Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Програма за 3D дизайн и анимация

Препоръчан отговор

Ако беше се научил да броиш, щеше да видиш, че съм изписал милиард реда, а всеки един ред от тях съдържа повече вярна информация от всичко, което ти си коментирал взето заедно.

Фотошоп герои са сис админи като теб, но за мен сте на едно ниво с геймърите.

За първи път виждам и някой да мотивира със спам, защото това беше спам, не съм малоумен и ми е достатъчен един преглед на коментарите в тубата, за да го разбера.

Сега си направи труда да си събереш коментарите в едно и да видиш дали си написал нещо вярно в тях, а след това почвай да ме учиш, какво е спам и празни приказки.

Няма да си правя труда да събирам нищо, нека оставим това на другите потребители четящи форума и темата да преценят за себе си, кое им е полезно и кое не и на какво да вярват. Ще си направя труда да си свърша работата, която ме храни. Както ти казах, не съм се изказвал като професионалист в областта и това е видно от коментарите ми по темата, а само дадох пример за анимацията и целта беше мотивация. Дали е спам или не и дали клипа, който посочих е добър пример за качествено 3Д и анимация, отново няма да се доверя на твоето мнение и какво си чел ти или какво мислиш по въпроса, защото все още не си ми доказал, че именно ти си доказан професионалист и твоето мнение е коректив. Ще се доверя на статистиката от Youtube, а именно клипа е гледан 1 491 455 до този момент и има 14 653 харесвания срещу само 284 нехаресвания. Ще се доверя и на спомена, че когато разглеждах проектите на момчето участвало в създаването на анимацията, си спомням, че беше член на български про форуми и имаше портфолио, което бе оценено положително от доказани професионалисти. Както вече ти казах не вярвам на маси текст, а на картинки и реални проекти, в които си участвал. Ако си такъв про, защо просто не пуснеш нещо или пък да ни насочиш към твой проект или портфолио, което е оценено от вашето съсловие та да докажеш, че си прав и едновременно с това да мотивираш автора на темата и да му дадеш насока, каквато търси той, както и да си полезен за всички останали търсещи подобни отговори. Ние ще се постараем да оценим и ако не успеем, защото сме прости потребители ще се посъветваме с доказани специалисти в областта, такива които познаваме и вярвай, че е така. В противен случай писаниците и масите текст са просто въздух под налягане.

Отделно да казваш, че системните администратори и тяхната работа е на едно ниво с геймърите и да ги сравняваш е меко казано безумно. Ти какво разбираш от системна администрация и изобщо имаш ли идея какво означава това? Както и да е, не искам и нямам намерение да влизам в задълбочен спор с теб, защото не спориш конструктивно и не показваш знания, които да доказват тезите ти с факти, а само пишеш и се заяждаш, не е полезно за никой от четящите, още по-малко за автора на темата, който търси насока. Аз поне в един от постовете си се опитах да му кажа, че ако иска да стане добър в тази работа го чака много труд и трябва да заляга здраво и да копае и това е така. А ти се опитваш да кажеш, колко всичко било елементарно и как с няколко урока от нета за няколко дни всичко ставало, е не вярвам. Познавам хора професионалисти в тази работа и знам, какво им костваше да станат такива и колко труд положиха, ако всичко ставаше така, както се опитваш да кажеш, всеки втори щеше да е про. Не мисля, че е професионално да казваш колко всичко е лесно и елементарно. Спирам до тук, не искам да споря повече с теб, чакам портфолиото ти или пускай нещо про, по което си работел, да го оценим или ако не успеем ние като прости потребители, ще се съветваме с познати професионалисти да оценим високо работата ти и да има полезност за всички в темата. И ако се окаже, че си много добър, за какъвто се цениш и видно се държиш надменно защото си голям, ще призная успеха и професионализма ти и лично ще се гордея с теб вярвай и ще се радвам да посочвам твой работи за пример, както съм направил и в случай по темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички отзовали се на молбата ми за насока в света на 3D графиките и анимациите, но не бих искал темата да става арена на спорове между потребителите. Аз съм съвсем начинаещ в компютърната графика - занимавам се от около 2-3 седмици, и всяко мнение, предложение или препоръка са добре дошли, но много ви моля да не се доказвате кой е по добър в областта, защото темата не е пусната с такава цел. Вярно е че истината се ражда в спора, но много моля по умерено в изказванията. Това е форум за компютри и техника, а не за обиди, караници и съревнование между потребителите. Който има мнение по темата и иска да го сподели да пише, но без обиди и спорове моля.

