Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Значи проблема е такъв:когато пусна видеоклип в 'vbox' или играя на някоя игра, през интервал от 5-6 секунди картината 'сече' , но като пусна филм картината не 'сече' дори преинсталирах компютъра но проблема все още го има съмнявам се да не би видео картата да се е скапала или проблема е някъде другаде ..... ако имате някъква идея как да го оправя ще съм много благодарен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи проблема е такъв:когато пусна видеоклип в 'vbox' или играя на някоя игра, през интервал от 5-6 секунди картината 'сече' , но като пусна филм картината не 'сече' дори преинсталирах компютъра но проблема все още го има съмнявам се да не би видео картата да се е скапала или проблема е някъде другаде ..... ако имате някъква идея как да го оправя ще съм много благодарен

Температурите какви са? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от каде да си сваля програма за да виждам температурата .... с WIN XP съм

http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=50182

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

незнам точно каде трябва да проверя температурата но май е 44 градуса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очевидно процесора издиша. Просто не го натоварвай толкова. Предполагам и торент клиента е включен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

незнам точно каде трябва да проверя температурата но май е 44 градуса

На компютъра правена ли е профилактика (смяна на термопаста и почистване). защото това засичане може да се получава от прегряване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.