Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,

видях на живо този таблет от един приятел, доста красиво чудовище е това.

Дали найстина в най-доброто в момента на пазара?

Замислям се дали да не си го купя от някой от мобилните оператори, но кой? Само Глобул са описали че е с 3г и е карта, от другите не става не ясно.. тъй като видях че има 2 разновидности таблета.

Много се чудя дали да не си го взема.

Някой ползва ли го? Доволен ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво искате да ползвате машинката и колко пари сте готов да отделите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти един линк с коментари по въпроса. Не си заслужава да си го вземаш през оператор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Машинката по-скоро я взимам от г*зария, като мръдна на някъде да си я имам. Пък и нещо служебно ако възникне да съм на линия.

Иначе се насочих към оператор, защото искам модела с 3G и да си сложа сим карта с интернет в него, за да бъде ползван навсякъде, да не се занимавам с флашки.

Гледах че се връзка по 55-60 лева на месец. Та се замислих дали не си заслужава?

Редактирано от Sobieskimania (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееееееееех,гъзарията........

Ами за цената на таблета,що не си вземете един телевизор 42 инча,и пак да си го носите по улиците? Още по-голям ефект ще има.

Аз лично бих дал тия пари за някоя екскурзия.Разбира се,ако толкова сте си навили на разходите,вземайте и ползвайте.Само ми е чудно,сега през лятото, в кой джоб на шортите ще го държите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

видях на живо този таблет от един приятел, доста красиво чудовище е това.

Дали найстина в най-доброто в момента на пазара?

Замислям се дали да не си го купя от някой от мобилните оператори, но кой? Само Глобул са описали че е с 3г и е карта, от другите не става не ясно.. тъй като видях че има 2 разновидности таблета.

Много се чудя дали да не си го взема.

Някой ползва ли го? Доволен ли е?

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.