Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Приятели имам iPhone 4S  с iOS 6.1.3 :/

Купен е втора ръка и беше с този ios, имам и ipod 4g който е с джейл вече...

Разбрах, че единственият начин е да downgrade-на до 6.1.2 за който има джейл, но това става само при ipod, iphone 4 и май iPad 3, доста търсих, но намерих само за iphone 4 не и за S...

Някакви идеи как ще стане работата или няма шанс?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

шанс няма ! Доунгрейт за сега е невъзможен за устройства с А5 процесори. Включително и за iPad3 е невъзможно !!! Не знам къде си го чел че става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятели имам iPhone 4S  с iOS 6.1.3 :/

Купен е втора ръка и беше с този ios, имам и ipod 4g който е с джейл вече...

Разбрах, че единственият начин е да downgrade-на до 6.1.2 за който има джейл, но това става само при ipod, iphone 4 и май iPad 3, доста търсих, но намерих само за iphone 4 не и за S...

Някакви идеи как ще стане работата или няма шанс?

Питам от любопитство: Защо искаш да го джейл-брейкнеш, какво толкова ще му променяш?

П.С. Лично аз смятам,че е безмислена цялата тази гимнастика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив, с jailbreak може да се бута почти всичко по OS. ;) Но по мое наблюдение ако се сложат прекалено много "tweak-ове" от Cydia, телефона започва да работи доста бавно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам от любопитство: Защо искаш да го джейл-брейкнеш, какво толкова ще му променяш?

П.С. Лично аз смятам,че е безмислена цялата тази гимнастика.

Над 90% от потребителите го джейлват поради възможността да качват след това кракнати приложения които в AppStore им се струват скъпи.

Моя е джелнат заради някой глезотии от Cydia а и да имам файлов менажер също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

OMG? Това няма ли го като опция без джейлбрейк?

Над 90% от потребителите го джейлват поради възможността да качват след това кракнати приложения които в AppStore им се струват скъпи.

Моя е джелнат заради някой глезотии от Cydia а и да имам файлов менажер също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

OMG? Това няма ли го като опция без джейлбрейк?

Какво е това ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не само заради приложенията. но tweek-овете са доста хубави. Като цяло по-голямо чувство за свобода и някак си ти определяш всичко. Папка в папката, инфинити док, смяна на начина на отключване, програмите за "хакване" на wi-fi, използват brute force което няма как да стане без джейл и така :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Исках да кажа, Oh my Gosh! Демек как един iPhone, да няма файлов мениджър и да не може да му се слага...

Какво е това ?

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Исках да кажа, Oh my Gosh! Декем как един iPhone, да няма файлов мениджър и да не може да му се слага...

Преценили са че няма нужда. Ти твоя за какво го ползваш щом го имаш като приложение ? Ще ти кажа след това същата операция как става при iPhone без джел и iTunes. Естествено при iOS всяко приложение работи със своите файлове и един и същ файл не могат да го ползват две приложения. Тоест може естествено но файла трябва да е копиран и на двете места. Това ли е големия проблем ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Факлов мениджър = све едно Windows Explorer.... Образно казано. Кой за каквото иска да си го ползва, обаче да го няма като basic функция.... Та дори най-шитавите Android OS телефони имат такива...

Преценили са че няма нужда. Ти твоя за какво го ползваш щом го имаш като приложение ? Ще ти кажа след това същата операция как става при iPhone без джел и iTunes. Естествено при iOS всяко приложение работи със своите файлове и един и същ файл не могат да го ползват две приложения. Тоест може естествено но файла трябва да е копиран и на двете места. Това ли е големия проблем ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Факлов мениджър = све едно Windows Explorer.... Образно казано. Кой за каквото иска да си го ползва, обаче да го няма к%

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Факлов мениджър = све едно Windows Explorer.... Образно казано. Кой за каквото иска да си го ползва, обаче да го няма като basic функция.... Та дори най-шитавите Android OS телефони имат такива...

Ми много е лесно, телефона може да се поддържа и без файлов менажер. Ако толкова се усеща липсата му е къде го голямото семейство на андройд.

Като си задам въпроса за какво ми е и аз не мога да си отговоря. След толкова години вече практика с iOS почнах да им разбирам затворената политика и мисля че имат право. Колкото по малко се пипа телефона толкова по добре работи. На мене като ми е отключена файловата система полза никаква.

Кога ще тръгна да свалям торенти през 3G или да тегля файлове през сафари !!! Чак такъв зор до сега съм нямал. Макар че имам възможност и се питам за какво ми е. Има разни глезотии в сидия ама ще ги преживея излезе ли iOS7 и правя ъпдейт и хич не ми дреме че ще е със заключена файлова система. Кракнати апки нямам който има да джелва или да купува негов си проблем.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.