Дано не съм засегнал някои с написаното.

Редактирано от ntotkov_96 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@LZ4JW

Наказаха ме, защото съм използвал обидни епитети за дадени потребители, вече не го правя, но това не ми пречи да коментирам мотивиращите им методи.

Понеже не си наясно с материята, ще ти дам пример:

Занимаваш се с ремонт на техника. Идвам при теб с развален телевизор, ти вадиш отверка, за да махнеш капака, но аз ти подавам лопата с указанието, че така се прави.

Решил съм, че така се прави, защото живея на село, занимавам се със задемеделие, наясно съм, че с лопата се копае по-лесно.

Вината моя ли е, че те карам да ползваш лопатата или е твоя, че няма да искаш да го направиш, защото знаеш по-добре от мен ?

Това е по повод другата тема за къщите, в която предлагат на човека да ползва лопата, с която също може да се върши нещо, но след като отделиш 5 години, за да се научиш да го правиш с нея.

@exol

Имам не един, а поне десет клипа в тубата с над милион гледания, но не живея със заблудата, че това е някакъв критерий за професионализъм.

Там нещата стават със спам, факт.

Няма и как да споря за нещо с теб, стената ще ми отговори по същия начин, раздуваш коментарите сякаш копираш индийците, на които им плащат за ред написан код.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@LZ4JW

Наказаха ме, защото съм използвал обидни епитети за дадени потребители, вече не го правя, но това не ми пречи да коментирам мотивиращите им методи.

Понеже не си наясно с материята, ще ти дам пример:

Занимаваш се с ремонт на техника. Идвам при теб с развален телевизор, ти вадиш отверка, за да махнеш капака, но аз ти подавам лопата с указанието, че така се прави.

Решил съм, че така се прави, защото живея на село, занимавам се със задемеделие, наясно съм, че с лопата се копае по-лесно.

Вината моя ли е, че те карам да ползваш лопатата или е твоя, че няма да искаш да го направиш, защото знаеш по-добре от мен ?

Това е по повод другата тема за къщите, в която предлагат на човека да ползва лопата, с която също може да се върши нещо, но след като отделиш 5 години, за да се научиш да го правиш с нея.

@exol

Имам не един, а поне десет клипа в тубата с над милион гледания, но не живея със заблудата, че това е някакъв критерий за професионализъм.

Няма и как да споря за нещо с теб, стената ще ми отговори по същия начин, раздуваш коментарите сякаш копираш индийците, на които им плащат за ред написан код.

Аз ти благодаря за коментара.В тази насока нямам опит и не пиша коментар или препоръки, ако си забелязал.Щом смяташ, че си добър в областа, можеш съвсем спокойно да посочиш на питащият част от своя опит.Интересното при теб е това, и го пиша за 2-ри път! Примерно от 100 твои поста, 98 са оплюване към някого и два добри коментара.А иначе никой не ти е забранил да пишеш.Но пиши и дай съвет, така, че хората да са доволни от теб.Пък за да разсееш всички съмнения за твоята персона, наистина вземи и пусни някоя твоя работа за да видим и ние, неуките как и с какво се прави това или онова. Колегата също те е помолил а не заповядал.Нямам нищо лично към теб. Просто не бъди като...Белгиеца! Всичко знам и всичко мога.Дай да видим за да повярваме. Жив и здрав и лека вечер от мен.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@exol

