Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,
Ще си купувам нов компютър т.е. ще ми купуват за рождения ден бюджета е около 700 до 900 лева. Как ви се струват тези конфигурации 
 http://nikem-bg.net/cart/47524p1r48132p1r46784p1r45958p1r46717p1r49356p1rf.html
 http://nikem-bg.net/cart/47524p1r48132p1r46784p1r49381p1r45925p1r45958p1rf.html
Коя от двете е по-добра, ако искате може и да ми предложите някакви конфигурации до 900 лева.
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!! :)  :P  :wink12: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля ,че интел ще е по добре!!

ASROCK B75 PRO3 /B75/1155
I5-3350P /3.1G/6MB/BOX/LGA1155
4GB DDR3 1600 A-DATA PRO
500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M
SAPPHIRE HD7770 GHZ Edition 1G GD5
CM K280 W/ELITE 500W

Обща стойност - 904.63 лв. с ДДС

от по големите дъна, този процесор не грее като другите, защото няма вградено видео. Захранването е достатъчно, както и памета за игри, ако за това се ползва компютъра. 

Ако искаш може да намалиш малко парите, като вземеш някои части от em@g, там има безлатни доставки, може и по евтино значи! 

Ето примерно кутия и захранване от ем@г, вместо от ник3м

Захранващ блок Cooler Master GX Bronze, 450W - http://www.emag.bg/zahranvasch-blok-cooler-master-gx-bronze-450w-cm-rs450-acaad3-eu/pd/ES1JTBBBM/

Кутия Floston Genesis ATX, Midi Tower, без захранващ блок, Черна - http://www.emag.bg/kutija-floston-atx-midi-tower-bez-zahranvasch-blok-cherna-genesis/pd/EQHDKBBBM/

Проблем с бб коде

Редактирано от yokohama..yms (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втората е с по-добра видеокарта във всяко отношение. Ако монитора е FullHD е желателно да избереш нея. 

Единствената ми забележка е към дънцето че не е с много добри възможности за ъпгрейд тъй като не поддържа цялата гама FX.

Виж за ASROCK 970 PRO3. Разликата няма и 3 лв.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://forum.giga-byte.co.uk/index.php?PHPSESSID=odlqkvlddlebk0qkqpjue92gq2&topic=10287.msg82634#msg82634

Just for information, GA-970A-DS3 Rev3 is compatible with the AMD FX8320. I have bought both, one week ago, but nowhere it is mentionned that they are compatible (the list of compatible CPU is not updated apparently on the gigabyte website). So, I confirm that with a GA-970A-DS3 Rev3 (I have the Bios FB version I guess) the AMD FX8320 works perfectly

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютъра ще се използва главно за игри и от време на време за Browser игри. Не разбирам много от това, но монитора ми е широкоекранен 1680x1050 мисля че е 21 или 22 инча. Да и аз искам Intel процесор но е по-скъп казвали са ми че 4-ядрен Intel I5 е по-добър за игри от колкото AMD FX-6300 6-ядрен. До дъното и аз си харесах първо AsRock 970 PRO3, но един пич ми препоръча този na Gigabite.  П.П Надявам се на още предложения  :)  :D  :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добри са ти конфигурациите, а и колегите са ти предложили вече. Ето и от мен едно предложение:

GB F2A85X-D3H /FM2
Athlon II X4 760K  3.8GHz 4MB 100W FM2 BOX Black
4GB DDR3 1600 KINGSTON HYPERX
500G SG 3Y WARR SATA 6G/7200
PowerColor TurboDuo HD7790 1GB GDDR5 OC
CM ELITE 430 BLACK EDTN NO PSU
Corsair 430W Builder Series CX V2 430W

Обща стойност - 854.17 лв. с ДДС

http://nikem-bg.net/cart/47598p1r1143p1r43857p1r48132p1r49356p1r43523p1r1000578p1rf.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да изстискаш от вашите родители още 20-тина лева ето едно предложение!

