Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Gogo111

защо таблета ми не иска да се свързва с Интернет ?

Препоръчан отговор

Здравейте,защо таблета ми не иска да се свързва с Интернет.С приятеля ми искахме да влезнем в интернет мрежа (той знаеше паролата) той се свърза за г/д 1 минута а аз с таблета ми не успях да се свържа.Дори той излезна от тази мрежа заради мене,пробвах тогава отново да се свържа но пак не успях.И така пробвахме с още 2 интернет мрежи на които знаехме паролите на него от телефона му влиза а на мене с таблета не.Да няма някви настройки на таблета за Wi-Fi ? И ако има,как да го настроя да хваща интернет  :)

Таблета ми е  X-TREMER X7-B1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Таблетът ти е менте. Не се учудвай, ако имаш различни, странни и неотстраними проблеми с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем!

Вярвам Ви напълно, че имате проблем:

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За таблет от 119 лв. какво очакваш.? Да работи без проблеми, ако беше дал поне още 2-ти по 119 лв. можеше да си вземеш нещо малко по-добро, ама нали искаме да минем по-тънко.? Таблета от къде си го взе? Има ли гаранция? Ако има го носи в сервиза да ти го оправят.!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне стига ли до питане за парола?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,пиша паролата и от там нататък пише " Получаване на ИП " и не се свързва

От магазин " Зора"  го купих.Все още е в гаранция и мисля да го заведа.Ако върна таблета може ли  по някакъв начин да си върна парите?

Иначе таблета е пълен боклук язък дето си дадох парите на празно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.