Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
ANormall

компютъра се изключва сам след преинсталация

Препоръчан отговор

Така преди батерията на компа ми беше слаба и компа се изключваше доста често сам и бях го претъпкал доста в диск C с игри и всичко понеже нямах D . Занесах го на преинсталация , смениха батерията и го пренсталнаха , но като гледам има CCleaner който изтрива файл за играене на игри и сега изтеглих една Talisman Online играя я 10 минути и компа се спира или понякога изписва дори когато съм в нета следното: Display driver stopped responding and has recovered . Display driver Intel Graphics Accelerator Drivers for Windows Vista® stopped responding and has succesfully recovered. . И след като го преинсталираха немога да играя на игри ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

най важното си забравил след прейнсталация трябва да инсталираш драйверите за лан карта видео процесор звук 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах си с лаптоп, не знам колко ти е хубав лаптопа, че играеш игри, но при всички обстоятелства трябва да инсталираш драйверите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не съм с лаптоп компютър ползвам win7 ultimate

най важното си забравил след прейнсталация трябва да инсталираш драйверите за лан карта видео процесор звук 

а откаде се инсталираха , че съм забравил май беше с някаква програма или се упдейтваше само с нея не помня ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не съм с лаптоп компютър ползвам win7 ultimate

а откаде се инсталираха , че съм забравил май беше с някаква програма или се упдейтваше само с нея не помня ?

А знаете ли какви части имате в компютъра? Ако знаете,намирате им драйвери от сайтовете на производителя и действате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А знаете ли какви части имате в компютъра? Ако знаете,намирате им драйвери от сайтовете на производителя и действате.

незнам мисля , че пазя кутията с който ги купи майками докато ме нямаше ей сега ще видя

това ли е сек:

GA-G41M-Combo

Intel G41/ICH7/rev.1.3

Socket775/PCI-Ex16/Micro ATX

2 DDR3/2 DDR2/HD Audio

GbE LAN/4 SATA 3GB/s/8 USB2.0

а на кутията пише:

GIGABYTE S-series Easy Energy Saver Motherboards G41M-Combo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

незнам мисля , че пазя кутията с който ги купи майками докато ме нямаше ей сега ще видя

това ли е сек:

GA-G41M-Combo

Intel G41/ICH7/rev.1.3

Socket775/PCI-Ex16/Micro ATX

2 DDR3/2 DDR2/HD Audio

GbE LAN/4 SATA 3GB/s/8 USB2.0

а на кутията пише:

GIGABYTE S-series Easy Energy Saver Motherboards G41M-Combo

Това явно е кутията на дънната платка. Т.е. един от всичките компоненти вътре в кутията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това явно е кутията на дънната платка. Т.е. един от всичките компоненти вътре в кутията.

ами друга кутия не намирам , вече може да е изгорена :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато сте си купили компютъра трябва да имате един или два диска за драйвери ако нямате гледате името и търсите във официалните сайтове за драйверите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато сте си купили компютъра трябва да имате един или два диска за драйвери ако нямате гледате името и търсите във официалните сайтове за драйверите 

а как горе/долу трябва да се казват дисковете , защото имам много и ще пада голяма игра да ги търся

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а как горе/долу трябва да се казват дисковете , защото имам много и ще пада голяма игра да ги търся

Възможно е да са с цветни картинки, на някакви чипове/платки или поне да носят някакъв бранд, в смисъл, фабрично напдисани. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да търсиш никакви дискове , когато си го купувал едва дали е имало 7ца :)

Теглиш си драйверите от тук само виж колко бита ти е ОС .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз за какво ти дадох линк по горе , инсталирай си направо от сайта на производителя , какво ще търсиш 5/6  годишен диск на който изобщо не се знае има ли драйвери за 7 . И изобщо намаш проблем с драйверите ами май със температурата . Не е лошо да пуснеш една програма като еверест и да дадеш снимка с температурата в натоварено положение .

Редактирано от jonov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз за какво ти дадох линк по горе , инсталирай си направо от сайта на производителя , какво ще търсиш 5/6  годишен диск на който изобщо не се знае има ли драйвери за 7 . И изобщо намаш проблем с драйверите ами май със температурата . Не е лошо да пуснеш една програма като еверест и да дадеш снимка с температурата в натоварено положение .

Температури:       Процесор 45 °C (113 °F)       1. CPU / 1. ядро 43 °C (109 °F)       1. CPU / 2. ядро 40 °C (104 °F)       Seagate ST380011A [ TRIAL VERSION ]       Вентилатори:       Процесор 2220 RPM 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давай тогава с драйверите :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Температури:       Процесор 45 °C (113 °F)       1. CPU / 1. ядро 43 °C (109 °F)       1. CPU / 2. ядро 40 °C (104 °F)       Seagate ST380011A [ TRIAL VERSION ]       Вентилатори:       Процесор 2220 RPM 

Температурите са нормални. Остава да търсиш проблема другаде - калпаво захранване, дефектна памет, твърд диск с лоши сектори, издути кондензатори по дъното/захранване...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Температурите са нормални. Остава да търсиш проблема другаде - калпаво захранване, дефектна памет, твърд диск с лоши сектори, издути кондензатори по дъното/захранване...

едвали е от тях преди грешката беше в батерията , защото беше много слаба , така казаха като го взех и я бяха сменили явно е нещо от драйверите. А всички ли да инсталвам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така преди батерията на компа ми беше слаба и компа се изключваше доста често сам и бях го претъпкал доста в диск C с игри и всичко понеже нямах D . Занесах го на преинсталация , смениха батерията и го пренсталнаха , но като гледам има CCleaner който изтрива файл за играене на игри и сега изтеглих една Talisman Online играя я 10 минути и компа се спира или понякога изписва дори когато съм в нета следното: Display driver stopped responding and has recovered . Display driver Intel Graphics Accelerator Drivers for Windows Vista® stopped responding and has succesfully recovered. . И след като го преинсталираха немога да играя на игри ..

Заглавието на темата е едно , има ли сега изключване ? грешката която посочвате е със драйвера на видеото - кое от двете ? ако изключва колегата е дал съвет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хем се изключва докато играя , хем излиза това: Display driver stopped responding and has recovered . Display driver Intel Graphics Accelerator Drivers for Windows Vista® stopped responding and has succesfully recovered. и става син екрана излизат някви изречения отдоло изписва нещо 60,65,70 и се изключва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с преинсталация на тия драйвери    Intel INF installation   и Intel VGA driver

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как да го преинсталл понеже не намирам папките на тези файлове и нз как да ги преинсталирал ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От деинсталиране на програми , но ако не си запознат , по добре потърси някой за да не стане по лошо . Не търси папки а от контрол панела /деинсталиране на програми .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От деинсталиране на програми , но ако не си запознат , по добре потърси някой за да не стане по лошо . Не търси папки а от контрол панела /деинсталиране на програми .

е на мен там ми се появяват само тези:

uTorrent,Adobe flash player,Atheros communication (това за нета),Avast-antivirus,Bs.player Free,CCleaner,Everest ultimate edition 5.0,Google Chrome,Microsoft office Proffesional edition 2003,Microsoft visual C++ 2005,Nero 8,Skype,VIA тука има някав знак и Архиватор WinRar

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава не са инсталирани изобщо ами си кара с тези които ОС е сложила - инсталирай тия от сайта - и за пореден път не каза с колко битова 7ца си - такива да инсталираш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.