Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, телефонът ми (Desire S) има някакъв проблем с Wi-Fi-> само стои на "Scaning...", и не намира мрежа, дори и такава в стаята, която е ръчно добавена, и съм до модема. Върнах фабричните натройки с хардресет на телефона, и форматирах картата, в момента е на Андроид 2.3.3, HTC Sense version 2.1, Wi-Fi 802.11 b/g/n. Не съм сигурен дали това е оригиналният първоначален Андроид, но по скоро е той. Също така HTC Sync (3.3.21) не ми засича телефона (внлючил съм UDB Debugging)

Идеи? ;/

post-302755-0-59511000-1375480198_thumb.

Редактирано от vans (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По тая логика да вземем направо да закрием форума?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема може да е в рутера . Рутера  ти може да работи с  WI FI 802.11 b/g

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема може да е в рутера . Рутера  ти може да работи с  WI FI 802.11 b/g

Колегата има право, ако рутера е настроен да работи само на N стандарт, и телефона не го потдържа е напълно възможно  да не открива мрежата.

Затова го тествайте и на други мрежи WI FI 802.11 b/g.

Ако пак не може да се свърже към нито една мрежа (wi-fi), то проблема е хардуерен.

Към автора на темата: имайте, малко уважение към хората които помагат във форума!

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

По тая логика да вземем направо да закрием форума?

А по вашата логика задължително ли е да ви се отговори? Има сервиз за целта и аз Ви го препоръчвам. Малко уважение към съфорумците, които отделят от времето си за такива като Вас!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата има право, ако рутера е настроен да работи само на N стандарт, и телефона не го потдържа е напълно възможно  да не открива мрежата.

Затова го тествайте и на други мрежи WI FI 802.11 b/g.

Ако пак не може да се свърже към нито една мрежа (wi-fi), то проблема е хардуерен.

Към автора на темата: имайте, малко уважение към хората които помагат във форума!

Тестван е и с други мрежи. Ъпгрейднах си андроида до IceCreamSandwich и wi-fi се появи, хвана още 7-8мрежи, НО след рестартирането на телефона пак се появи същия проблем "scaning..."

ПП: Имам уважение към хора, които също проявяват уважение към мен. Към спамъри - не.

А по вашата логика задължително ли е да ви се отговори? Има сервиз за целта и аз Ви го препоръчвам. Малко уважение към съфорумците, които отделят от времето си за такива като Вас!

Кои сме "Ние"??? Никого не карам насила да ми отговаря?! Директен, необоснован отговор "отиди на сервиз" го приемам за неуважение към мен и форумната култура.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона поддържа n стандарта, но не е това проблема. На кой канал излъчва рутера? И защо не му зададеш локализацията да е БГ? Има вероятност ако рутера е настроен да излъчва на 12 или 13 канал, телефона да не вижда мрежата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

влез в wi-fi -> advanced -> regulatory domain и му задай всичките канали, също така пробвай ако имаш запаметени мрежи да ги изтриеш

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

влез в wi-fi -> advanced -> regulatory domain и му задай всичките канали, също така пробвай ако имаш запаметени мрежи да ги изтриеш

Спаси ми живота, брат, благодарско!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.