Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, Бихте ли ми помогнали в избор на телевизор 55inc 400hz do 2100лв ( и всички др. екстри)

Не знам каква марка да е по-принцип сега се спрях на един LG:

http://www.technopolis.bg/b2c/details/12242/P11090104/Televizor-LG-55LM620S-3D-LED

Обаче самата марка не ми харесва. Дали може да се намери нещо по-добро ?

Надявам се да има сериозни препоръки, Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такъв! А конкретно LM620 е 100Hz. Добър телевизор е Sony W805 но няма как да вземеш 55 инча.

`42 е 1,800 лв. а `47 2,300 лв. - W807 е сребрист други разлики няма.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такъв! А конкретно LM620 е 100Hz

Ок аз гледам какво казват и пишат в описанията и менно за това ви питам за избор на телевизор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такъв! А конкретно LM620 е 100Hz

LM620 е с реални 50 HZ !

Ок аз гледам какво казват и пишат в описанията и менно за това ви питам за избор на телевизор.

За ,,твоите,,изисквания  това---http://www.technopolis.bg/b2c/details/14453/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L55ET5E-3D-LED със реален 100 HZ панел е и е по-доброто решение!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://forum.setcombg.com/телевизори-и-проектори/49790-lg-lcd-oled-tv-faq-на-първа-страница-обсъждане-мнения-част-5-a.html

В таблицата е означен като реални 100Hz. Ако е 50Hz е наистина кофти за подобен диагонал.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://forum.setcombg.com/телевизори-и-проектори/49790-lg-lcd-oled-tv-faq-на-първа-страница-обсъждане-мнения-част-5-a.html

В таблицата е означен като реални 100Hz. Ако е 50Hz е наистина кофти за подобен диагонал.

Така е ,но си спомням в един спор тук между  двама наши потребители именно за този модел само ,че по малък диагонал и по-нататък в темата се изказваше мнение ,че 620 са с 50HZ (реални) панели! Не само тук и в този случай има разминаване с таблицата и по-нататъшни ,,мнения,, !!! Иначе към автора-ако добавиш още 100 лв определено това е най-добрия избор http://www.technopolis.bg/b2c/details/14460/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L55DT50E-3D-LED

ПП ето и линка и по-точно пост номер 12 !!! Реални 100HZ има в 65 инчовия модел на LM620!!! http://forum.setcombg.com/%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D1%80%D0%B8-%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8/49790-lg-lcd-oled-tv-faq-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B0-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BE%D0%B1%D1%81%D1%8A%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BC%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82-5-a.html#post623593

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за предложенията аз сега се спрях на този телевизор -

http://electron.bg/philips-47pfl6008k-p-286419.html

Само дето не е 55inc, добър избор ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе той е много добър избор ,ма ти правиш ли разлика между 47 и 55 инча (което никак не е малко) и знаеш ли какво всъщност ти трябва?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напрегни се малко, и си вземи нещо наистина хубаво - Panasonic TX-L47WT50E. Ако твърдо държиш да е 55" - PANASONIC-TX-L55ET5E.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Philips-а е хубав телевизор, но ако смяташ да гледаш 3D филми и да четеше БГ субтитри през flash няма да стане :)   Ако искаш по големи възможности на възпроизвеждане от flash - Samsung е твоя телевизор. Виждам че можеш да направиш компромис с инчовете и гледаш в сайта на технополис - ЦЪК Това е на пръв поглед и се вписва в бюджета :) Има и двуядрен процесор за приложенията и smart-а ще върви доста плавно :) Качеството на картината (точно тоя ТВ не съм го виждал на живо де, но по принцип) също е добро :)

Редактирано от TheDarkAngelOfHope (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напрегни се малко, и си вземи нещо наистина хубаво - Panasonic TX-L47WT50E. Ако твърдо държиш да е 55" - PANASONIC-TX-L55ET5E.

Ами ти май ми преписваш ,,почти,,постовете ;)  , но ако автора го устройват 47 инча -ДА--Panasonic TX-L47WT50E е НАЙ_ДОБРИЯ ИЗБОР за тези пари :) -и аз да та попрепиша малко :D

...ЦЪК Това е на пръв поглед и се вписва в бюджета :) Има и двуядрен процесор за приложенията и smart-а ще върви доста плавно :) Качеството на картината ..

Само дето тоя Самсуняг не мое се опне на малкия пръст на предложените Panasonic-ци ;) ,да не говорим за флагмана WT !!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора обича глезотийки ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ти май ми преписваш ,,почти,,постовете ;)

Грешиш, нищо не преписвам :) . Това е резултат от моите наблюдения. Търся си нещо и за мен, и от всичко, което пробвах, 47WT50E извади най-хубава картина. Жалко, че нямам толкова пари, и май ще трябва да се "примиря" с ЕТ серията :( ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грешиш, нищо не преписвам :) . Това е резултат от моите наблюдения. Търся си нещо и за мен, и от всичко, което пробвах, 47WT50E извади най-хубава картина. Жалко, че нямам толкова пари, и май ще трябва да се "примиря" с ЕТ серията :( ...

