Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

sando99

Random lag spikes

Препоръчан отговор

Здравейте, докато чакам за новия си компютър реших да си инсталирам Need For Speed Most Wanted Black Edition (2005) и до разцъкам малко като в доброто старо време. Инсталирах я, пуснах я - всичко точно нали, но по време на игра имам няколко секунден лаг. Нали играя си и всичко е наред, но идва лага, продължава няколко секунди, маха се и пак всичко е наред (това се повтаря). Това съм го забелязал и при други игри. Скоро чистих компа. Не знам откъде идва, но не е само при тази игра. Смятам, че компютъра може да пусне играта, щом се играе перфектно пред повечето време, но ето и х-ките:

Intel P4 2,93 GHz

2GB RAM

gf 9400 gt 512mb

Някакви идеи от какво може да е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай и пусни Process Explorer - с него можеш да проследиш товара върху процесора около минута назад във времето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И сега какво, играя играта и като почне лага, минимизирам играта и гледам в Process Explorer ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, нещо такова - графиката за процесора може да ти покаже "история" на натоварването, просто мини отгоре с курсора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.