Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Спирам да пиша и да чета тази тема просто тук като кажеш черно, ти казват, че всъщност си казал 1005 червен нюанс на синьото... Абе от 100 кладенеца вода! Особено колегата еминем значи за Волен на медиите да не вярваме и да плюем медиите и да ме обиждаш мен или някой друг ако сме повярвали на нещо от медиите срещу волен, а в същото време даваш нон-стоп клипове и статии от медиите за всички останали партии, Герб, Бсп, Дпс, Светльо... Бе кефиш ме ;) Айде със здраве и от мен да знаете точно в този форум, точно в тази тема ще оправите държавата ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спирам да пиша и да чета тази тема просто тук като кажеш черно, ти казват, че всъщност си казал 1005 червен нюанс на синьото... Абе от 100 кладенеца вода! Особено колегата еминем значи за Волен на медиите да не вярваме и да плюем медиите и да ме обиждаш мен или някой друг ако сме повярвали на нещо от медиите срещу волен, а в същото време даваш нон-стоп клипове и статии от медиите за всички останали партии, Герб, Бсп, Дпс, Светльо... Бе кефиш ме ;) Айде със здраве и от мен да знаете точно в този форум, точно в тази тема ще оправите държавата ;)

Той пръв ме обиди като ме нарече балък. Аз не се имам за такъв. 

Явно не можеш да разбереш какво е една новина да бъде представена тенденциозно и какво е да видиш с очите си самата личност да говори и върши нещо. Едното е пропаганда, а другото доказателство.

Няма да оправим държавата с темата, но искрено се надявам хора като теб например, ако четат тук да се замислят малко и да почнат да търсят истината. 

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той пръв ме обиди като ме нарече балък. Аз не се имам за такъв. 

Явно не можеш да разбереш какво е една новина да бъде представена тенденциозно и какво е да видиш с очите си самата личност да говори и върши нещо. Едното е пропаганда, а другото доказателство.

Няма да оправим държавата с темата, но искрено се надявам хора като теб например, ако четат тук да се замислят малко и да почнат да търсят истината. 

Добре повтори го това "балък" няколко пъти аз не помня в мой пост да съм казал ""Eminem_vr" е балък" или въобще нещо от сорта. Дори не помня да съм използвал тази дума - на това можеш да му кажеш тенденциозно и определено пропаганда ;) Коя истина да търся? Твоята? Не си ли чул приказката - колкото гледни точно толкова истини. Всеки си има собствена истина за мен е една, за теб друга, явно си един от малкото в тази държава, които са от "простолюдието" (като мен и повечето колеги) които познават председател на ПП по - добре от всички и знаеш точно какво иска, какво прави, какво мисли и т.н. Аз познавам всеки един председател до толкова, до колкото ми позволяват именно медиите и освен ако нямаш лични приятелски взаимоотношения с него не виждам как ти би го познавал по - добре... Но както казах вече "истината" служи само на онзи който се осмели да я използва - за всичи нам останали които не я пречупваме през своята призма истината не е 100% сигурна и е по - скоро факти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има ли доказателстба или са пок просто думи на маниполуторите комунисти

Препоръчвам първо да минеш опреснителен курс по граматика, и чак тогава да пишеш по форуми! 

Роднини ли сте?  :rolleyes:

http://www.youtube.com/watch?v=xrL-ea8eRAY

Редактирано от SA-13 „Gopher“ (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и да сме роднини не ти интересува

Е що пък да не мИ интересува, пък??? :rolleyes:

или те привлича тази от записа и искаш да е майка на децата ти :ohmy:

чи кво му е лошото на момичиту, я глей как знай политиката......и комунистити ги прай на сапун, фаренхайт-маренхайт за нищу го няма.... що пък да не я зема за жена?? такваз оправна жена ви тряя на мен....да вика и подскача по площади и да мачка комунистити...мдаааа...  :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тийнейджърка потресе цяла България с думите: "Добър ден, роби!"

Публикувано изображение

18-годишната Магдалена Дончева от Пловдив е публикувала този текст в своя блог.

За някои това е революционно - толкова млад човек да достигне до такива изводи, за други може да е пресилено, или дори грубо изкривяване на нещата.