Мисля, че каквото имахме да си казваме си казахме и всеки си прави извод. Моята идея (както и на LZ4JW) беше да те накарам да постъпиш като професионалист и да дадеш насоки и да споделиш професионален опит като такъв, с който да помогнеш. Нямаше изобщо да се обърна така към теб, ако от изказванията ти и начина, по който ги направи не останах с впечатлението, че си професионалист и за това те помолих два пъти да пуснеш твой про проект. За трети път, аз от текст не разбирам, искам твой професионални картинки, видео, проекти по които си работил и т.н., но ти не споделяш. Виж сега, не е срамно да кажеш, че не си професионалист и аз не те упреквам за това, че не си, а за начина по който се изказваш и надменността, която демонстрираш, но всъщност нямаш знанията и нивото, за да го правиш. Ако си про, можеше просто да коментираш клипчето, което пуснах и да кажеш къде са слабите му места примерно и какво не е наред в него, т.е. това, което ти виждаш, а ние непрофесионалистите не и да кажеш, ето за това клипчето не е добър пример, а ти коментираш аз какво съм казал и какви коментари имало под видеото. Съветите, които даваш също са погрешни и непрофесионални, защото няма да доведат до професионални резултати, ако наистина момчето, което пита иска това. Не може за про проекти да теглиш и използваш готови ефекти от нета, като и да е. Съвета ми е да свалиш малко гарда и ако имаш интерес и заложби в тази посока да копаеш и да се развиваш, а когато стигнеш едно ниво и си оценен достатъчно, тогава се дръж така, но съм убеден, че тогава няма и през ум да ти мине да го правиш. Не ме интересува колко видео клипа имаш в "тубата" и как са оценени, интересуват ме професионалните ти работи. Видео клиповете ти в тубата са любителство и в това няма нищо лошо разбира се, но те не ти дават право да се държиш надменно. Няма лоша мисъл към теб, просто исках да кажа, че трябва леко да свалиш гарда. Момчето получи доста мнения и от спора ще си направи извода как и в какво да се насочи, а след това ще си подбира най-подходящия за целта софтуер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отговарям и на двамата, за да не ми се налага да повтарям някои неща.

1. Линковете за мен са спам, има си специализирани сайтове, в които се показват разработките, защото там получаваш мнение от хора, които се занимават със същото и се обсъждат нещата, тук просто ще се празни приказки.

2. Клипът е  правен от 20 човека, спестени са двете най-трудни неща-facials и hair, а всичко(през повечето време) освен движещите се модели са фонове.

Българинът е направил някой от моделите, със Zbrush става доста лесно, достатъчно е да имаш желание, да си фен на игрите, има стотици тутуриали точно за game characters.

Аз времето с игри не си губя, няма как въобще да ми направи впечатление такъв клип, но всеки с минимални познания за тракващ софтуер би могъл да го направи.

3. Никога и никъде не съм писал, че съм професионалист, не е възможно да стана такъв за три години, защото от толкова време се занимавам.

4. Готови ефекти могат и да се свалят от нета, но за същото време могат и да се направят, това е едно от най-лесните неща.

5. Отговарям на ясно формулирани въпроси, а пусналия темата написа, че бил гледал няква яка анимация, след това даде клип с кукли, за да покаже, какво иска да прави.

Това е като да попита, с какво може да се придвижва бързо, тук да почнем да предлагаме колело,  кола, влак , самолет, а той да реши да ги ползва като машина на времето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

....2. Клипът е  правен от 20 човека, спестени са двете най-трудни неща-facials и hair, а всичко(през повечето време) освен движещите се модели са фонове.

Българинът е направил някой от моделите, със Zbrush става доста лесно, достатъчно е да имаш желание, да си фен на игрите, има стотици тутуриали точно за game characters.

Аз времето с игри не си губя, няма как въобще да ми направи впечатление такъв клип, но всеки с минимални познания за тракващ софтуер би могъл да го направи.

3. Никога и никъде не съм писал, че съм професионалист, не е възможно да стана такъв за три години, защото от толкова време се занимавам.....

