Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, докато чакам за новия си компютър реших да си инсталирам Need For Speed Most Wanted Black Edition (2005) и до разцъкам малко като в доброто старо време. Инсталирах я, пуснах я - всичко точно нали, но по време на игра имам няколко секунден лаг. Нали играя си и всичко е наред, но идва лага, продължава няколко секунди, маха се и пак всичко е наред (това се повтаря). Това съм го забелязал и при други игри. Скоро чистих компа. Не знам откъде идва, но не е само при тази игра. Смятам, че компютъра може да пусне играта, щом се играе перфектно пред повечето време, но ето и х-ките:

Intel P4 2,93 GHz

2GB RAM

gf 9400 gt 512mb

Някакви идеи от какво може да е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай и пусни Process Explorer - с него можеш да проследиш товара върху процесора около минута назад във времето.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И сега какво, играя играта и като почне лага, минимизирам играта и гледам в Process Explorer ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, нещо такова - графиката за процесора може да ти покаже "история" на натоварването, просто мини отгоре с курсора.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.