Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ANormall

компютъра се изключва сам след преинсталация

Препоръчан отговор

Така преди батерията на компа ми беше слаба и компа се изключваше доста често сам и бях го претъпкал доста в диск C с игри и всичко понеже нямах D . Занесах го на преинсталация , смениха батерията и го пренсталнаха , но като гледам има CCleaner който изтрива файл за играене на игри и сега изтеглих една Talisman Online играя я 10 минути и компа се спира или понякога изписва дори когато съм в нета следното: Display driver stopped responding and has recovered . Display driver Intel Graphics Accelerator Drivers for Windows Vista® stopped responding and has succesfully recovered. . И след като го преинсталираха немога да играя на игри ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

най важното си забравил след прейнсталация трябва да инсталираш драйверите за лан карта видео процесор звук 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах си с лаптоп, не знам колко ти е хубав лаптопа, че играеш игри, но при всички обстоятелства трябва да инсталираш драйверите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не съм с лаптоп компютър ползвам win7 ultimate

най важното си забравил след прейнсталация трябва да инсталираш драйверите за лан карта видео процесор звук 

а откаде се инсталираха , че съм забравил май беше с някаква програма или се упдейтваше само с нея не помня ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не съм с лаптоп компютър ползвам win7 ultimate

а откаде се инсталираха , че съм забравил май беше с някаква програма или се упдейтваше само с нея не помня ?

А знаете ли какви части имате в компютъра? Ако знаете,намирате им драйвери от сайтовете на производителя и действате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А знаете ли какви части имате в компютъра? Ако знаете,намирате им драйвери от сайтовете на производителя и действате.

незнам мисля , че пазя кутията с който ги купи майками докато ме нямаше ей сега ще видя

това ли е сек:

GA-G41M-Combo

Intel G41/ICH7/rev.1.3

Socket775/PCI-Ex16/Micro ATX

2 DDR3/2 DDR2/HD Audio

GbE LAN/4 SATA 3GB/s/8 USB2.0

а на кутията пише:

GIGABYTE S-series Easy Energy Saver Motherboards G41M-Combo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

незнам мисля , че пазя кутията с който ги купи майками докато ме нямаше ей сега ще видя

това ли е сек:

GA-G41M-Combo

Intel G41/ICH7/rev.1.3

Socket775/PCI-Ex16/Micro ATX

2 DDR3/2 DDR2/HD Audio

GbE LAN/4 SATA 3GB/s/8 USB2.0

а на кутията пише:

GIGABYTE S-series Easy Energy Saver Motherboards G41M-Combo

Това явно е кутията на дънната платка. Т.е. един от всичките компоненти вътре в кутията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това явно е кутията на дънната платка. Т.е. един от всичките компоненти вътре в кутията.

ами друга кутия не намирам , вече може да е изгорена :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато сте си купили компютъра трябва да имате един или два диска за драйвери ако нямате гледате името и търсите във официалните сайтове за драйверите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато сте си купили компютъра трябва да имате един или два диска за драйвери ако нямате гледате името и търсите във официалните сайтове за драйверите 

а как горе/долу трябва да се казват дисковете , защото имам много и ще пада голяма игра да ги търся

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а как горе/долу трябва да се казват дисковете , защото имам много и ще пада голяма игра да ги търся

Възможно е да са с цветни картинки, на някакви чипове/платки или поне да носят някакъв бранд, в смисъл, фабрично напдисани. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да търсиш никакви дискове , когато си го купувал едва дали е имало 7ца :)

Теглиш си драйверите от тук само виж колко бита ти е ОС .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

та кой драйвер трябваше да инсталвам ОС ми е 32 бита

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз за какво ти дадох линк по горе , инсталирай си направо от сайта на производителя , какво ще търсиш 5/6  годишен диск на който изобщо не се знае има ли драйвери за 7 . И изобщо намаш проблем с драйверите ами май със температурата . Не е лошо да пуснеш една програма като еверест и да дадеш снимка с температурата в натоварено положение .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз за какво ти дадох линк по горе , инсталирай си направо от сайта на производителя , какво ще търсиш 5/6  годишен диск на който изобщо не се знае има ли драйвери за 7 . И изобщо намаш проблем с драйверите ами май със температурата . Не е лошо да пуснеш една програма като еверест и да дадеш снимка с температурата в натоварено положение .

Температури:       Процесор 45 °C (113 °F)       1. CPU / 1. ядро 43 °C (109 °F)       1. CPU / 2. ядро 40 °C (104 °F)       Seagate ST380011A [ TRIAL VERSION ]       Вентилатори:       Процесор 2220 RPM 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давай тогава с драйверите :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Температури:       Процесор 45 °C (113 °F)       1. CPU / 1. ядро 43 °C (109 °F)       1. CPU / 2. ядро 40 °C (104 °F)       Seagate ST380011A [ TRIAL VERSION ]       Вентилатори:       Процесор 2220 RPM 

Температурите са нормални. Остава да търсиш проблема другаде - калпаво захранване, дефектна памет, твърд диск с лоши сектори, издути кондензатори по дъното/захранване...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Температурите са нормални. Остава да търсиш проблема другаде - калпаво захранване, дефектна памет, твърд диск с лоши сектори, издути кондензатори по дъното/захранване...

едвали е от тях преди грешката беше в батерията , защото беше много слаба , така казаха като го взех и я бяха сменили явно е нещо от драйверите. А всички ли да инсталвам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така преди батерията на компа ми беше слаба и компа се изключваше доста често сам и бях го претъпкал доста в диск C с игри и всичко понеже нямах D . Занесах го на преинсталация , смениха батерията и го пренсталнаха , но като гледам има CCleaner който изтрива файл за играене на игри и сега изтеглих една Talisman Online играя я 10 минути и компа се спира или понякога изписва дори когато съм в нета следното: Display driver stopped responding and has recovered . Display driver Intel Graphics Accelerator Drivers for Windows Vista® stopped responding and has succesfully recovered. . И след като го преинсталираха немога да играя на игри ..

Заглавието на темата е едно , има ли сега изключване ? грешката която посочвате е със драйвера на видеото - кое от двете ? ако изключва колегата е дал съвет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хем се изключва докато играя , хем излиза това: Display driver stopped responding and has recovered . Display driver Intel Graphics Accelerator Drivers for Windows Vista® stopped responding and has succesfully recovered. и става син екрана излизат някви изречения отдоло изписва нещо 60,65,70 и се изключва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с преинсталация на тия драйвери    Intel INF installation   и Intel VGA driver

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как да го преинсталл понеже не намирам папките на тези файлове и нз как да ги преинсталирал ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От деинсталиране на програми , но ако не си запознат , по добре потърси някой за да не стане по лошо . Не търси папки а от контрол панела /деинсталиране на програми .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От деинсталиране на програми , но ако не си запознат , по добре потърси някой за да не стане по лошо . Не търси папки а от контрол панела /деинсталиране на програми .

е на мен там ми се появяват само тези:

uTorrent,Adobe flash player,Atheros communication (това за нета),Avast-antivirus,Bs.player Free,CCleaner,Everest ultimate edition 5.0,Google Chrome,Microsoft office Proffesional edition 2003,Microsoft visual C++ 2005,Nero 8,Skype,VIA тука има някав знак и Архиватор WinRar

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава не са инсталирани изобщо ами си кара с тези които ОС е сложила - инсталирай тия от сайта - и за пореден път не каза с колко битова 7ца си - такива да инсталираш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.