Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Препоръчайте ми  видеокарта до 200 лв .Захранването е PS FORTRON ATX-4OOW 400PNF/pPFC  с което в момента трябва да се съобразите.  Монитора е 1280 x 1024,засега.

Публикувано изображение
photo sharing software

Редактирано от stonit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! 

Първо ще кажа, че видеокарта за 200 лева. не му върви с процесор като I5-xxxx. Така, че бих събрал по-солидна сума пари, за по-добра видеокарта, евентуално HD 7850/70 поне. 

Иначе ето едно, две предложения:
Sapphire ATI Radeon HD7770, 1024MB, GDDR5, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E - 207 лева.
Gigabyte nVidia GeForce GTX650, 1GB, GDDR5, DVI, HDMI, PCI-E - 211 лева.

Видеокартите са с безплатна доставка, затова си позволих да прехвърля тези 200 лева. Като за мен бих взел видеокартата на Sapphire. Само, че в бъдеще, сменете този захранващ блок, че може да има проблеми по-нататък.

Поздрави и успех! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! 

Първо ще кажа, че видеокарта за 200 лева. не му върви с процесор като I5-xxxx. Така, че бих събрал по-солидна сума пари, за по-добра видеокарта, евентуално HD 7850/70 поне. 

Иначе ето едно, две предложения:

Sapphire ATI Radeon HD7770, 1024MB, GDDR5, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E - 207 лева.

Gigabyte nVidia GeForce GTX650, 1GB, GDDR5, DVI, HDMI, PCI-E - 211 лева.

Видеокартите са с безплатна доставка, затова си позволих да прехвърля тези 200 лева. Като за мен бих взел видеокартата на Sapphire. Само, че в бъдеще, сменете този захранващ блок, че може да има проблеми по-нататък.

Поздрави и успех! 

Fortron-а е достатъчно добро захранване, за да се справи с 7770, 7790 и 7850 :)

Колкото до автора на темата... За този процесор поне 7850 вземете... Няма смисъл от по-слаба карта, освен ако не останете с този монитор :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HD7770 на GB е по-добра и въпреки че доставката не е безплатна ще излезне доста по-евтино.

7790 на GB също е добра оферта но надхвърля бюджета. 

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е защо досега си бил ( и все още си )с 8400GS вместо с вградената ? По-добре си купи монитор първо от там се почва не от видеото или процесора.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е защо досега си бил ( и все още си )с 8400GS вместо с вградената ? По-добре си купи монитор първо от там се почва не от видеото или процесора.

Казаха ми че 8400GS е по силна от  вградената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казаха ми че 8400GS е по силна от  вградената.

Въпроса е да измъкнеш някой лев от картата докато още можеш. Разликата не е толкова голяма, а имаш карта на лице която, ще ти върши работа другата можеш да продадеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.