Оставяме ви да прочетете текста и сами да прецените към коя група спадате:

Добър ден, роби! Бачкате ли здраво за 300 лева, А? И за 200 ще бачкате, ако Дянков огладнее...Сигурно не ви е срам да си гледате децата как обикалят покрай витрините с китайски боклуци, със старите си изтъркани 'обущета'...Бачкайте и ги лишавайте, че Дянков е гладен...

Спи, народе! Преклонена главица сабя не я сече! Спи, народе! 240 душмани безсмъртни имаш, дето 7 000 000 никога не могат да ги победят, защото са 7 милиона - всеки за себе си!

Спи, народе...Бъдеще има за теб някъде далеко в чужбина, далеко от род и родина, далеко от стара ти майка, далеко от клети ти дечица, без тебе да раснат, че някое и друго евро да пратиш!

Спи, народе! Баба ти докато я пребиват и изнасилват за 40 лева! Ръка не вдигай на душманина - ръцете са ти да бачкаш за 300 лева! Ръцете са ти да си милваш детенцето, дето плаче за нови дрешки и обувки!

Спи, народе...ИМАШ 500 ГОДИШЕН СТАЖ!

Тук може да видите и десетките коментари към текста на младата Магдалена:

http://maxy.blog.bg/drugi/2013/01/15/dobyr-den-robi.1042421

freenews.bg

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тийнейджърка потресе цяла България с думите: "Добър ден, роби!"

Това е от 15-ти януари,но все още актуално,и така ще си остане през следващите години,защото на конете с капаците така им харесва :)

МИсленето на глупака "С 300 лева зле ,а без 300 още по-зле" :)

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, вече и аз ще съм на протестите от другата седмица, редом с купените протестиращи. Исках това правителство да е на власт достатъчно за да промени изборния кодекс, за да не влязат отново ГРОБ с патериците си и ако може да приложат социални мерки. Но след като дори "острието" на БСП е безсилна да каже кой дърпа конците, това вече преля чашата. Нито ден не заслужават във властта повече, а не да отлагат и отлагат промените и да излизат във ваканция..Нови избори и ако народа пак избере ГРОБ, значи това заслужава. Това вече е явно задкулисие - пореден български ъпсурд.. ОСТАВКА! България над всичко! 

Изгледайте цялото предаване (всички части), доста е интересно...

Лошото е че нямаше кой Борисов и Цветанов да ги разпитва така още от първия месец управление...

Здравей, България -- Опозиционна теория - Бойко Борисов - председател на ПП ГЕРБ

Хич не го притесняват и сега водещите. По-важното в това интервю е доброволното му признание за медииния комфорт... (след 32-ра минута ако не ви се слушат глупостите на тая мутра) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Време е някой да изхвърли боклука...

ЕДИТ: говоря за боклука в парламента...

Редактирано от ScD (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяка държава се основава на своята Конституция.

Хайде познайте до три пъти , защо от 23 години насам , нашата държава произвежда само боклуци !

Кой и защо си направи тъкмо такава Конституция ? 

Какви са следствията от това?

С какво и за какво в същнот се борим по площадите щом даже Мишо Шамара се проявява като лидер напоследък ....?

Какъв е начина да спрем да се борим с призраците - таман утепаш единия , други два на неговото място ?!

.......все едно и също.....и няма никакво значение дали си за протестите (кой от двата?!) или не си за тях.....

Докато не се поставят и решат правилните въпроси ......иначе както сега - на лятната пързалка , пък ни чака и зимната пързалка... и т.н. до безкрай.

Приятно пързаляне !

П.П. Думичката "правилни" означава - според , в съответствие с правилата "на играта" ! И пак стигаме до Конституцията , защото "Правилата на Играта" - то това е тя !

Правило - това което прави даденото нещо . В случая , Конституцията прави държавата !

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но след като дори "острието" на БСП е безсилна да каже кой дърпа конците, това вече преля чашата.

Е ти знаеш ли къде ще отиде репутацията на това правителство ако каже "Ахмед Доган" :) или спомене някои мастит бизнесменски кръг .. :)

Работата е ясна още от назначението на Пеевски,и реакцията на Орешарски по БТВ...

За това хората не им вярват повече ,и са на улицата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ти знаеш ли къде ще отиде репутацията на това правителство ако каже "Ахмед Доган" :) или спомене някои мастит бизнесменски кръг .. :)

Работата е ясна още от назначението на Пеевски,и реакцията на Орешарски по БТВ...