Добре продължаваш да спориш, въпреки, че явно нямаш достатъчно познания и ниво в областта. Интересно защо, именно това клипче получи висока оценка от доказани професионалисти и от общността, на които аз вярвам, защото съм виждал работата им и проекти, по които са работели. И да, когато пуснах клипа се изказах така, защото за мен, а и за профитата човека е добър в това, което прави и може да съм написал нещо, което да звучи сякаш мести планини и то за мен си е така, явно е че и ти, след като не си на това ниво ще трябва да го приемаш така. Казваш, че за да се направи подобно нещо било лесно, ами направи и ти, участвай в такъв проект, ако не на гейм тематика то поне нещо в този стил и го дай да го оценим. И второ, нали виждаш какво си написал в т.3 - именно като не професионалист ще се изказваш като такъв, т.е. като човек, който просто има интерес към 3Д-то, а не като профи. Във втората част от изречението по т.3, виждам как сам си отговорил на въпроса, от който тръгна спора и това, което се опитвах да ти кажа през цялото време, че професионалист не се става само за 3 г. с използването на готови ресурси от нета. Тази работа не е никак лесна и това, което си написал доста противоречи с предните ти постове. За това време, ако се върви в правилната посока и се подхожда правилно, може да се достигне едно добро ниво, но трябва яко блъскане. Успех ти желая и лично ще се радвам да видя твой неща, които са на високо ниво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре продължаваш да спориш, въпреки, че явно нямаш достатъчно познания и ниво в областта. Интересно защо, именно това клипче получи висока оценка от доказани професионалисти и от общността, на които аз вярвам, защото съм виждал работата им и проекти, по които са работели. И да, когато пуснах клипа се изказах така, защото за мен, а и за профитата човека е добър в това, което прави и може да съм написал нещо, което да звучи сякаш мести планини и то за мен си е така, явно е че и ти, след като не си на това ниво ще трябва да го приемаш така. Казваш, че за да се направи подобно нещо било лесно, ами направи и ти, участвай в такъв проект, ако не на гейм тематика то поне нещо в този стил и го дай да го оценим. И второ, нали виждаш какво си написал в т.3 - именно като не професионалист ще се изказваш като такъв, т.е. като човек, който просто има интерес към 3Д-то, а не като профи. Във втората част от изречението по т.3, виждам как сам си отговорил на въпроса, от който тръгна спора и това, което се опитвах да ти кажа през цялото време, че професионалист не се става само за 3 г. с използването на готови ресурси от нета. Тази работа не е никак лесна и това, което си написал доста противоречи с предните ти постове. За това време, ако се върви в правилната посока и се подхожда правилно, може да се достигне едно добро ниво, но трябва яко блъскане. Успех ти желая и лично ще се радвам да видя твой неща, които са на високо ниво.

Започваш да ми приличаш на професор Вучков. Също като него си способен да говориш дълго време, да не кажеш нищо, а и да настояваш, че си прав в това нищо.

Дори си позволяваш да ми даваш съвети, какво да правя, за да съм имал правото да давам мнение.

Ти не не познаваш нито един професионалист, познаваш хора, които сами се изкарват такива, защото са българи и нямат мярка на фантазиите, които съчиняват.

Аз може да нямам достатъчно познания, но ти нямаш НИКАКВИ, със същия успех можеш да обясняваш и как да дишаме във вакум, защото някой познат ти е казал, че ставало.

Първо дава линк към нещо си, за да мотивира, защото профитата, които познавал, го смятали за много добро.

Това е като спорта, имаш талант и става лесно, а без талант се мъчиш като вол, за да направиш нещо посредствено-клипа, който толкова се харесва на твоите познати професионалисти.

Мои добри неща няма да видиш,  защото на нито един българин не съм дал, ти няма да си изключение.

Не знаеш значението на думата професионалист, спри да я ползваш по десет пъти в едно изречение или поне първо се запознай с истински такива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Започваш да ми приличаш на професор Вучков. Също като него си способен да говориш дълго време, да не кажеш нищо, а и да настояваш, че си прав в това нищо.

