Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Днес си закупих телевизор PHILIPS 32pfl4508h ето и линк - http://www.technopolis.bg/b2c/details/45340/P11090104/Televizor-PHILIPS-32PFL4508H-3D-LED и тъй като не съм много наясно с телевизорите искам да се допитам до вас. Някой приятели ми казват че тъй като е бил LED много прегрявали и т.н. Та въпроса ми е как трябва да се отнасям с него  :D  да не ми прави проблеми. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВЪРИТЕЛНО!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Два климатика да го изстудяват и гледане само на новините или най-добре не го вади от кашона.  :D

Имаш гаранция та го прави каквото искаш освен да го млатиш с чук.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи си заглавието да не ти изтрият темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужас са! Приятелите ти не те ли посъветваха да си вземеш някоя плазма. Разправят че били толкова студени че чак картината им замръзвала и не можеш се отърва от нея...

• Харесва ми 13

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужас са! Приятелите ти не те ли посъветваха да си вземеш някоя плазма. Разправят че били толкова студени че чак картината им замръзвала и не можеш се отърва от нея...

хихихихих  - стига го мята на върбата, че като нищо утре ще отиде да си купува климатици за телевизора :lol6:

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хващаш теслата и я удряш със заострената част в екрана. Можеш да опиташ и с кирка, а ако нямаш нито едно от двете - метално чукче за пържоли. Най-важното е да удариш с все сила.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе бъзик ама истината е че "работните часове" са фактор и колкото по-малко работи толкова по-дълго би трябвало да оцелее.

Също така климатизирано помещение е за предпочитане в летните жеги. Освен това замърсявания като мазнини от готвене та до цигарен дим също вредят.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Днес си закупих телевизор PHILIPS 32pfl4508h ето и линк - http://www.technopolis.bg/b2c/details/45340/P11090104/Televizor-PHILIPS-32PFL4508H-3D-LED и тъй като не съм много наясно с телевизорите искам да се допитам до вас. Някой приятели ми казват че тъй като е бил LED много прегрявали и т.н. Та въпроса ми е как трябва да се отнасям с него  :D  да не ми прави проблеми. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВЪРИТЕЛНО!

Нямаше ли какво да попиташ а питаш как да се отнасяш с новият си телевизор? Прибирай го в кашона и като пораснеш го извади за...преглед от антиквар! Ще вземеш някой лев! Момче! Във всяка една фирма работят много кадърни инженери, за да се сетят, че може да има и такива въпроси! Във въпросната, те са много и също са помислили.Ти ли го купи или тати? Няма защо да ни благодариш  "ПРЕДВЪРИТЕЛНО"

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.... Във всяка една фирма работят много кадърни инженери, за да се сетят, че може да има и такива въпроси! Във въпросната, те са много...

Холандската фирма Philips дълги години беше стандарт за битовата и не само електроника. Но именно бяха - на практика те от поне 2 години не произвеждат телевизори, а и не само телевизори. Този бизнес вече е в ръцете на TPV Technology- китайци да го кажем направо. Philips e само една марка- и то от не най- качествените вече.

Редактирано от ivankrivodol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Много си далеч от това, което мислиш, даже си и много....ВСТРАНИ! Явно, съм се лъгал в познанията ти!Не правиш разлика от инженерен състав от конструктори и екипи от работници, които произвеждат някакво изделие! Няма смисъл да ми обясняваш  Ваньо!Даже и не се мъчи! Те работите не стават така, както много от ВАС си мислят! Това са престижни фирми, и не си позволяват  шикалкавяния като.....българите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Явно, съм се лъгал...

Такова нещо, че всеки може да се заблуди, винаги трябва да се има наум- защото е именно така: всеки може да сгреши- независимо от възраст, образование, опит и.т.д. ;)

Редактирано от ivankrivodol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де аз ви питам като човек който не знае нищо за телевизорите и искам да знам какви са проблемите на LED телевизорите и как да ги избявам. Дали прегряват и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де аз ви питам като човек който не знае нищо за телевизорите и искам да знам какви са проблемите на LED телевизорите и как да ги избявам. Дали прегряват и т.н.