За това хората не им вярват повече ,и са на улицата.

Можеше да каже Станишев, Лютви Местан, всички така решихме, да платят на няколко "експерти" да поемат вината... Но да не може да отговори... Същото беше с Орешарски веднага след оставката, но тогава по Нова го питаха само веднъж и му позволиха да се измъкне. Коректно беше, уж да имат време управляващите партии да обсъдят позицията си. Мая говори много по-късно и ако можеше щеше да стане и да избяга. Не бях я виждал такава...Просто не знаеше как да се измъкне...

Как тогава искат да управляват?!

Иначе е доста умна и според мен и красива, но явно в грешната партия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

до тези които се събират при ндк

толкова ли сте богати че защитавате руските империалисти. защо ни карате да плащаме за една не нужна аец, защо защитавате една анти-комунистическа партия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

до тези които се събират при ндк

толкова ли сте богати че защитавате руските империалисти. защо ни карате да плащаме за една не нужна аец, защо защитавате една анти-комунистическа партия?

АЕЦ-а не е ненужен. Той конкурира Турция и затова е неудобен. Друг е въпроса при какви условия е започнал да се строи и дали и по какви ще се довърши... Ако България имаше средства сама да строи това би била много добра инвестиция. В случая става на въпрос дали да сме зависими от Русия или да клекнем пред Турция... Защо турците строят друга АЕЦ много близко до българската граница въпреки че не сме съгласни и на сходно разположение? И те ли са глупаци и строят нещо ненужно? Енергията е нещо което винаги ще се продава! Още повече че в бъдеще (дай боже) България ще има нужда от повече енергия отколкото ползва в момента, а АЕЦ Козлодуй вече ще е затворен от Куневци... Тогава ще купуваме от Турция. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АЕЦ-а не е ненужен. Той конкурира Турция и затова е неудобен. Друг е въпроса при какви условия е започнал да се строи и дали и по какви ще се довърши... Ако България имаше средства сама да строи това би била много добра инвестиция. В случая става на въпрос дали да сме зависими от Русия или да клекнем пред Турция... Защо турците строят друга АЕЦ много близко до българската граница въпреки че не сме съгласни и на сходно разположение? И те ли са глупаци и строят нещо ненужно? Енергията е нещо което винаги ще се продава! Още повече че в бъдеще (дай боже) България ще има нужда от повече енергия отколкото ползва в момента, а АЕЦ Козлодуй вече ще е затворен от Куневци... Тогава ще купуваме от Турция. 

кунева е маша на р.ов., една аец струва около 8-9 милиарда защо трябва да плащаме 18 милиарда,знаеш ли за 8 милиарда колко ток можем да купим от Турция. това от една страна а от друга  защо трябва да строим 1а аец като за тези пари можем да построим 2а аеца? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо никой в България не си дава сметка, че в момента повечето предприятия са в криза, а от там и имат намалена консумация на електроенергия. Ами като се оправят нещата, предприятията заработят на пълни обороти и дойдат нови инвеститори, какво правим с енергията? Направете една проста сметка за 10 години икономически разстеж от 5 % до колко повече разход на енергия би довело това. Ами за 20 години? Ами за 10 години това означава + 60 % спрямо сегашните нива! Откъде ще дойде тая енергия при положение, че централите остаряват? И да не са 5 % растеж а 2-3, това е пак огромно увеличение за 10-20 години! Или викате, ние сме обречени все да потъваме към дъното? Ами ако така разсъждаваме, да затваряме държавата още сега и докато имаме нещо останало, да се преселваме някъде. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на тях им е нужно да сме зависими, с този проект унищожават 50% от туризма ни, а 80% от БВП ни е от туризма с което ни скапват икономиката.

не е важно дали се източва а продължава ли, онези ако са източвали и тези продължават, каква е разликата тогава м/у двете

Разликата и приликата е, че Плевменлиев и в момента е президент, а дори се изказва като някаква морална фигура! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така де .Докато ние "умниците" тук се караме по форумите ,кой е за протестите ,и кой против ,мазните олигарси трупат милиони на наш гръб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека да си припомним, какво стана на тази дата, през 2008 г, в Русия, със задкулисното участие на Юнайтед Стейтс....същите тези "миротворци" и "борци за демокрация", които сега финансово и морално инжектират протестиращите, с едничката цел- насъскване и тотално разделение на нацията, гражданска война и втори финансов колапс на България!