Дори си позволяваш да ми даваш съвети, какво да правя, за да съм имал правото да давам мнение.

Ти не не познаваш нито един професионалист, познаваш хора, които сами се изкарват такива, защото са българи и нямат мярка на фантазиите, които съчиняват.

Аз може да нямам достатъчно познания, но ти нямаш НИКАКВИ, със същия успех можеш да обясняваш и как да дишаме във вакум, защото някой познат ти е казал, че ставало.

Първо дава линк към нещо си, за да мотивира, защото профитата, които познавал, го смятали за много добро.

Това е като спорта, имаш талант и става лесно, а без талант се мъчиш като вол, за да направиш нещо посредствено-клипа, който толкова се харесва на твоите познати професионалисти.

Мои добри неща няма да видиш,  защото на нито един българин не съм дал, ти няма да си изключение.

Не знаеш значението на думата професионалист, спри да я ползваш по десет пъти в едно изречение или поне първо се запознай с истински такива.

:doh:  тцтцтцтц, ти си безнадежден случай. Нямам намерени да се разправям повече с теб. Ще те помоля вече да не ме занимаваш и да не ми цитираш постовете. Такива като теб съм се убедил, че просто трябва да се подминават, казваха ми хората ама аз шашав... Цени се за какъвто искаш, ич не ми дреме. Факт, е че си много далеч от тази материя. Какви са тези детинщини "Мои добри неща няма да видиш,  защото на нито един българин не съм дал, ти няма да си изключение." леле, явно са засекретени. Как и да е, няма да видя защото просто нямаш. И не забравяй, че и ти си българин. Живей си живота и ме остави мен невеж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:doh:  тцтцтцтц, ти си безнадежден случай. Нямам намерени да се разправям повече с теб. Ще те помоля вече да не ме занимаваш и да не ми цитираш постовете. Такива като теб съм се убедил, че просто трябва да се подминават, казваха ми хората ама аз шашав... Цени се за какъвто искаш, ич не ми дреме. Факт, е че си много далеч от тази материя. Какви са тези детинщини "Мои добри неща няма да видиш,  защото на нито един българин не съм дал, ти няма да си изключение." леле, явно са засекретени. Как и да е, няма да видя защото просто нямаш. И не забравяй, че и ти си българин. Живей си живота и ме остави мен невеж.

Дори не осъзнаваш, че пишейки как е достатъчно да имаш познат, който се занимава с нещо, за да почнеш магически и ти да го разбираш, е нещо, което работи само в твоята реалност.

Добрите ми клипове не ги давам на българи, защото оценката им е винаги отрицателна - не харесват мен, мислят си, че ми пука за мнението им.

А давам такива неща, които са само тестови и ги трия

http://vbox7.com/play:f76e095660

Тая глупост с портфолиото се котира само от българите, което ми напомня за едно момченце във вибокса, който си беше направил профил дори в IMDB, защото се мислеше за професионален оператор, режисьор и ездач на дракони. Снимал в една серия на 'Под прикритие' и му се вдигна самочувствието, без значение, че не го бива.

Има не повече от 100 човека в целия свят, които заслужават да им се виждат нещата, всички други са надувки, които не бих си правил труда да виждам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори не осъзнаваш, че пишейки как е достатъчно да имаш познат, който се занимава с нещо, за да почнеш магически и ти да го разбираш, е нещо, което работи само в твоята реалност.

Добрите ми клипове не ги давам на българи, защото оценката им е винаги отрицателна - не харесват мен, мислят си, че ми пука за мнението им.

А давам такива неща, които са само тестови и ги трия

http://vbox7.com/play:f76e095660

Тая глупост с портфолиото се котира само от българите, което ми напомня за едно момченце във вибокса, който си беше направил профил дори в IMDB, защото се мислеше за професионален оператор, режисьор и ездач на дракони. Снимал в една серия на 'Под прикритие' и му се вдигна самочувствието, без значение, че не го бива.