Пряка слънчева светлина. И вие в училище не учите ли вече за електричество, закона на Ом и подобни. Мислете и ще разберете колко този телевизор загрява сравнено с другите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, добре де, има Гугъл.. Обаче те мързи да попрочетеш та пушек се вдига!!!

Сега по-въпроса: LED телевизорите консумират НАЙ-МАЛКО енергия от всички други. Но...

Като всеки електроуред ОТДЕЛЯТ ТОПЛИНА.

За това: там където си го сложил за да се охлажда нормално: 1 педя отгоре, по 1 педя отстрани и една педя отзад свободно пространство (което ако имаш стойка няма как).

И да не го покриеш с някое месалче от баба ти да не прашасва! :D

PS: Приятелят ти е толкова "разбирач", че явно са му пробутали някоя плазма 1024х768 и си мисли, че си е купил ЕБАТИ И ЯКИЯ ТЕЛЕВИЗОР....

Редактирано от На контрапрутес биах ас (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.... Та въпроса ми е как трябва да се отнасям с него  :D  да не ми прави проблеми...

Да ти е честит! За тия пари или съвсем малко повече можеше да се направи и по-добър избор, но нейсе, и тоя не е лош и ще ти върши работа.

Практически не изисква никакви грижи, освен да го пазиш от директна слънчева светлина (бе казано вече по-горе) и механични повреди. В никой случай не го чисти със спирт или драскащи материи. 

Най-лесно е да прочетеш ръководството му - там е описано в детайли как следва да се третира телевизорът. Описанието важи за всички модели и марки, същността им е еднаква.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало в комплекта да имаш някаква кърпичка с която да почистваш дисплея. Ако петното е някой мазен пръст и не се маха с леко потъркване може да навлажниш кърпичката и пак леко да потъркаш. Ако остават мокри следи значи си прекалил с водата. Моя TV вече две години не ми се е налагало да го търкам с влажна кърпичка.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ти гледам аватара, ако това си ти - едва ли ще е да си  го купил ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ти гледам аватара, ако това си ти - едва ли ще е да си  го купил ти!

Недей по разни снимки да преценяваш финансовите възможности на хората. А и какво пречи баща му да му е дал и той да го е купил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не означава, че го е купил с негови средства! Купих си ферари с пари на милионер!

Което автоматично означава, че са му го купили.

Недей по разни снимки да преценяваш финансовите възможности на хората. А и какво пречи баща му да му е дал и той да го е купил.

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не означава, че го е купил с негови средства! Купих си ферари с пари на милионер!

Което автоматично означава, че са му го купили.

Аз лично не се наемам да правя такива заключения а и един телевизор не струва милиони. Най важното е че го има а как го има не е наш проблем. Има си НАП, данъчни ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А отзиви за това как се вижда 3D, звук, скорост на смяна на каналите, интернет приложенията, има ли проблем със субтитрите при възпроизвеждане от USB?  Разправят за тези модели, че не вадят  бг субтитри и доста мислят преди да сменят канал или да изпълнят друга задача. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

А отзиви за това как се вижда 3D, звук, скорост на смяна на каналите, интернет приложенията, има ли проблем със субтитрите при възпроизвеждане от USB?  Разправят за тези модели, че не вадят  бг субтитри и доста мислят преди да сменят канал или да изпълнят друга задача. 

Щом "разправят" не си купувай!Тук някой да ти е разправял такова нещо? Ако е за 5-600 лева ти какво очакваш от него? Да те бръсне? Този, който си посочил в линка е добър телевизор. Има още  - много добри и...отлични. Само парите им са други!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом "разправят" не си купувай!Тук някой да ти е разправял такова нещо? Ако е за 5-600 лева ти какво очакваш от него? Да те бръсне? Този, който си посочил в линка е добър телевизор. Има още  - много добри и...отлични. Само парите им са други!

Телевизора ако не може да превключва каналите за по-малко от секунда-две не ми го брой за телевизор. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.