Ще го допуснем ли???

http://www.itar-tass.com/data/Graphics/LargePhoto/4403.JPEG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои стоят зад протестите:

• Потомствено мразещите комунизма
  • Наследниците на фашистите от шпицкомандите на Гешев, извършвали масовите убиства в периода 1941-1944
  • Средна, едра буржуазия и кулаци, пострадали от национализацията
  • Криминалният контингент от периода 1893-2013 г, които успяха да натрупат и узаконят капитали от контрабанда, наркотици, проституция
  • Частите на СДС и ДСБ, които извършиха опустошителен погром на националната индустрия, селско стопанство, здравеопазване и образование
  • Малоумната тълпа от красиви безмозачни същества, тумбеци по над 100 кг, платените с голите цици, клоуните, жонгльорите
  • Т.н. нова „средна класа“, много пътувала „по света“
  • Част от телевизиите и журналистите

И всичко това с финансовите инжекции на- „Отворено общество“ (Сорос), Amnesty International, Human Right Watch, Фондация "Америка за България" (Франк Бауър), Иво Прокопиев, Бойко Борисов, Цветелина Бориславова

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Граждани излизат на протест заради ветото на президента

Гражданска инициатива "За нов обществен договор" излиза на протест пред президентството в 12 часа днес, съобщиха организаторите.

Протестът на гражданите е заради „пренебрежителното отношение на президента към молбата им за среща за обсъждане исканията на Гражданската инициатива".

„Формален отговор от Президентството бе подписан от секретаря по вътрешна политика. Президентът не намери време за гражданите!", обясниха представители на Гражданската инициатива.

По думите им на протеста ще бъде показано мястото, което Плевнелиев не пожелал да заеме - до гражданите на предложената от тях Кръгла маса.

„Посланието на гражданите към президента е: "Господин Президент! Не се страхувайте от българските граждани! Те не хапят! Хапят монополите, олигарсите и политиците!", допълват организаторите.

От инициативата припомнят, че в националната подписка в подкрепа на исканията на хората, стартирала преди месец от Стара Загора, са се включили стотици хиляди граждани от всички населени места на страната.

В нея са заложени искания за: приемане на ново изборно законодателство, ново антимонополно законодателство, нов регламент за финансирането на политическите партии, повече прозрачност в работата на институциите, мерки за справяне с престъпността и корупцията, гарантиране на медийната свобода и независимостта на медиите, реформи в сферата на здравеопазването, образованието и пазара на труда.

dariknews.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои стоят зад протестите:

• Потомствено мразещите комунизма
  • Наследниците на фашистите от шпицкомандите на Гешев, извършвали масовите убиства в периода 1941-1944
  • Средна, едра буржуазия и кулаци, пострадали от национализацията
  • Криминалният контингент от периода 1893-2013 г, които успяха да натрупат и узаконят капитали от контрабанда, наркотици, проституция
  • Частите на СДС и ДСБ, които извършиха опустошителен погром на националната индустрия, селско стопанство, здравеопазване и образование
  • Малоумната тълпа от красиви безмозачни същества, тумбеци по над 100 кг, платените с голите цици, клоуните, жонгльорите
  • Т.н. нова „средна класа“, много пътувала „по света“
  • Част от телевизиите и журналистите

И всичко това с финансовите инжекции на- „Отворено общество“ (Сорос), Amnesty International, Human Right Watch, Фондация "Америка за България" (Франк Бауър), Иво Прокопиев, Бойко Борисов, Цветелина Бориславова

Виждате ли какво става, когато комунист - резултат от поколения кръвосмешения не си пие лекарствата? :D  :no-no:Франк Бауър направо ме разби. А Кайзер Созе не подкрепя ли също протестиращите? :no-no:  :D Толко ограничени и гладки мозъци имат, че не могат да измислят някаква лъжа на която поне малко да се хване някой и да звучи що-годе правдоподобно. Неграмотността на текста пък няма какво да се коментира. Лоботомията дава своите резултати.

Иначе се връщаме няколко десетилетия назад в развитието:

Родната милиция ни пази от Врага!
Редактирано от Pontifex (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.