Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравеите хора :)

На скоро се реших да си направя нова машина която да се използва за не много тежки, игри, нет, някой друг филм. Като не много тежки, игри ще рече нещо, от сорта на (pro evolution soccer 2013, cs, и някои други от, този сорт) 

Разполагам с бюджет от 450лв но, не са ми на куп за това мисля до ноември тази година да съм си взел всичко и да го сглобя:D. Разполагам с видео карта- Gigabyte nvidia gt630 2gb която ми подариха на скоро. Знам че не е наи добрата възмжна но е безплатна. Имам и чисто ново захранване -corsair cx430 v2. За това ще Ви помоля да ми помогнете да направя наи добрия избор.

Благодаря предварително!!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите хора :)

На скоро се реших да си направя нова машина която да се използва за не много тежки, игри, нет, някой друг филм. Като не много тежки, игри ще рече нещо, от сорта на (pro evolution soccer 2013, cs, и някои други от, този сорт) 

Разполагам с бюджет от 450лв но, не са ми на куп за това мисля до ноември тази година да съм си взел всичко и да го сглобя :D. Разполагам с видео карта- Gigabyte nvidia gt630 2gb която ми подариха на скоро. Знам че не е наи добрата възмжна но е безплатна. Имам и чисто ново захранване -corsair cx430 v2. За това ще Ви помоля да ми помогнете да направя наи добрия избор.

Благодаря предварително!!!! :)

А старата машина какво ще я правите? Може да си отделите харда и да си го ползвате за новата конфигурация. Също така е препоръчано да ни кажете на каква резолюция ще играте... И най-важното нещо:

До ноември месец цените на частите ще са се променили доста. Някой може да скокнат, а други да паднат. За това е препоръчано да се пише такава тема 2 седмици преди покупката им, а ако е от днеска за утре още по-добре :)

Иначе това може: Линк:

http://nikem-bg.net/cart/47524p1r46268p1r46377p1r46704p1rf.html

BB код:

AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+

ASROCK 970 PRO3 /AMD970/AM3+

4GB DDR3 1600 A-DATA PRO

500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M

Обща стойност - 472.02 лв. с ДДС

Но няма кутия, а е добавен хард. Ако ползвате стария хард взимате някаква кутия:

BB код:

ASROCK 970 PRO3 /AMD970/AM3+

4GB DDR3 1600 A-DATA PRO

CM ELITE 430 BLACK EDTN NO PSU

Обща стойност - 472.00 лв. с ДДС

Но както казах по-горе: Първо съберете парите и тогава ще го мислим :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А старата машина какво ще я правите? Може да си отделите харда и да си го ползвате за новата конфигурация. Също така е препоръчано да ни кажете на каква резолюция ще играте... И най-важното нещо: До ноември месец цените на частите ще са се променили доста. Някой може да скокнат, а други да паднат. За това е препоръчано да се пише такава тема 2 седмици преди покупката им, а ако е от днеска за утре още по-добре :)

Иначе това може: Линк: http://nikem-bg.net/cart/47524p1r46268p1r46377p1r46704p1rf.html

BB код: AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+ ASROCK 970 PRO3 /AMD970/AM3+ 4GB DDR3 1600 A-DATA PRO 500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M Обща стойност - 472.02 лв. с ДДС Но няма кутия, а е добавен хард. Ако ползвате стария хард взимате някаква кутия: BB код: AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+ ASROCK 970 PRO3 /AMD970/AM3+ 4GB DDR3 1600 A-DATA PRO CM ELITE 430 BLACK EDTN NO PSU Обща стойност - 472.00 лв. с ДДС

Но както казах по-горе: Първо съберете парите и тогава ще го мислим :)

Благодаря за хубавия и бърз отговор. Относно харда тои може да се ползва но мисля да го дам на един приятел старото (PC)

Защото е работна станция на (hp) и тои ще може да си вирши рабора с него. Но иначе няма да е проблем да добавя още 100лв за хард. Е то ще  си е задължително де :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както ви казаха по-горе,като наближи времето,включете се отново във вашата тема и ще се измисли нещо актуално за момента,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ДЪНО CPU RAM 2 плочки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както ви казаха по-горе,като наближи времето,включете се отново във вашата тема и ще се измисли нещо актуално за момента,

Ок ще си взема поука и пак благодаря!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ДЪНО CPU RAM 2 плочки

Какви са тея сайтове бомби момби..? Линковете са ви дадени грешно, както и описанието на процесора ме радва... Intel i3 Quad core? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви са тея сайтове бомби момби..? Линковете са ви дадени грешно, както и описанието на процесора ме радва... Intel i3 Quad core? :D

Processor Number - i3-3220

# of Cores - 4

# of Threads - 4

Clock Speed - 3.3 GHz

Max Turbo Frequency - 3.7 GHz

:D :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, видях реклама на сайта тук в kaldata :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От небето ли падаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От небето ли падаш?

В какъв смисъл дали падам от небето... Просто се смея на сайта наречен "BOMBA"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е магазина на сайта.  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е магазина на сайта.  ;)

Малии ся ако види някой администратор най-много да ме изпъдят :D А защо ли не съм разбрал, че това е магазина на сайта? :х И все пак това с Intel i3 QUAD CORE, ако е правописна грешка най-добре да си я поправят, че много хора може да се заблудят по това...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте докрая описанието има закакво да се посмеем :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте хора :D
До месец ще съм събрал 550лв. Вярно малко е рано да се мисли сега но понеже нямам търпение искам да ви попитам за следната конфигурация.

Иначе аз имам захранване което е corsair cx430 и видеокарта gigabyte gt630. Която след време ще се смени но за сега ми върши работа.
Иначе компютъра ще се използва за някоя друга игра не гоня някакви високи резолюции ще съм Ви много благадарен за помоща благодаря предварително.

Само незнам каква кутия ще,е подходяща :D
ATHLON X4 750K /BOX/FM2
ASROCK FM2A85X EXTREME4-M /FM2
2X2G DDR3 1600 KINGST HYPRX BL
WD 500GB SATAIII Caviar Black 7200rpm 64MB cache
                                             Обща стойност: 465.74 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB 780T-D3L /AMD760G/AM3+
2X4G DDR3 1600 A-DATA
500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB

Обща стойност: 510.55 лв. с ДДС

+

Корпус RAIDMAX ALTAS RMX-ALT, Черен

Общо поръчка: 4949лв. (+безплатна доставка) = ОБЩО: 560 лв. (10 лв. отгоре , които няма да са проблем) Тук получаваш много по-хубав процесор , 8 гб. рам :) Може и i3 да се вмести вместо FX6300

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB 780T-D3L /AMD760G/AM3+

2X4G DDR3 1600 A-DATA

500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB

Обща стойност: 510.55 лв. с ДДС

+

Корпус RAIDMAX ALTAS RMX-ALT, Черен

Общо поръчка: 4949лв. (+безплатна доставка) = ОБЩО: 560 лв. (10 лв. отгоре , които няма да са проблем) Тук получаваш много по-хубав процесор , 8 гб. рам :) Може и i3 да се вмести вместо FX6300

Да благодаря ти за бързия отговор мисля че с (FX) процесор е доста добро предложение само дъното мисля да е  на (ASROCK)благодаря за отговора :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.