Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте. Търся видеокамера на достъпна цена която да има:

1. Стабилизация на видеото ( по възможност оптична ) ( това е от ключово значение )

2. Записване на Full HD видео ( може и само HD )

3. Автофокус

4. Добра картина дори и при слаба светлина ( това също е от ключово значение )

За момента съм се спрял на тази http://www.canon.co.uk/For_Home/Product_Finder/Camcorders/High_Definition_HD/LEGRIA_HF_R26/ понеже чувам че работи добре дори и при слаба светлина, а и също така имала някаква функция Dynamic Image Stabiliser, но бих предпочел да се посъветвам с някой, който разбира повече от тези неща. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което ще напиша е валидно деня в който го пиша. Камерите почти всяка година се обновяват така че ще пиша за лидерът в момента или за първата половина на 2014. Моят безусловен лидер на цена до 600лв безусловно е Пансоник HC-V250 Трябва да спомена една важна особенност. За момента още не се предлага в България. Надявам се когато ВИЕ четете тозикоментар да не е така. Освен изброените условия на които камерата отговаря стопроцентово за мен и важно да може да се прехвърля информацията лесно. Прехвърлянето дори на дигитален запис от касета изисква допълнителни устройства или карта към компютъра. Камерата е с карта памет, 50пъти оптично и 90 интегрирано приближаване. По-вече от всички други подобни Full НD. Стабилизацията е оптична. Всъщтност и аз се надявам да си я купя. Видях я в Германия и не си я купих с надеждата да си я купя като се пребера. Но нямам късмет.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.