Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, ще се радвам, ако получа помоща Ви относно това към какво според Вас е най-добре да се ориентирам и да започна собствен бизнес. Бюджета ми не е особенно голям (10 000 лева), но ще се постарая да намеря още пари. Седмици наред съм обмислял какви ли не варианти, вече имам чувството, че ще се побъркам от мислене и нищо качествено не ми хрумва. Ще са ми от полза всякакви идеи. Благодаря много, пък ще почерпим. :)

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като ти гледам аватара, или платен дядо коледа, или сутеньор хаха, ебавам се. 

кажи поне от къде си, ще е от полза в съветите, за да не правя сравнения. също така имаш ли някакви умения, предишен опит, някакви лични предпочитания. сподели нещичко за себе си, за да ни насочиш. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата е прав... кажи от къде си, кажи си интересите, кажи някакви неща. Иначе бизнес може да има всякакъв. Много зависи от възможностите и усета на "шефа", региона. Абе има поне още 10 основни и към 40-50 второстепенни фактора.... няма как така да ти се отговори!!!!!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От ловеч съм, но не смятам да развивам дейност тук. Причината... тя е ясна. Умея да пътувам :D Мисълта ми е, внос-износ, нeщо от този род.

Благодаря Ви, че се отзовавате!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откажи се, бизнес не се започва с питане по форуми с какво да се захванеш, освен ако не искаш просто да си изгубиш парите! Собствен бизнес може да започнеш когато и само когато сам си наясно в каква област си достъчно опитен и навътре в нещата за да си успешен!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

peco, прав си за доста неща, но просто съм отчаян. Супер много си напрягах сивото и нищо... а не искам да си пръсна паричките за глупости...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

peco, прав си за доста неща, но просто съм отчаян. Супер много си напрягах сивото и нищо... а не искам да си пръсна паричките за глупости...

Че те са само 10000 лева бе човек! За кое по напред?Наясно ли си ако откриваш собствена фирма, колко пари ще пръснеш само при нейното регистриране и пускане в действие? Ами след това? На мен толкова пари не ми стигнаха само за основния ремонт на кухнята! А и с аватара...много си се изложил!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От ловеч съм, но не смятам да развивам дейност тук. Причината... тя е ясна. Умея да пътувам :D Мисълта ми е, внос-износ, нeщо от този род.   Благодаря Ви, че се отзовавате!

Не искаш да се развиваш в града си?? Ами нека като човек, стоящ доста високо в един конкретен бизнес да ти каже - има хляб. Кой е бизнеса - застраховките... Няма град, място или където и да е, където това да не е нужно. Защо, ами застраховки (като вид), които са задължителни по българското законодателство. Такива са ГО на мотористите, Злополука на местата в общественият сектор и разни такива. Ама трябват контакти, трябва много работа... А с 10 000 има как да започнеш... За всички останали дейности, честно казано имам само още 1 в която съм компетентен, ама няма да ти хареса.... Е, освен това може да пробваш и с поправка на компютри, ама като гледам, нямаш знанията.... Много празно място... Какво обичаш да правиш, какво ти е интересно, с какво искаш да се занимаваш??????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че те са само 10000 лева бе човек! За кое по напред?Наясно ли си ако откриваш собствена фирма, колко пари ще пръснеш само при нейното регистриране и пускане в действие? Ами след това? ... А и с аватара...много си се изложил!

Всъщност парите не са толкова малко, зависи с какво ще се захване човек. Аз почнах с по-малко, не че е нещо голямо - милионер няма да стана, ма го докарвам до няколко средни работни заплати на месец. А и собствен бизнес е крайно разтегливо понятие - да инвестираш в каруца например и да събираш вторични суровини насам-натам пак си е вид собствен бизнес  :D

А и с тоя аватар наистина...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност парите не са толкова малко, зависи с какво ще се захване човек. Аз почнах с по-малко, не че е нещо голямо - милионер няма да стана, ма го докарвам до няколко средни работни заплати на месец. А и собствен бизнес е крайно разтегливо понятие - да инвестираш в каруца например и да събираш вторични суровини насам-натам пак си е вид собствен бизнес  :D А и с тоя аватар наистина...

не мога да те разбера какво искаш....................................................... Sorry!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквото и да се започне,трябва да се има на предвид,че няма да тръгне веднага.Всеки бизнес си има нужда от известно време,за разработка.Може и да не стигне половин година.През това време разходите ще си вървят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, нещо в сферата на малки онлайн заеми? Какъв капитал ми е нужен за старт?

Погледни 1-во законодателството и изискванията... Тия 10 000 за нищо няма да ти стигнат за подобен тип занимание...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.