Има не повече от 100 човека в целия свят, които заслужават да им се виждат нещата, всички други са надувки, които не бих си правил труда да виждам.

Пич, оправяй се - никой не иска да спори с теб. Не си прави showreel, на никой не му пука, знам само, че в момента аз трябва да подготвя студио с необходимата техника, която да обезпечи снимките на "Непобедимите 3", а за "Под прикритие" не искам да отварям дума, тъй като съм "леко" продуцент там и едно от основните ни изисквания са точно за профил в imdb (ти имаш ли си, защото ако нямаш-не минаваш) и портфoлио разбира се. Всички, запомни ВСИЧКИ западняци искат портфолио, искат вече и профил в linkedin. Нямаш ли-отиваш в кошчето. Така че не си мисли, че в този форум са се събрали някакви ламерчета, има хора, дето се занимаваме с тая работа от 20 години ;) Хайде, остани си със здраве.

Редактирано от Vladov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич, оправяй се - никой не иска да спори с теб. Не си прави showreel, на никой не му пука, знам само, че в момента аз трябва да подготвя студио с необходимата техника, която да обезпечи снимките на "Непобедимите 3", а за "Под прикритие" не искам да отварям дума, тъй като съм "леко" продуцент там и едно от основните ни изисквания са точно за профил в imdb (ти имаш ли си, защото ако нямаш-не минаваш) и портфoлио разбира се. Всички, запомни ВСИЧКИ западняци искат портфолио, искат вече и профил в linkedin. Нямаш ли-отиваш в кошчето. Така че не си мисли, че в този форум са се събрали някакви ламерчета, има хора, дето се занимаваме с тая работа от 20 години ;) Хайде, остани си със здраве.

Надявах се да не започнеш отново да споделяш знанията си, защото не е нужен 4 ядрен. не е нужна карта с повече от Open GL 2.1, рам се ползва за рендване, също на начинаещ няма да свърши никаква работа.

--------------------------------------------------------------------------

За нова конфигурация най-грубо казано ще ти трябва проц с 4 ярда, рам-колкото повече, толкова по-добре. Голям и бърз хард (защото трябва много за кеш, около 100-200ГБ свободни), видео с OpenGL от 3 нагоре (твоето за сега става)

-------------------------------------------------------------------------------

вече сме 21 век, ти май си се учил през 16, това вероятно е причината под прикритие да не става за гледане след 2 сезон.

За тия 20 години, които си го работил има един израз:

'Не питай старило, а питай патило'

Ще повторя още веднъж, че сме 21 век, мнението ти е меко казано остаряло.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надявах се да не започнеш отново да споделяш знанията си, защото не е нужен 4 ядрен. не е нужна карта с повече от Open GL 2.1, рам се ползва за рендване, също на начинаещ няма да свърши никаква работа.

--------------------------------------------------------------------------

За нова конфигурация най-грубо казано ще ти трябва проц с 4 ярда, рам-колкото повече, толкова по-добре. Голям и бърз хард (защото трябва много за кеш, около 100-200ГБ свободни), видео с OpenGL от 3 нагоре (твоето за сега става)

-------------------------------------------------------------------------------

вече сме 21 век, ти май си се учил през 16, това вероятно е причината под прикритие да не става за гледане след 2 сезон.

За тия 20 години, които си го работил има един израз:

'Не питай старило, а питай патило'

Ще повторя още веднъж, че сме 21 век, мнението ти е меко казано остаряло.

