Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

кажете някоя читава програма за поправяне на хард диск....че моят нещо се е скапал и Windowsa ми е за преинстал а не ми позволява да го преинстална...стигне до някъде и зацепи.....бях свалил някаква програма преди време която ми показваше някакви удивителни на 2 места....сектори лоши ли има не знам ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата е "AMoneyInTheShop".

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хард почне ли да цикли го пиши избягал  по тъч линията и никакви програми и простотии не могат да го оправят. В горния пост са ти дали решението  което е да замениш хард диска с нов или да си провериш кабеляците на SATA или IDE  според това с какъв точно вид хард диск си.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз в момента съм го пуснал на Victoria програмата.....какво означават оранжевите,червените и сините квадратчета....че за първи път правя подобно нещо ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз в момента съм го пуснал на Victoria програмата.....какво означават оранжевите,червените и сините квадратчета....че за първи път правя подобно нещо ??

Изтегли си  Advanced SistemCare .Ако тя не ти оправи компа направо си взимай друг диск :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли си  Advanced SistemCare .Ако тя не ти оправи компа направо си взимай друг диск :)

Това пък защо! Тази програма прави много поразии и е силно непрепоръчителна.

Има си за целта програми за тестване и изолиране на лошите сектори. Но и те колко са ефективни..

Редактирано от ieenso (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си за целта програми за тестване и изолиране на лошите сектори. Но и те колко са ефективни..

Аз я ползвам от поне година :) Просто исках да ти помогна .Решавала ми е много проблеми и съм доволен от нея .Даже наскоро пуснаха и продук на същата фирма за драйвърите БЕЗПЛАТНО .Ако я настоиш какво точно  да ти поправя мисля че няма да ти направи поразии .Но ти си решаваш :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Advanced SystemCare няма място в такава тема, защото модула и за поправяне на диска просто използва Chkdsk на Windows само че в по-мазен интерфейс...

За поправка на логически лоши сектори HDD Regenerator и MHDD май са най-ефективните при правилна употреба.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Advanced SystemCare няма място в такава тема, защото модула и за поправяне на диска просто използва Chkdsk на Windows само че в по-мазен интерфейс...

За поправка на логически лоши сектори HDD Regenerator и MHDD май са най-ефективните при правилна употреба.

Съгласен съм че и за тази програма дето я предлагаш е добра ...НО !  Както и ти си написал ..При правилна употреба :) Можеше да напишеш на човека какво става при неправилна употреба . Защото преди доста време си патих от подобна програма .Просто още бях доста зле с компютрите и след това ми се наложи преинсталация .Тъй като беше премахнала и точките за възтановяване някои драйвъри и беше мазало след това .Вината беше моя :) Просто не знаех какво правя но го правих ...Така че можеше да му кажеш какво става при неправилна употреба на човека . Предложих Систем карето защото тя сама върши всичко .Наистина не е перфектият инструмент но поне няма да нанесе НЕПОПРАВИМИ щети ...Както казах и по - горе ...Аз го ползвам от много време и съм абсолютно на 100 процента доволен от Систем карето .

За по напреднали вече може да използват и твоето предложение .

Това не го приемай като заяждане от моя страна а само отговор .Съжалявам че не ти отговорих по рано но ме нямаше ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

........

Аз също ползвах Advanced SystemCare над година, не е правила бели, но като четох разни теми от форума я махнах.

B-boy[styLe] щом е предложил тези програми, можете да разчитате, че са ефективни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ganchevv
      Здравейте! Без да искам си форматирах диска. Пробвах се да кача филм на флашка над 4гб, но не ставаше. После видях един урок където пишеше да дам десен бутон->format->file system->NTFS да го променя, но при мен бепше само то като вариянт и после ->alllocation until size ... и го форматирах на бързо без дори да разбера  На бързо прочетох да не инсталирам нищо и да имам два диска .. Главно имах снимки и клипове записани има ли някакъв шанс да ги възстановя? Благодаря за отделеното внимание! 

• от Tixomir Katev Zizi
      Здравейте хора искам нещо да попитам ... тъй като преди около час взех едно компютърче и му сложих 2ри чисто нов хард диск и тръгнах да му слагам W7 ... при преинсталацията изтрих стария без да се искам а той беше с цялата ми информация....... и сега седя и умувам как да я върна тази информация с целия w7 или просто информацията като диск ..... един вид възтановяване на форматираният хард.... много ще съм ви благодарен ако има решение на този проблем   поздрави !!!
    • от Pepi Litkov
      Здравейте колеги ! Спешно ми трябва една задача написана на C++ за понеделник . Много ми е труден този език и не мога да измисля никакъв код ..Ако е възможно погледнете условието : Да се напише програма,която за дадено естествено число N да намира такава тройка числа a,b,c (естествени и c<N), за която a2+b2=c2 (двойките са степен).. Благодаря ви много предварително ! 
    • от Sotirow
      Здравейте,
      Искам да попитам дали е добра идея да се замени DVD устройството с Caddy и втори SSD хард диск. Вече имам един SSD хард който е заключен от Биос и е с win10, а на втория хард диск искам да инсталирам Ubuntu. Въпроса ми е дали ако заменя DVD с Caddy ще е добра идея или по-добре да си закупя нов хард който да не е заключен от Биос.
      Благодаря.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.