Това за преписването го казах на майтап разбира се :)  Почти съм сигурен,че от другите теми знаеш,че аз си взех именно 47WT50E и мога да те уверя ,че наистина си заслужава всеки лев.Все пак това си е върховия флагман на LED Panasonic за 2012 ( казвам върховия,защото и DT се води флагман,но имат доста разлики а те всичките са в полза на WT )Ако не ти е зор посабери  още парички и си го купи него-пожелавам ти го.Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има два вида телевизори - панасоник и други :)

Браво на вас щом можете да си позволите такива , аз лично не бих хвърлил толкова пари за нещо което догодина е остаряло / говоря като екстри / до година ще има още глезотии като вграден тостер , микровълнова и паркинг за прахосмукачка робот - а вие няма да ги имате на вашите :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има два вида телевизори - панасоник и други :)

Браво на вас щом можете да си позволите такива , аз лично не бих хвърлил толкова пари за нещо което догодина е остаряло / говоря като екстри / до година ще има още глезотии като вграден тостер , микровълнова и паркинг за прахосмукачка робот - а вие няма да ги имате на вашите :wink12:

Toва не знам като ирония ли да го приема,или какво???Мен лично глезотии не ме интересуват-даже смарт дистанционното съм го наврял в едно чекмедже! Тук става въпрос за доста неща,които водят до КАЧЕСТВО НА КАРТИНАТА- мен това ме интересуваше! Ако ще и да може и да готвят ТВ от догодина-това не ме вълнува-ама изобщо :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами това искам да кажа , щото 90% от търсещите тв не питат правилно , на тях им трябва да има глезотии и трябва да питат че им трябва играчка а не телевизор .

ПП. Една във другия форум пък сменя телевизорите щото попукват :) днес е взела друг :D

Не е топло и слънчево в стаята, няма климатик, няма стойка, мебелът е нивелиран. Сонито е 32" модел KDL-32R420A Панасоникът е 32 " модел TX-L32X5E Днес взех 32 " самсунг full hd имаше промоция в технополис за 599 лв а дано това е моят тв!

Редактирано от jonov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ами това искам да кажа , щото 90% от търсещите тв не питат правилно , на тях им трябва да има глезотии и трябва да питат че им трябва играчка а не телевизор .

ПП. Една във другия форум пък сменя телевизорите щото попукват :) днес е взела друг :D

Без да коментирам какъвто и да е модел телевизор, този пост е най добрият! А питащият въобще не знае какво иска!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да коментирам какъвто и да е модел телевизор, този пост е най добрият! А питащият въобще не знае какво иска!

Aбе тук като ,че ли си прав-ма нека си пита пък-кво?Поне да са ограмоти малко :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

100Hz, ама друг път...

P.S. само големите диагонали над 47 инача са 100Hz.... от серията!

Няма такъв! А конкретно LM620 е 100Hz. Добър телевизор е Sony W805 но няма как да вземеш 55 инча.

`42 е 1,800 лв. а `47 2,300 лв. - W807 е сребрист други разлики няма.

И това се случва във форума на setcombg.com... няма лошо - не и харесва и сменя с друг!

Както аз направих с LG и си взех Samsung!;-)

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе предпочитам да е 55 инча, но очевидно немога все още да направя правилния избор за 55 инча...сега само гледам резервни вариянти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Philips-а е хубав телевизор, но ако смяташ да гледаш 3D филми и да четеше БГ субтитри през flash няма да стане :)  

Кое по-точно няма да стане? Че през собствения му плеър .flv не върви - да, не върви. Но защо смяташ, че не чете бг субтитри, това не разбирам. Има и DTS, ако не ти е известно. За 3Д следва ли да коментирам?

...

Авторът, хайде първо да си изясниш какво точно искаш и за какви пари, пък тогава ще ти дадем предложения (за 55" нагласи 3000+ лв.).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое по-точно няма да стане? Че през собствения му плеър .flv не върви - да, не върви. Но защо смяташ, че не чете бг субтитри, това не разбирам. Има и DTS, ако не ти е известно. За 3Д следва ли да коментирам? ... Авторът, хайде първо да си изясниш какво точно искаш и за какви пари, пък тогава ще ти дадем предложения (за 55" нагласи 3000+ лв.).

Ами до колкото знам от 3-а серия нагоре не четат БГ субс, обсъждано е и друг път из този форум :) Аз съм с 5-а (миналогодишен модел) серия и нямам БГ субс. Аз на скоро разбрах, точно покрай една тема за субтитрите на същия телевизор или подобен на моя, до тогава не бях пробвал, предпочитам да си гледам през HDMI. А за 3D-то какво има да му се коментира незнам ... от Philips казват че не поддържа 3D през USB, аз на моя не съм пробвал и нямам намерение да се занимавам :) Просто споделих мнение, че автора на темата ако търси и това в един телевизор може да остане разочарован от Philips, защото е по капризен от към четене на формати :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами до колкото знам от 3-а серия нагоре не четат БГ субс, обсъждано е и друг път из този форум :) Аз съм с 5-а (миналогодишен модел) серия и нямам БГ субс. Аз на скоро разбрах, точно покрай една тема за субтитрите на същия телевизор или подобен на моя, до тогава не бях пробвал, предпочитам да си гледам през HDMI. А за 3D-то какво има да му се коментира незнам ... от Philips казват че не поддържа 3D през USB, аз на моя не съм пробвал и нямам намерение да се занимавам ...

6-та серия от 2012 г чете бг субтитри, можеш да провериш. Къде си чел, че Philips не поддържа 3Д през USB, това не е вярно - точно 3Д гледам (макар и рядко, защото няма какво) през 64 ГБ флашка, върви си ОК, включително и с нашенски субтитри. Вярно е, че имаше проблем с DTS, но от 6-та серия на 2013 г този проблем не съществува, защото в началото на юли пуснаха ъпдейт за целта.

И нека прецизираме кое е флаш и кое флашка (USB), защото от коментара ти излиза, че е едно и също, а не е, те нямат нищо общо - едното е видео формат .flv, а другото периферия.

Никой вграден в кой да е модел телевизор не може по какъвто и да е повод да се съпоставя с кой да е съвременен компютърен плеър, да не говорим пък за специализиран външен такъв. Но с масовите качествени формати (основно .mkv и .avi, също и .mp4) не ми е известно кой съвременен телевизор не се справя. Е, има някои екзотични формати, но колко файла с различно от изброените разширения има...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.