ASROCK 970 PRO3 /AMD970/AM3+

AMD FX-8320/3.5G/X8/BOX/AM3+

DDR3 4GB 1333MHz SIMMTRONICS SIM-22823013

500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M

GB HD7790 2GB GV-R779OC-2GD

CM K280 W/ELITE 500W

Общо 920лв.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Ndishev
      Здравейте имам проблем свързан с един старичък лаптоп MSI MegaBook ER710 (MS-171B) 17”
      Лаптопа работеше нормално и не беше пускан от доста врвме. Пуснах го за 10 мин и видях, че доста бучи от охлаждането. Следователно го отворих,  почистих охлаждането и всички останали компоненти. Смених пастата на процесора и го затворих. Но след опита ми да го включа той просто не тръгна. Като е на зарядно свети индикатора за батерия и това е. Не реагира по никакъв начин. 
      Някой има ли си идея къде да търся проблема? 
    • от ivanov11
      Здравейте,
      бих искал да се посъветвам с вас за закупуване на нов компютър, който да е до 3 000 лв. Компютърът ще се използва само и единствено за монтаж. Към цената не влиза монитор. Бих искал да има здраво захранване и добро дъно, тъй като в даден момент може да се наложи да ъпгрейдвам конфигурацията. Относно монитор съм се насочил към 34'' на LG, който е UltraWide Screen. Бих искал да има 4TB хард, 256 SSD. Рам паметта не съм сигурен, че 16гб ще е достатъчно, но може отначало да сложа 16, а да има слотове за допълнителни платки.
      Общо взето е това.
      Благодаря!

• от transcend92
      За самата цел ще кача само снимка 
      по желаение ако може процесора да е последно поколение интел
      и дънната платка да може да се ъпгрейдва 

• от bumblebee
      Здравейте,
      от доста време наблюдавам едно странно "зависване" на компютъра ми. Да, старичък е, но засега ми върши работа. 
      Ще се опитам да опиша проблема - понякога става доста бавен, лагва страшно много, като не съм пуснал нещо, да товари доста системата, а просто browse и това е. Като пусна някой клип от туба и 
      сменя табчетата на броузъра (хром) и се чува едно пръщене (забиване) на звука и картината. Това става същото и когато играя понякога overwatch. Снощи и тая сутрин беше ужасно. Снощи дори и след рестарта беше същата работа, а тая сутрин още по зле - наблюжаваше се просто един страхотен "лаг" . След 2 рестарта нещата се оправиха и компютъра си работеше нормално. Когато си пусна да гледам някой филм и стане така се получава същото - забиване на звук и картина. Преди 3 седмици е преинсталиран с платен windows, но нещата явно .... 
      Пуснах няколко теста днеска - за ссд-тата и тн, но не показа нищо освен това. runtime error 200

• от Сервиз За Компютри
      Цената е за целия комплект: монитор, компютър, клавиатура и мишка!!!
      Процесор: 2,6 GHz 32 RAM: 2GB
      Видео Intel HD Graphics
      HDD: 160 GB
      Инсталиран Windows 7 x32 със пакет от програми
      Системата е Сървър и може да се използва като такъв, има допълнителни слотове.
      PC Сервиз Пловдив - Сервиз за компютри Пловдив - ремонт, покупко-продажба на лаптопи, таблети, офис техника, видеонаблюдение системи за достъп с чип за офиси, входове и други.
      Тел.: 0897 758 715
      Адрес.: ул. Архимандрид Дамаскин 6 - Центъра, под Св. Марина - глухата уличка срещу подлеза за понеделник пазара
      http://pcservizplovdiv.ml
      КЛЮЧОВИ ДУМИ: сървър, компютър, десктоп, ibm, x series, server, сервиз за компютри пловдив, пловдив, монитор, sony, клавиатура, мишка, hdd, ram, windows 7, windows, преинсталация, преинсталиран, инсталиран, готов
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.