататък.

Поздрави и успех! 

Fortron-а е достатъчно добро захранване, за да се справи с 7770, 7790 и 7850 :)

Колкото до автора на темата... За този процесор поне 7850 вземете... Няма смисъл от по-слаба карта, освен ако не останете с този монитор :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HD7770 на GB е по-добра и въпреки че доставката не е безплатна ще излезне доста по-евтино.

7790 на GB също е добра оферта но надхвърля бюджета. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е защо досега си бил ( и все още си )с 8400GS вместо с вградената ? По-добре си купи монитор първо от там се почва не от видеото или процесора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е защо досега си бил ( и все още си )с 8400GS вместо с вградената ? По-добре си купи монитор първо от там се почва не от видеото или процесора.

Казаха ми че 8400GS е по силна от  вградената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казаха ми че 8400GS е по силна от  вградената.

Въпроса е да измъкнеш някой лев от картата докато още можеш. Разликата не е толкова голяма, а имаш карта на лице която, ще ти върши работа другата можеш да продадеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.