Премини към съдържанието
desitkaaa

Проблем с таблет Самсунг таб 2

Препоръчан отговор

Така първо да се извиня знам че ви е писнало от глупави въпроси ,но вече се отчаях днес бях във Виваком и един олигофрен ми скъса нервите ..та реших да питам вас ! По принцип нищо не разбирам ,за това може да бъркам но си го обяснявам по моя си начин , не ми се смейте :))

1.Пратиха ми таблет от Италия Самсунг Галакси таб 2/ 7,0 който явно се оказа че няма място за карта за мобилен интернет.Има място само за карта памет.Това уж значело че няма 3Г а на кутиятта пише че има ама нали не разбирам.

Та въпроса ми е как може да стане да имам мобилен интернет,казаха ми за някакъв кабел които се слагал в мястото за зарядно или пък за някаква бисквитка ?

2.На лаптопа ми не му работи микрофона изписва липса на звукова карта ,но не се чува на скайп..Как мога да го оправя ,преди време един ми беше сложил някаква програма и се оправи ама сега взел че заминал на почивка и няма кои ?

Това е общо взето благодаря предварително за отговорите,знам че сте точни мъже и ще ми помогнете ;) Хубава вечер на всички !!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно Интернета. Добре са ти казали. Въпросният кабел се казва OTG кабел. Трябва ти така наречената "флашка" за мобилен интернет. Ние, на по-професионален език му викаме 3G модем :) Това е единият начин. Има различни настройки, не винаги работи, има определени изисквания, няма да навлизам в подробности. Но ако няма слот за SIM карта, то това горе е почти единственият вариант... За тази "бисквитка" не са те излъгали също. Това е устройство, което действа като 3G рутер и разпръска Wi-Fi сигнал, чрез мобилна интернет връзка около теб. Това има своите плюсе, както и недостатъци... Но и това е решение на проблема. Ето ти още един начин, който не е споменат. Ако имаш телефон с Android и ако имаш мобилен интернет в плана ти, то може да пренасочиш този интернет към таблета ти, точно както бисквитката го прави... Таблета ти може да ползва Wi-Fi, има доста свободно точки за достъп. в къщи (ако имаш рутетр) това също е достатъчно... Надявам се информацията да ти е била достатъчна, но аз не схващам точният въпрос и желания и изисквания.... Може ли малко повече информация? Поздрави и лека вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.