Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

z0sk1e

Проблем със звуковата карта или слушалките?

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем със слушалките си. По принцип обичам да разцъквам ЦС с приятели и на скоро установих, че не чувам 3D .. (ако мога така да го нарека) След, което веднага си пуснах едно Демо на 3Д симулация, която изменя звука в дясно/ляво - горе/долу .. обаче нищо не се усеща. Когато звука се отдалечава ..в дясно например би трябвало да чувам с десния говорител някакъв шум а с левия почти нищо..  Обаче нещо не е както трябва .. и с двата канала чувам една и съща сила на звук Надявам се да сте ме разбрали ... Някакви предложеня да ПОПРАВЯ нещата? Написах тази тема тук, защото е възможно и от звуковата карта да е проблема ...

също така да добавя... със същите слушалки преди съм минавал този 3Д симулатор и всичко е било коректно  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или някъде си натиснал - моно - било то на слушалките ако имат копче или някъде в драйверите .

Другото положение е не сложен докрай жак в компютъра или късо в кабела на слушалките между двата канала . можеш да провериш с о мметър .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или някъде си натиснал - моно - било то на слушалките ако имат копче или някъде в драйверите .

Другото положение е не сложен докрай жак в компютъра или късо в кабела на слушалките между двата канала . можеш да провериш с о мметър .

Моно бутон в/у слушалките нямам .. но като каза моно се сетих че един ден преди да се прецакат бях пробвал слушалките на iPod .. след което ги сложих на компютъра и от тогава на сетне не се чува добре ...   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж хубаво ли си пъхнала жака , до край .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баланса на слушалките/колонките пипал ли си?

Ето така трябва да е:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж си и Audio Manager-а. Примерно на Realtek HD audio manager има да ги правиш моно,стерео,5.1,7.1,quadraphonic и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя ос? Каква е звуковата карта? Какви са слушалките? Примерно някаква информация да беше дал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.