Правилно съм мислил! Голям си пишлигар! Хората не смеят да ти го кажат, но Аз не съм от хората!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този Papugai е безнадежден случай. Той страда единствено от главата си. Чудя се как го търпят още в този форум.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тежък случай си момче. То бива, ама като твоя нема никъде. Изобщо не разбираш за какво става дума. Говориш сякаш си абсолютен гуро, а си пуснал един трагичен клип, който е направен по урок от нета с тотално нескопосано изпълнение. Застанал си тук да обясняваш на хора, които си вадят хляба с това (визирам момчето по-горе) и изкарват комерсиална продукция, която се излъчва в национален ефир, а в същото време ти си абсолютен аматьор без грам познание и даваш акъл. 3-ма човека ти обясняваме и ти пак се пънеш. Казах ти, като достигнеш някакво ниво и се докажеш тогава се пъни. От къде идва това самочувствие не си обяснявам, но свиквай, че вече не си на тати момчето. А па с изказването за портфолиото и нуждата от него изтрепа мухите. Дори и да е имало някой, който се е съмнявал, че има нещо в теб, вече 100% съмненията са разсеяни. И те помолих да не ми цитираш постовете. Казах ти оправяй се, не ме грее, кой си и какво можеш, само не ме занимавай с глупости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тежък случай си момче. То бива, ама като твоя нема никъде. Изобщо не разбираш за какво става дума. Говориш сякаш си абсолютен гуро, а си пуснал един трагичен клип, който е направен по урок от нета с тотално нескопосано изпълнение. Застанал си тук да обясняваш на хора, които си вадят хляба с това (визирам момчето по-горе) и изкарват комерсиална продукция, която се излъчва в национален ефир, а в същото време ти си абсолютен аматьор без грам познание и даваш акъл. 3-ма човека ти обясняваме и ти пак се пънеш. Казах ти, като достигнеш някакво ниво и се докажеш тогава се пъни. От къде идва това самочувствие не си обяснявам, но свиквай, че вече не си на тати момчето. А па с изказването за портфолиото и нуждата от него изтрепа мухите. Дори и да е имало някой, който се е съмнявал, че има нещо в теб, вече 100% съмненията са разсеяни. И те помолих да не ми цитираш постовете. Казах ти оправяй се, не ме грее, кой си и какво можеш, само не ме занимавай с глупости.

http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_Relay_Chat_flood

Сякаш са имали предвид теб, защото всичките ти коментари са флуд.

Някои  хора са взели форума за чат и празни приказки, знете се кои сте-един друг си се харесвате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом Blender е тежка програма има ли смисъл да говорим за Maya и 3Ds MAX.  :) 

Има смисъл, тия програми нямат само последните тежки версии, а и всичко си зависи от това, какво се прави с тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 7 месеца по-късно...
публикувано (редактирано)

Няма ли някоя програма която прави анимаций като наруто  :)

дори да е тежка

Flash може би, то наруто май беше 2D Аз бих ползвал Флаш. Ако греша някой да ме поправи, защото не съм на 100% сигурен коя ще е най добрата такава програма.

Редактирано от totkov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Flash може би, то наруто май беше 2D Аз бих ползвал Флаш. Ако греша някой да ме поправи, защото не съм на 100% сигурен коя ще е най добрата такава програма.

Наруто го правят с вектори, с флаш ще стане, ако владееш магия.

Няма ли някоя програма която прави анимаций като наруто  :)

дори да е тежка

http://vbox7.com/user:papugai?p=allvideos

Преди месец можеше да видиш как да си направиш 3D, но след многото хейт, клипа(третия, пише си в заглавието) вече е личен.

Иначе има една страхотна програма, с която можеш да направиш 1 към 1 с Наруто, нарича се Live2D by Cybernoids

http://www.live2d.com/en

Oт два месеца вече е с превод на английски, преди това съм се мъчил с японски/корейски , но е много лесна и бързо се учи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наруто го правят с вектори, с флаш ще стане, ако владееш магия.

http://vbox7.com/user:papugai?p=allvideos

Преди месец можеше да видиш как да си направиш 3D, но след многото хейт, клипа(третия, пише си в заглавието) вече е личен.

Иначе има една страхотна програма, с която можеш да направиш 1 към 1 с Наруто, нарича се Live2D by Cybernoids

http://www.live2d.com/en

Oт два месеца вече е с превод на английски, преди това съм се мъчил с японски/корейски , но е много лесна и бързо се учи.

Извинявай че питам но знаеш как се прави поне човек

че нещо не ме бива изобщо с програмата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване